Najbolji LAP-TOP !!!

koji je najbolji po ceni i kvalitetu i koga preporucujete drugima za kupovinu

  • Acer

  • Asus

  • LG

  • Sony

  • Msi

  • Nec

  • Fujitsu-Siemens

  • Hewlett Packard

  • Gigabyte

  • Toshiba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ivam91:
Da moze da poredi ta dva lap topa ali ostala su jos osam......
Pa zato ova tema i jeste mnogo glupa,nije lap top lizalica pa da moze da se kupuje na kilo... Ne mozes da kazes koj je lap top najbolji,Trebao je da stavi anketu koj lap top koristite,pa + neki komentar na u vezi onog koji posedujes,pa bi onda i tema vodila negde... Ovako je prosipanje iz supljeg u prazno...
 
rokavec:
Zdravo dame i gospoda ja sam taj koji je postavio temu... izvinjavam se sto nisam stavio neke brlo dobre marke u uzi izbor...
jos jednom cu vam ponoviti kriterijume poi kojima ce te glasati to su cena , kvalitet , kvalitet i dugotrajnosta (radni vek) baterije , kvalitet tft displeja i Sweukupni utisak o proizvodjacu i swim njegovim modelima...

i jos nesto.. zamolio bih vas da se sto vise drzite zadate teme...

Sa postovanjem Mario Rokavec
Kako je krenulo moraću da postavim anketu sa jednim jako jednostavnim pitanjem "Da li autor ove teme uopšte zna šta hoće, ume li da sredi svoje misli i može li da napiše dve prosto-proširene rečenice pravilno?" Ili ovde otvara teme i ankete jer ima previše vremena i ne zna šta će sa sobom?
 
Ajd ovako , moje misljenje je:
Ne moras biti narocito pametan da uzmes neki od casopisa koji prate tehnologije :
BUG,VIDI ,SVET KOMPJUTERA itd. u svim tim casopisima je obicno i tema o laptopovima i testiranju istih.Ja pratim BUG od 1999. i apsolutno kad god bude testiranje LAPTOPova po kategorijama ultra,poslovni,multimedijalni itd. u samom vrhu je uvjek IBM zatim HP pa svi ostali...
Na poslu koristim IBM W40 za prikazivanje prezentacija i nesto sitnije da se odradi,imao sam priliku i raditi na ACERU , DELLU,ASUSU ,i odgovorno tvrdim da nijedan nije ni do koljena IBM po kvaliteti TFT ,ergonomiji i radu na njemu...
Bez uvrede korisnicima laptopova, ovo je samo moje skromno misljenje...posto ja nisa neki ljubitelj te vrste ,smatram da su namjenjeni za kratko prikazivanje i pokazivanje necega a ne za neki dugotrajni ozbiljniji rad ,konkretno kod mene crtanje...
Poz!!!
 
bojan p:
Kako je krenulo moraću da postavim anketu sa jednim jako jednostavnim pitanjem "Da li autor ove teme uopšte zna šta hoće, ume li da sredi svoje misli i može li da napiše dve prosto-proširene rečenice pravilno?" Ili ovde otvara teme i ankete jer ima previše vremena i ne zna šta će sa sobom?

Nemam ja bas toliko slobodnog vremena koliko ti mislis!!!

Sto se tice pravopisa prirodno je gresiti , ja poprilicno brzo kucam po tastaturi tako da mi se podkrade poneka greska...!!!

Sto se tice teme postavio sam je kako bi eventualni kupci lap topova znali sta kupuju i da ne kupuju kojesta!!!

sta fali temi... bas se lepo moze popricati o lap topovima i njihovom kvalitetu... vidis vrlo je posecena tema kao i skoro swe teme koje je postavim... imas li nesto da dodas?!?!
 
rokavec:
Nemam ja bas toliko slobodnog vremena koliko ti mislis!!!

Sto se tice pravopisa prirodno je gresiti , ja poprilicno brzo kucam po tastaturi tako da mi se podkrade poneka greska...!!!

Sto se tice teme postavio sam je kako bi eventualni kupci lap topova znali sta kupuju i da ne kupuju kojesta!!!

sta fali temi... bas se lepo moze popricati o lap topovima i njihovom kvalitetu... vidis vrlo je posecena tema kao i skoro swe teme koje je postavim... imas li nesto da dodas?!?!
Nije reč o pravopisnim, nego o logičkim greškama u onome što pišeš. Na osnovu ankete sumnjam da će bilo ko da se odluči koji će lap-top kupiti, jer anketa ništa ne kaže i to je osnovni problem ove teme.

Ako ti ne vidiš šta nedostaje ovoj temi, onda bilo šta da dodam je potpuno besmisleno.
 
Glasao sam za LG. Bavim se prodajom računara i do prošle godine sam se samo smejao imenima tipa LG, Gigabyte, Asus itd. Koristim na poslu HP nx6110 već duže vreme, a privatno sam promenio IBM, Toshiba tecra itd. dok trenutno imam LG LW65 koji je proizašao iz saradnje LG-TOSHIBA. Unutra je toshiba tekra sa x700 grafom itd tako da ne treba davati nikakav komentar o ceni-kvalitetu. Na žalost malo ljudi znaju koliko su ovi LG modeli moćni...
 
bojan p:
Nije reč o pravopisnim, nego o logičkim greškama u onome što pišeš. Na osnovu ankete sumnjam da će bilo ko da se odluči koji će lap-top kupiti, jer anketa ništa ne kaže i to je osnovni problem ove teme.

Ako ti ne vidiš šta nedostaje ovoj temi, onda bilo šta da dodam je potpuno besmisleno.


Dodaj ti slobodno... tema nija MOJA tema je NASA !!!!

Ako ti nesto nedostaje dodaj usavrsi ono sto ti nedeluje sawrseno...
 
Po meni Dell
Koristim njihov lap top i super sam zadovoljna, Kvalitetna plastika,lep dizajn-savrsen kvalitet.Nikada ni naj manji problem nisam imala. Jeste da je cena malo jaca ali kada bih ponovo birala uzela bih isti. I samo cu njih kupovati
 

Back
Top