NAJGORI DEO GRADA

misljenje-zemunca-o-novom-mostu.jpg

:mrgreen::lol:
 
ne postoji ruzniji park od tasmajdanskog, sterilan, ćelav, neslan, najtuznije potkresano drvece sa krosnjama u vis, odvratnim grubim klupama, deo sa oskudnim spravama za vezbanje
a pre renoviranja je bio divan.
 
ne postoji ruzniji park od tasmajdanskog, sterilan, ćelav, neslan, najtuznije potkresano drvece sa krosnjama u vis, odvratnim grubim klupama, deo sa oskudnim spravama za vezbanje
a pre renoviranja je bio divan.

Sve si u pravu, unakaziše Taš.

Tako su upropastili i onaj parkić iza SKC-a, Manjež.
Ono je pre bio park, a sada je plato....
Nikad nije bio ne znam kako lep, ali i ono malo što je imao uništiše.
 
Goksi, to baš i nije smešno.
Igrom slučaja, danas sam gledala beogradsku hroniku. Voditeljka je u gostima imala nekog stručnjaka koji je između ostalog reko da su ove smrdibube sa kojima trenutno imamo problema iz Kine.
99% onoga što jedemo i koristimo svakodnevno je upravo odatle ili možda tvoj Munze ima neke spešl diliveri tokove
 
Sve si u pravu, unakaziše Taš.

Tako su upropastili i onaj parkić iza SKC-a, Manjež.
Ono je pre bio park, a sada je plato....
Nikad nije bio ne znam kako lep, ali i ono malo što je imao uništiše.
Pionirski, koji bi trebalo da bude reprezentativan, ipak vodi po ruglu...park između Predsedništva, Sk. Grada i Skupštine je da se polome noge, neosvetljen..kao u zaboravljenoj kasabi negde pored puta...
 
Па шта ако је ту. Све је како не треба, почевши од дртаве зграде на углу па до ћошка пре тунела где онај напуштени локал већ деценију и по стоји.
 
Па шта ако је ту. Све је како не треба, почевши од дртаве зграде на углу па до ћошка пре тунела где онај напуштени локал већ деценију и по стоји.

...to je tako jos od sredine 80-it godina....nista se promenilo nije.....ja sam mislila kad se Cumic gradio da ce se to dovesti u red, ali nista sve su to zaobisli....
 

Back
Top