Najboljih 5 plaza na Jadranu

Zanjic je, cinimi se, plaza sa ubedljivo najcistijom vodom u CG. Boja vode je takodje prelepa, samo: pored jezeva, tamo sam vidio i meduzu (to je jedina meduza koju sam vidio u CG), plaza nije velika, a ima i dosta betonski delova, naplacivanje svega i svacega... itd.
 
Najugodnija plaza u Boki nalazi se u Tivtu, izmedju naselja Seljanovo i Donja Lastva. Posetite Pontu Seljanova, kod svetionika, pa recite da nema cistih, ugodnih plaza sa biserno/cistim morem u zalivu, a temperatura mora 3-4 stepena toplija nego na otvorenom moru. Posetite nas!
 
Deset godina sam kampovala na Hvaru u Vrboskoj-kamp Nudist. To je stvarno raj na zemlji. I ne samo da je tu lepo, nego duz celog ostrva, postoje uvalice gde se moze lepo kupati. Zlatni rat na Bracu je vrlo lepa i neobicna plaza, ali je guzva.
Kada su poceli ratovi, presli smo u Crnu goru u kamp Crvena glavica, kod Svetog Stefana.Plaze su prelepe, posebno Galija. Crvene stene, sljunak, ogromna stena za hladovinu, more cisto kao biser.
Na nju se samo moze stici kroz kamp gde se placa ulaz, ili camcem s mora.
Posto ne volim guzvu, a volim prirodu, taj deo Crnogorskog je za mene br.1.
Hrvatska ima mnogo toga, pogotovo ostrva, ali se jos ne usudujem da idem.
 
po meni, iskreno, onako... al' bas onako, ADA BOJANA mi je na prvih pet mesta. Znaci mesto je extra. BIo sam ove godine prvi put, em' nije guzva, em' je tiho, priroda, sitan pesak, kristalno more, i verujte mi sto je najbitnije nema unaokolo kora od lubenice, ostaci od paradajza, kojekakvih kesa koje vetar nosi unaokolo, sve u svemu EXTRA je!!! I naredne godine cu tamo!!!
 
Najboljih po cemu plaza?

Pricate ova je dobra, ma ne ova nego ova i sl... a ne kazete koji su to kriterijumi po kojima ih rangirate... jel` to cistoca vode, duzina plaze, guzva, opremljenost plaze, animacije na plazi, prirodne nedirunte plaze i sl..

Dajte neke smernice da bi i odgovori bili smisleniji... ovako ovo izgleda kao da pricate u uspomenama tipa bilo jednom na Jadranu...
 

Back
Top