Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao Perica papagaja i sve sto kazes papagaj upamti.Jednog dana Perica sa papagajem krenuo u crkvu.Isli oni taksijem i naidu na policajca kako mase znakom,a taksista kaze:Sta mases tim k*rcem tu.Posle pola sata pocne da pada kisa ala lije ko iz p*zde.Malo kasnije naidu na vola kako lezi nasred puta.Povucitega za m*da ustace on.Dodu oni u crkvu.Pocne pop da mase krstom,a papagaj ce:Sta mases tim k*rcem tu.Pocne pop da prosipa svetu vodicu.Ala lije ko iz p*izde.Pop padne u nesvest.Povucitega za m*da ustace on.
 
U shkoli deca vezbaju rimu:
Jovica:krava-trava
Uciteljica:Bravo,ajde ti Perice
Perica:Na moru sam video gnjurca,voda mu do kolena!
Uciteljica:Ali Perice gde je tu rima?
Perica:Bice rima kad dodje plima!!!!!!! :D
 
Idu 2 cacakalice ulicom i vide jeza.Kaze jedna cackalica drugoj;'Vidi zurka. Zasto su tange skuplje od obicnih gaca.Tange se za sitnu lovu ne uvlace svakome u dupe. Prelaze 2 frizidera ulicu,a prvog zgazi auto.Drugi ost'o mrtav ladan :P
 
Rajko:
Imao Perica papagaja i sve sto kazes papagaj upamti.Jednog dana Perica sa papagajem krenuo u crkvu.Isli oni taksijem i naidu na policajca kako mase znakom,a taksista kaze:Sta mases tim k*rcem tu.Posle pola sata pocne da pada kisa ala lije ko iz p*zde.Malo kasnije naidu na vola kako lezi nasred puta.Povucitega za m*da ustace on.Dodu oni u crkvu.Pocne pop da mase krstom,a papagaj ce:Sta mases tim k*rcem tu.Pocne pop da prosipa svetu vodicu.Ala lije ko iz p*izde.Pop padne u nesvest.Povucitega za m*da ustace on.
:lol: :lol: thth
 
8)Zove plavusa vatrogasce i uspaniceno im govori
pozurite,pozurite,kuca mi gori!Vatrogasci je smiruju
i pitaju kako da dodju do njene kuce.Ona jos uvek uspanicena govori vatrogascima pa kako kako,pa onim velikim crvenim kamionom. :twisted: 8)
 
Leze ti Mujo i crnac pored bazena.Ustaje Mujo vadi onu stvar,stavlja je u vodu i kaze:"26 stepeni".Sad ustaje crnja vadi on svoju stvar stavlja je u vodu i kaze:"3 metra dubine".
 
Umro Pirocancu otac i on otishao da kupi urnu i pita prodavca :
- Poshto Vam je ova urna ?
- 100 eura.
- Imate li neku jeftiniju ?
- Imam, evo ova je 50 eura .
- A poshto je ona tamo na kraju ?
- To je tegla od krastavaca. Dacu Vam je za dzabe.
- Uzecu je- odgovori Pirocanac - Jer tatko je ionako voleo da gleda kroz prozor ! :)
 
Došla učiteljica na čas i kaže učenicima :Danas djeco učimo novu riječ GORILA i treba da sastavite rečenicu u kojoj ima ova riječ,hajde milice ti prva počni:
-juče sam gledala film i vidjela sam gorilu
bravo Milice 5 hajde sad Stevice sada ti:
-bio sam sa tatom u zoo vrtu i vidjeo sam gorilu
bravo Stevice 5 hajde cigo sada ti:
--nije ničija do zore GORILA!!! :? :D :D
 
Rajko:
Skupljam dobre viceve prilozite sto bolje viceve.

- Sta rade pilici kada udju u kafanu?
piju,piju,piju,piju............

-Pozove plavusa Jat-ove informacije i javi se sekretarica: "Dobar dan! Izvolite?"
-"Dobar dan. Htela bih da vas pitam koliko traje let do New Yorka?"
-" Samo trenutak..."
-"Hvala i dovidjenja." :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top