NAJGLUPLJI (ALI STVARNO) STIHOVI PESAMA SVIH VREMENA

pre par dana sam na radiju cuo pesmu sa refrenom;

mahi, mahi, mahi, mahi,
mahinalno


ostatka teksta se ne secam al' se secam njenog (pevacicinog) debilskog glasa i nekog aplauza publike koji je ustvari (pazi sad) deo pesme. STRASNO BRE!!!

ps: ako naidjete na ovu pesmu obavezno je poslusajte i shvaticete da cernobil i samoubice bombasi i nisu najvece zlo na ovoj planeti... crkla dabogda
 
Gavran:
pre par dana sam na radiju cuo pesmu sa refrenom;

mahi, mahi, mahi, mahi,
mahinalno


ostatka teksta se ne secam al' se secam njenog (pevacicinog) debilskog glasa i nekog aplauza publike koji je ustvari (pazi sad) deo pesme. STRASNO BRE!!!

ps: ako naidjete na ovu pesmu obavezno je poslusajte i shvaticete da cernobil i samoubice bombasi i nisu najvece zlo na ovoj planeti... crkla dabogda

Ooo, pa ti nisi informisan! To je sada hit! :lol: :lol:
 
Girl next door:
kad sam bila na moru drugarica i ja smo se cepale jednoj ocajnoj pesmi (mislim da je obrada nekog prastarog hita). kad se prevede na srpski ispadne otprilike ovako :

beng, beng (pevacica stvarno kaze beng beng, ne cuje se pravo pucanje!), upucala sam te,
beng, beng, pao si na pod,
beng, beng, taj grozan zvuk,
beng, beng, upucavala sam te...

pesmu je prvo pevala cher zatim nancy sinatra,a ta obrada je verovano od fatboy slim-a sa exita. imam jedno pitanjev - da li si je slusala celu
 
banegad2004:
Girl next door:
kad sam bila na moru drugarica i ja smo se cepale jednoj ocajnoj pesmi (mislim da je obrada nekog prastarog hita). kad se prevede na srpski ispadne otprilike ovako :

beng, beng (pevacica stvarno kaze beng beng, ne cuje se pravo pucanje!), upucala sam te,
beng, beng, pao si na pod,
beng, beng, taj grozan zvuk,
beng, beng, upucavala sam te...

pesmu je prvo pevala cher zatim nancy sinatra,a ta obrada je verovano od fatboy slim-a sa exita. imam jedno pitanjev - da li si je slusala celu

ma dok sam bila na moru u turskoj imali smo jedan kanal u hotelu jedan kanal koji je non stop pustao muziku, i ta pesma je bas cesto pustana. da, celu sa je odgledala (spot).

da se najezis kad vidis spot. kao, ona neso puca, pa jedan deo kao da se pokvarila ploca, jer ponavlja pola sata jednu rec... :roll:
 
Sad sam se setio jednog teksta ili ti zagonetke

Znate ono čuveno:
"Gara,gara gariš li se sada,
Ko što si se garila nekada"

Ženska u pesmi je
1.muško pa ide da se gariše ili je
2.izgorela pa se samo gari (kao što se garila nekada-znači već je gorela.I ljudi nešto kažu metalcima da su satanisti a pogle teksta.Ladno gari peva o zapaljenoj ribi)
 
I
Prolaze godine kao kratak san.
Prolazim i ja, i ja to znam.
Ali, molim te jedno,
Ako boga znaš,
Nemoj nikada samu da me ostavljaš!

Poći ću sa bilo kim koji mi ruke da.
Ne smem misliti na tebe,
Ne želim ostati povređena.

Refren:
Na tebi je, ti odluči
Voliš li me ili ne.
Na tebi je, više me ne muči
Hoćeš li me povesti sa sobom
što pre?

II
Sve je bol, sve je dim
I kada jednom odem s njim.
Koga lažem
Da te ne volim?

Kajaćeš se ti kada budeš sam.
Kajaćeš se ti, to sada znam!
Kajaću se i ja, osećam,
Bar da priznam nam.

OVO TREBA ZNATI!!!!!
 
Blackaquarius:
Glavati spermatozoid:
Ni sam ne znam kako sam
osnovnu skolu zavrsio
kad starog sam ucitelja OTO-a
smrcu dovrsio
hteo je da mi objasni strug
kad sekirom ga gurnuh
u deveti krug
sada njegovo bezglavo truplo
pravi po skoli pokolj duplo

bezglavo
truplo
pokolj duplo

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Miko p.icko upade u samotnu pec
a zena htela u zamrzivac
da te stavi ijaoooo Miko ijaooo
istranzirala te zena

Sta si trazio u samotnoj peci
sada goris tamo
j.ebala te samotna pec

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Drobicu ti kicmu
drobilicom za kicmu

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

verovali ili ne ovi stihovi postoje... cenjeni izvodjaci: Zaklana celjad :D :D :D :D

Prosto je neverovatno sta sve ljudima pada na pamet. Al tako i treba kad nema cenzure. :evil:

A koja bi bila uloga cenzure? Da zastiti vas osetljive biljcice od uticaja neukih i nepismenh? Pa ko ste bre vi da cenzurisete bilo cije stvaralastvo?
Tekstovi mozda jesu ruzni, ali Zaklana celjad mislim da ima dozu humora u sebi, ima nesto kreativno.
A da li se nekom svidja ili ne to je njegov problem. Oni bar stvaraju. Jednostavno me uzasavaju ljudi koji bi da urede sta ce se pustati u javnost a sta ne, sta je lepo i ukusno a sta nije.
Ne mora sistem vrednosti vecine uvek da bude ispravan. Ova demokratija ce nas odvesti u pm. Pa zasto sve mora da se prilagodi vecini?
Ziveli tres tekstovi!
JJEEBBEESS cenzuru!
SLOBODA IZRAZAVANJA!
Smrt ustogoljenima i seka persama!
 
Gavran:
Pre nekog vremena, vozim se busom i onako iz dosade proucavam face ljudi i pokusavam da shvatim o cemu ko razmislja... i da li.
U jednom sekundu sa zvucnika (gde su bili jeb* li ga) cuh stihove koje mi ni dan danas ne izlaze iz glave. Pogledam ljude oko sebe, onako krezubi i prljavi svako pevusi tu istu pesmu. jeb* te koji hit. a ja ga ne znam...
ovako, ajde da ovo mesto bude smetliste za sve one stihove koje vas tiste i jeb* kevu kad pomislite na njih...
evo mog doprinosa tj pesme iz autobusa

"mini, mini, mini suknja
stoji ti lepo nosi je stalno
mini, mini, mini suknja
stoji ti maksimalno..."

ps: ostatak pesme je jos gluplji al' ko ce da ga pamti...

Aha....Uzasna je
mini,mini,mini suknja
lepo ti stoji
nosi je stalno
zima,leto,vruce,hladno
stoji ti maksimalno :? :lol:

ne pitajte otkud je znam :?

Mada je mnoooogo glupo
Znam da bicu poznata
jer sam s tobom vidjena
u svim novinama

uuuuu muka mi kad je cujem :? :x :evil:
:?
 
Girl next door:
kad sam bila na moru drugarica i ja smo se cepale jednoj ocajnoj pesmi (mislim da je obrada nekog prastarog hita). kad se prevede na srpski ispadne otprilike ovako :

beng, beng (pevacica stvarno kaze beng beng, ne cuje se pravo pucanje!), upucala sam te,
beng, beng, pao si na pod,
beng, beng, taj grozan zvuk,
beng, beng, upucavala sam te...
Ne diraj ovu pjesmu.
Mnogo znachi jednom liku sa ovog foruma koji opet meni mnogo znachi.
Usput, pjesma je divna.
 
Glavati spermatozoid:
Ni sam ne znam kako sam
osnovnu skolu zavrsio
kad starog sam ucitelja OTO-a
smrcu dovrsio
hteo je da mi objasni strug
kad sekirom ga gurnuh
u deveti krug
sada njegovo bezglavo truplo
pravi po skoli pokolj duplo

bezglavo
truplo
pokolj duplo

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Miko p.icko upade u samotnu pec
a zena htela u zamrzivac
da te stavi ijaoooo Miko ijaooo
istranzirala te zena

Sta si trazio u samotnoj peci
sada goris tamo
j.ebala te samotna pec

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Drobicu ti kicmu
drobilicom za kicmu

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

verovali ili ne ovi stihovi postoje... cenjeni izvodjaci: Zaklana celjad :D :D :D :D


Brate ta pesma je napravljena bas zato da bude zezanje a ne zato sto nije mogao bolje nesto da smisli.zesce gresis.
 

Back
Top