NAJLEPSA NOVOSADJANKA?

  • Začetnik teme neko u prolazu
  • Datum pokretanja
DOKONI UM:
Nije to bre navodnjavanje pa da imaš kanale. :-)
To je zove RTV program.
A taj program se emituje na frekvenciji... UHF precizno :-)

Ne znam zašto si iskompleksiran tim mladim damama ...
Devojke su lepe, hoće lep život, lepe stavri, lepe izlaske ... a to košta ... e ond ase traži neko ko ima keša ... odavde dalje izlaganje preuzima drug Saša Bas 4x4

ovo za komplekse si sam pomenuo.a sto se mladih dama tice treba da budu i razumne,normalne a ne samo lepe i proracunate
 
secreto:
Sladja Ivanisevic je zmija.Zavija dok peva,a glasovne mogucnosti su izuzetno male.ima silikone,castila se kada je krocila na estradu.lovi samo tipove sa dosta kesa,tipa brat Sinise Mihajlovica.Ima izuzetno ruznu glavu.Zgodno telo jer samo se njime bavi.Izuzetno je iskompleksirana i naravno ni previse pametna.Lukava da obrlati tipove.Dvolicna je,trolicna,nema svoje ja,uvlaci se svakome samo da bi izvukla korist od nekog.Uglavnom je prepecena na jakoj solarijumskoj vatri.Isuvise vestacka.Nema svoj stav,jer se boji da nece biti prihvacena,pa stalno pravi kompromise.Savet bas ako ne morate ne pricajte sa njom!!!Izbegavajte je>

Za ljubitelje njene muzike(ako se to tako moze navesti) ili njenog tela(ne treba napominjati da je izuzetno poligamna):Album njen uskoroo izlazi(iako govori to vec vise od godinu dana) NAVODNO ZA 10 DANA;kao ceo materijal je predat u studio samo jos da se zapakuje>Kakvo ce to ostvarenje biti :)
Sigurno su sva izdanja vec pokupovana u pretprodaji.Salu na stranu,smatram da ce taj materijal biti dobar jedino za reciklazu.

Joj ajde cuti tu ti je kao ne bi istandario kada bi mogao?? :)
 
PA da!

Ali je ubrzo otisao... Na kompjuter. Taman sam se spremao da izadjem sa tim silnim keshom i za jedno vce ga potrosim na neku sponzorusu ali onda se setih da necu moci na forumu da se hvalim, pa sam ipak kupio komp. :)
 
marina-b:
Ma super investicija.Da nije kupio komp,ko bi nam drzao predavanje o keshu.Da je potrosio na sponzorusu,za jedan dan bi nestao i kesh i ona. :lol:

Marina,ti si stvarno ekspert za medjuljudske odnose.Mogla bi iz ovih stopa da radis kao domarka.Ili kao glavna tracerka da meljes o svemu i svacemu i da ti mere vreme kada cutis,a to je verovatno dok spavas .a tada pretpostavljam da hrces ili buncas u snu;mozda cak mesecaris).Poceces da gledas u pasulj i grasak,citas tarot i gledas u solju ili neku kuglu.Postaces beli ili crni mag.Da bi na kraju postala vidovita i dobila trece ili cetvrto oko i pocela da gledas u dlan:)Tvoj vrhunac bi bio da postanes saradnica vidovitom Milanu.)

Dobro si rekao za Sladju,Aleksej.Ona je prava taraba.Suplji komad drveta.Predstavlja prevazidjeni eksponat.Samo ne treba nam svima taj element.Sem mozda za ogradu.Ali ne prave se odavno vise ni takvi plotovi.

Pozdrav forumasi do daljnjeg
 
secreto:
Marina,ti si stvarno ekspert za medjuljudske odnose.Mogla bi iz ovih stopa da radis kao domarka.Ili kao glavna tracerka da meljes o svemu i svacemu i da ti mere vreme kada cutis,a to je verovatno dok spavas .a tada pretpostavljam da hrces ili buncas u snu;mozda cak mesecaris).Poceces da gledas u pasulj i grasak,citas tarot i gledas u solju ili neku kuglu.Postaces beli ili crni mag.Da bi na kraju postala vidovita i dobila trece ili cetvrto oko i pocela da gledas u dlan:)Tvoj vrhunac bi bio da postanes saradnica vidovitom Milanu.)

Dobro si rekao za Sladju,Aleksej.Ona je prava taraba.Suplji komad drveta.Predstavlja prevazidjeni eksponat.Samo ne treba nam svima taj element.Sem mozda za ogradu.Ali ne prave se odavno vise ni takvi plotovi.

Pozdrav forumasi do daljnjeg

izvini marina! nisam citao sve postove mislio sam da se meni obracas.to mi se ucinio kao ortodoksna glupost,pa sam zbog toga tako reagovao.

Vreme je da odem i da se ne vracam skoro.Nije ovaj forum za mene.

P.S:Ocekujem zasigurno neke priglupe reakcije na ove poruke,ali sta cu.Tako je to,mora da se odrzava palanacki duh ovog grada.
 

Back
Top