Najgluplji fudbaler

1.Djordje Pantic (Golman)

DEFANZIVA:
1.Goran Mladenovic (Crvena Zvezda)
2.Ajezdin Nuhi (Partizan)
3.Roberto Carlos (Real Madrid)

SREDINA:
1.Fabregas (Arsenal)
2.Flamini (Arsenal)
3.Sisoko (Liverpul)
4.Figo (Real Madrid)

NAPAD:
Pieer Boya (Partizan)
Raul (Real Madrid)
Oddita (Partizan)


Kao sto se moze videti iz prilozenog...Rang LISTA najGLUPLJIH timova:
1.Partizan
2.Real Madrid
3.Arsenal
4.Liverpul
5.Crvena Zvezda

Mogu napraviti jos neke izmene .. to bi izgledalo ovako:
1.Artmedia
2.Makabi Petah TIKVA
3.Timok
4.Partizan

To su najzesci rivali Partizana .. a na poducavanje fudbala idu kod vernog trenera:

Crvena Zvezda , tako se zove.

A kada hoce da ''dokazu koliko su jaki'' dogovore se sa Obilicem da ih Partizan dobije na JNA.Na poluvremenu gubi Partizan ..Ulaze u svlacionicu Obilica i nudi im KESHH !!! Igraci prihvataju , i na kraju .... 0:2 !! Aliiiiiiiiiii...Ponudili su im kes da se ne bi Obrukali !!! Gledao sam utakmicu i .. moglo je biti .. 0:5 .. Pozdrav
 
Jedno vreme je bio onaj visoki centarfor Livepool-a Crouch (ako se teko pise) ili na srpski Krauc...koliko je lik promasivao i evo sad je poceo da daje golove tako da se izvukao i izasao iz ove grupe...
 
banegad2004:
jel to zbog onog kacketa
bravo care.
U zadnje vreme se sve vise slazem sa tobom
Cudne su vibracije u vazduhu :)
U pravu si. (a reci da nisam izabrao najglupljeh od najglupljih :)
I zbog kacketa i zbog drugih bisera
tipa odbrani loptu koja nije otisla u golaut i on je stavi na peterac i okrene ledja da bi uzeo zalet za sut i protivnicki igrac se samo doseta i sutne loptu u prazan gol i jos gomile slicnih "bisera" ali kacket je ubedljivo na prvom mestu.
 
sad kad sam pisao pade mi na pamet.
Ne bi bilo lose dati neko krace obrazlozenje zasto bas tog igraca kojeg predlazete , predlazete za epitet najgluplji. Cisto da i mi koji ne kapiramo zasto se neko ime naslo na listi ukapiramo i malo se smejemo.
Mislim da je tema prava da se malo opustimo posle silnih prepirka na relaciji partizan-zvezda i slicno.
 
u sada ce ovi rosoneri da polude :)
Ne mogu da se setim imena,ali jedan napadac Fenerbahcea je ja mislim bio u pitanju,u jednom poluvremenu je dobio dva zuta kartona,oba puta nije cuo kada je sudio svirao ofsajd,sudija svira,ovaj nastavi akciju jos predribla golmana i pocne da se raduje,i tako 2x za redom :)
 
igrači koji me najviše nerviraju:

Mišel Platini
Fabien Bartez
Zinedin Zidan
Erik Kantona
Vejn Runi
Davor Šuker
Predrag Mijatović
Frančesko Toti


a najgluplji hmmm pa Dejo Savićević definitivno. taj ne može bez zastajkivanja tri reči da izgovori
 
sad kad si to rekao setio si me na Spasica.
Dao je autogol (mislim da je to bilo u realu) i zbog toga nije igrao jedno mesec dana i onda na prvoj utakmici na koju je usao kao rezerva opet je dao autogol glavom.
 

Back
Top