Najgledaniji filmovi i serije u istoriji Netfliksa

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.290
Netfliks je godinama krio gledanost serija i filmova na toj platformi, ali je pre nekoliko meseci počeo da objavljuje nedeljne izveštaje
o tome koji sadržaji su privukli najveću pažnju gledalaca. Takođe, na njihovom sajtu dostupne su i informacije o najgledanijim filmovima i serijama u istoriji platforme.

U poslednjih nekoliko meseci ta rang lista potpuno se promenila, nakon što su prikazane serije "Čudovište Damer" i "Sreda". Sasvim drugačije izgleda i lista najgledanijih serija koje nisu na engleskom jeziku, na kojoj je mesto našla i nova južnokorejska drama "The Glory", koja je od prošle nedelje najgledaniji sadržaj na platformi.

Clipnet.jpg


Nešto manje promena ima na listi najgledanijih filmova, gde se upisao "Na zapadu ništa novo" i relativno novi "Troll" i to u kategoriju filmova koji nisu na engleskom jeziku.

Clipnet2.jpg

link
 
Moze li mi netko strucan objasniti sto je Netflic zapravo?
Ozbiljno pitam, ne trolam.
Dobio sam dojam da je to nekakva platforma na kojoj se objavljuju filmovi i serije koji bi po nekim objektivnim pravilima, ponajvise u vezi kvalitete, u nekim boljim vremenima, trebali zavrsiti u poljskom WC-u.
Da li sam u pravu?
Netflix je onlajn video klub u kome nema šta nema. Da bi gledao moraš da se pretplatiš.
Toliko su veliki da sami finansiraju mnoge filmove i serije. Ima masa iz Hrvatske
 
Netflix je onlajn video klub u kome nema šta nema. Da bi gledao moraš da se pretplatiš.
Toliko su veliki da sami finansiraju mnoge filmove i serije. Ima masa iz Hrvatske
Mene zanima kvaliteta produkcije.
Sve sto sam do sada cuo/vidio od Netflixa je bilo genericko djubre.
Jos najbolje od svega mi je bila indijska miniserija Ghoul.
Ono sto zelim reci je da mi to lici na latinoamericke sapunjare, samo s visestruko kvalitetnijom produkcijom.
 
Mene zanima kvaliteta produkcije.
Sve sto sam do sada cuo/vidio od Netflixa je bilo genericko djubre.
Jos najbolje od svega mi je bila indijska miniserija Ghoul.
Ono sto zelim reci je da mi to lici na latinoamericke sapunjare, samo s visestruko kvalitetnijom produkcijom.
ma te njihove produkcije su veoma mali deo ponude. Imaš na desetine hiljada filmova tamo
 
Чим је Red Notice најгледанији филм јасно је каква је већински популација која гледа.:lol:
Ја посједујем Netflix и морам признати да ми некада дође као добра релаксација за мозак на пашу.
Нађе се ту свашта понешто у мору ђубрета, налети се и на ок серије и филм.
 
Moze li mi netko strucan objasniti sto je Netflic zapravo?
Ozbiljno pitam, ne trolam.
Dobio sam dojam da je to nekakva platforma na kojoj se objavljuju filmovi i serije koji bi po nekim objektivnim pravilima, ponajvise u vezi kvalitete, u nekim boljim vremenima, trebali zavrsiti u poljskom WC-u.
Da li sam u pravu?
Nisi, mislim ne gledam nešto previše ni ja, vidim sa ovih spiskova samo jednu seriju gledala ali svakako ne mislim da je sve za smeće.
 
Netfliks je godinama krio gledanost serija i filmova na toj platformi, ali je pre nekoliko meseci počeo da objavljuje nedeljne izveštaje
o tome koji sadržaji su privukli najveću pažnju gledalaca. Takođe, na njihovom sajtu dostupne su i informacije o najgledanijim filmovima i serijama u istoriji platforme.

U poslednjih nekoliko meseci ta rang lista potpuno se promenila, nakon što su prikazane serije "Čudovište Damer" i "Sreda". Sasvim drugačije izgleda i lista najgledanijih serija koje nisu na engleskom jeziku, na kojoj je mesto našla i nova južnokorejska drama "The Glory", koja je od prošle nedelje najgledaniji sadržaj na platformi.

Pogledajte prilog 1315823

Nešto manje promena ima na listi najgledanijih filmova, gde se upisao "Na zapadu ništa novo" i relativno novi "Troll" i to u kategoriju filmova koji nisu na engleskom jeziku.

Pogledajte prilog 1315824
link
Extraction je vrlo ozbiljan i kvalitetan akcioni film, radujem se njegovom nastavku (koji izlazi sjutra).
Ja lično volim filmove kao što su „Gray man”, jako mi se svidio film, ima taj neki šmek braće Ruso.
Knives out 2, iako generalno dobar film, predstavlja slabiju kopiju prvog filma. Malčice je konfuzno koncipiran, sadrži određene rupe u priči, ali se nikako ne može reći da je loš. Takođe, drugi dio je manje ozbiljan u odnosu na prvi, što mi se ne sviđa. Kod ovakvih crime-mystery filmova mi se više sviđaju oni ozbiljniji, rađeni u hladnom i tmurnom ambijentu (The Murder on the Orient express i Knives out) nego ovi rađeni u toplom, živopisnim i svijetlom ambijentu.
 

Back
Top