Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_20230313-200921~2.png
 
Donald Trump je nakon ulaska u Bijelu kuću dobio pismo od iranskog predsjednika, a kad ga je otvorio, na svoje iznenađenje u njemu pronađe list papira na kojem piše samo šifra:

370HSSV 0773H

Trump se zbuni, pa pošalje e-mail FBI-ju, no oni je nisu uspjeli dešifrirati. Ljuti Trump pošalje poruku u CIA-u i NSA, no i dalje nema rješenja.

Na kraju jedan službenik odluči poslati poruku britanskom MI6 i zamoli ih za pomoć, a ovi vrate fax za dvije minute:

- Recite svom predsjedniku da je poruku držao naopačke ...
 
Troje ovisnika; kronični pijanac, okorjela pušačica i erotoman, vraćaju se s terapije odvikavanja i smiju se uputama što su dobili.
Pijanac: Zamislite, doktor mi je zaprijetio... još jedna čašica i ja sam mrtav!
Pušačica: I meni... još jedna cigareta i padam mrtva!
Erotoman: To im je, izgleda, furka... i meni je rekao da ako još jednu naguzim... mrtav sam!
I smiju se oni tako, prolaze pored bara i pijanac ih pozive na rundu. Nakon prve čašice padne on mrtav.
Pušačica i erotoman vide da prijetnje nisu bile neosnovane... vraćaju se potišteno, kad odjednom na cesti pred njima pojavi se netom bačeni opušak... tek pripaljen... topao, slatkast, a istovremeno opor dim nikotina dražio im je nosnice... Konačno, pušačica to više nije mogla izdržati i zakorači prema opušku kad je erotoman uhvati za nadlakticu i zaustavi.
- Stani! Ako se sagneš po čik... oboje smo gotovi!
jel ima kraca verzija vica?
mrzi me da citam sve :kez:
 
tab je poznat po tome da ne cita nista sto je duze od jedne recenice:mrgreen:
zao mi je ali ovaj je podugacak :D

Otišao Mujo u javnu kuću, na ulazu mu gazdarica reče:
• Idite na 1. sprat, tamo vas čeka jedna plavuša.

Mujo ode, ali vraća se posle 2 minute i kaže gazdarici:
• Izvinite, ovo je neka greška, pa ovo mi je sestra!
• Jao izvinite, baš neprijatno, evo idite na 2. sprat, tamo je jedna lepa crnka sa ovolikim sisama, čeka na vas!

Ode Mujo, ali vraća se opet posle 2 minute:
• Pa i ovo mi je sestra!
• Jao gospodine ovo je neka katastrofalna greška, evo idite na 3. sprat!

I ode Mujo, kad eto njega opet nazad kod gazdarice i psuje:
• A u ***** materinu!
• Pa šta je sad, gospodine?
• Pa i ovo mi je sestra.

• Nemoguće, pa kako to?
• Pa ja uđem, skinem pantalone a ona će: "Au brate!"

:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top