Najgori znak

Khm, khm...Ko mi to dira Blizance...Inace, nemam najomrazeniji znak, smatram da su te generalizacije najobicnija glupost. Ko veruje u astrologiju treba pre svega da se koncentrise na natalnu kartu, a to ko je koji znak i kakav je...to je glupo.
 
Svaka cast izuzecima kojih uvek ima ali znak koji sam mnooogo puta imala prilike da analiziram,sto kroz licne veze,sto kroz posao i drustvo(ali zaista veliki broj pripadnika znaka),a ujedno i znak koji me je najvise razocarao su definitivno Ribe.Budu toliko dobre i saosecajne,sve da pomognu i da ucine,ali kada dodje neka situacija da biraju izmedju svoje koristi ili da zeznu nekog prijatelja(da prijatelja,dobro ste prtocitali),hladno ce i bez pardona da mu zabodu noz u ledja-i niko me ne moze ubediti u suprotno-prvo sto nisam subjektivna jer se to licno nije dogadjalo meni(nesto malo,to ne racunam)vec mnogim osobama iz moje okoline.Ma prosto nisam mogla da verujem!I to ih godinama pratm,kazem cast izuzecima,ali za vecinu sto posto stojimm iza svojih reci jer su potvrdjene kroz brojne konkretne dogadjaje.
Volala bih da mi neko objasni zasto se Ribe tako ponasaju(vecina).
 
Svaka cast izuzecima kojih uvek ima ali znak koji sam mnooogo puta imala prilike da analiziram,sto kroz licne veze,sto kroz posao i drustvo(ali zaista veliki broj pripadnika znaka),a ujedno i znak koji me je najvise razocarao su definitivno Ribe.Budu toliko dobre i saosecajne,sve da pomognu i da ucine,ali kada dodje neka situacija da biraju izmedju svoje koristi ili da zeznu nekog prijatelja(da prijatelja,dobro ste prtocitali),hladno ce i bez pardona da mu zabodu noz u ledja-i niko me ne moze ubediti u suprotno-prvo sto nisam subjektivna jer se to licno nije dogadjalo meni(nesto malo,to ne racunam)vec mnogim osobama iz moje okoline.Ma prosto nisam mogla da verujem!I to ih godinama pratm,kazem cast izuzecima,ali za vecinu sto posto stojimm iza svojih reci jer su potvrdjene kroz brojne konkretne dogadjaje.
Volala bih da mi neko objasni zasto se Ribe tako ponasaju(vecina).
Dodala bih da iako mnogi napadaju Blizance mislim da oni samo ponekad brzo menjaju misljenje i da nisu losi,ali Ribe su mi nekako potuljene,licemerne i dvolicne,blizanci su bar otvoreni.
DA SE NEKO NE NADJE UVREDEJENIM PO TRECI PUT PONAVLJAM-CAST IZUZECIMA KOJIH JE MALO ALI IPAK SAM UPOZNALA NEKOLIKO!
Pozz svim znacima pa i Ribama.
 
Hmmm, pre nekoliko meseci sam mislio da se nikad necu sloziti sa lavovima i blizancima. Medjutim, upoznao sam dve devojke koje su me potpuno razuverile, cak se xtra slazemo... tako da mislim da vise zavisi od podznaka nego od znaka... prema tome, nerviraju me ljudovi sa podznakom u lavu, blzinacima, raku i jarcu...
 
ma ne cenim ljude po znacima tako da ne mogu da izdvojim neki znak... hm... ako treba da pogledam u kom su znaku rodjeni oni sa kojima vishe nemam kontakt ima ih raznih... ali u tim istim znacima imam jako dobre prijatelje... bzvz... bilo bi otprilike ovako, od dve sestre bliznakinje (rodjene u znaku ovna) s jednom sam extra a sa drugom ne pricham vec par godina... zatim, prekinula sam kontakt sa nekada dobrom prijateljicom u znaku shkorpije ali imam josh jednu rodjenu u tom znaku s kojom sam ok... jedini znak u kom nemam drugaricu a imala sam je jeste upravo blizanac (moj znak) hehe...
 
Glasam za Blizance kao najomrazenije, uzasno me iritira ta njihova nestalnost i povrsnost.
I nema vrijedjanja, jer ovim se nista ne generalizuje.
Kad uperimo prst u odredjeni znak koji nas nervira, time samo ukazujemo na neke ljudske osobine koje nam smetaju a astroloski se vezuju za taj znak..pa nas jarcevi nerviraju jer su hladni, blizanci jer su povrsni, djevice jer su pedantne, rakovi jer su konzerve i slicno.. a osobine jarca ili blizanca moze nositi bilo koji drugi znak vise nego sam jarac ili blizanac, na primjer mene nervira jedan strijelac s mjesecom u jarcu koji na jarcev nacin pokazuje emocije (tj.nikako) :p
 

Back
Top