Najbolje godine

Kondicija jeste donekle i izgled.
Itekako.
Posto sam operisala bruh konacno posle 7 god.
Resila sam da trbusnjake nabacim
Ne zbog izgleda, vec zbog drzanja.
Propalo mi drzanje ovih godina.
Samo nikako da pocnem da vezbam, jezivo sam lenja. Ja samo pricam i pricam i nista.
A volela bih bazen svaki dan, masaze mi onda ne bi trebale, i drzanje da popravim.

U zdravom telu zdrav duh.
 
Наше жене су изгубиле компас. Све је пренаглашено, вулгарно. Ако се не види као да ни не постоји, као да се не дешава. То је тужно. А што је најгоре, прихваћено је као нормално.
Шокира ме је мој др када ми је рекао:"Ви не знате да живите. Не треба да Вам буде непријатно што сте лепи. Пркосите!"
Сад, то лепи је вероватно побркао са допадљиви у најбољем случају. Али мој шок је став образованог човека да треба изглед истицати на тај начин и пркосити. Иде нам потенцијална елита и 3 лепе :lol: Интелектуалци :(
reci ti njemu fino, sladak si, al nesh yebat! :)))))
 
Emina meni nikako nije pozitiva, ona jeste dobro uradjena u smislu da je nisu upropastili, primjer je dobrog hirurga...ali neko ko je neprepoznatljiv meni ne moze biti pozitivan primjer.
Zar je seksualna privlacnos danasnji jedini kvalitet I jedino sta cini zenu?
Kako ljudi podizu djecu, odrzavaju zdravu porodicu a ne moze sopstveni odraz da podnese. Fascinantno je danasnje vrijeme.
Да.
И мушкарци више не знају на шта ће им деца личити. Ни не знају како изгледа жена са којом су.
 
Da.
Ali to je odlika siromastva.
Ne vide sebe.

Ja sam za negovanje i primecujem kod sebe borice oko ociju kad se smejem, i ici cu na masaze verovatno, ali sve na prirodnoj bazi. Nije mi ni lepo lice bez bora i mimike u zrelom dobu.

Slazemo se Čičak, u potpunosti.
Lepa koža, meka kosa, lak hod, topla, mila, mirisljava žena...
Mislim da meni godine prijaju, lepša mi je kuća, kuhinja i hrana, sve je u većem balansu.
Modna industrija je licemerna, bombarduju nas trendovima i teglicama a onda ta ista industrija proglasi jednostavnu i klasičnu Odri Hepbern za modnu ikonu. Pa stani...

Počinju od dečijeg uzrasta ispiranje mozga. Pritisak marketinga. Uspeh je sačuvati i izgraditi detetu ukus.
 
Да.
И мушкарци више не знају на шта ће им деца личити. Ни не знају како изгледа жена са којом су.

Mnogo si stroga Bogi prema ženama, nisu muškarci baš tako slepi da ne osete plastiku a ni naivni. One to i rade jer su im muškarci poslali signal da je poželjno. Inače šta, svaki muž farbane plavuše ne zna jadan da je ona farbana pa će silno da se potrese kada mu se rode crna deca. To je podrzano sa obe strane, takvi takve žele.
 
Bože budale!:trlja: Taj me više ne bi video u njegovoj ordinaciji.
Ima ko voli taj način komunikacije. Raspitujem se u kojoj opštini da prebacim ginekološki karton i komšinica mi preporučuje... neću reći koji :))))
Kaže divni lekari, opušteni, zezaju se. Navodi primer te ležerne komunikavcije. Kaže ulazi sređena riba i ode iza onih paravana, dva pregleda idu paralelno, komšinica i ta lepa žena se pregledaju, i ginekolog prilazi toj ženi na stolu sa grimasom na licu i pokretom glave - pih! Ne znam šta je video. Kaže ovom drugom što pregleda moju komšinicu - blago vama kolega, kod vas sve lepe.
Trudila sam se iz petnih žila da mi mimika ne oda šok od te poučne priče. :sad2:
Naravno da je taj dom zdravlja odmah otpao.
 
Mnogo si stroga Bogi prema ženama, nisu muškarci baš tako slepi da ne osete plastiku a ni naivni. One to i rade jer su im muškarci poslali signal da je poželjno. Inače šta, svaki muž farbane plavuše ne zna jadan da je ona farbana pa će silno da se potrese kada mu se rode crna deca. To je podrzano sa obe strane, takvi takve žele.
Изузетно ми се допала твоја мисао недавно. Да паметан мушкарац разликује стварно лепу жену од нафракане.
Истина.
:)
 
Изузетно ми се допала твоја мисао недавно. Да паметан мушкарац разликује стварно лепу жену од нафракане.
Истина.
:)

Ne radi se o tome. Znam zašto sam citirala i nećemo sada laskanjem da izbegnemo moju misao:lol:.

Poenta je u tome da mnogi odrastaju sa ne bas previše pohvala. Mnoge majke ili previše ističu seksualnost svojih ćerkica ili ih potmulo vređaju uz tobož opasku "da im sutra bude bolje". Sa kakvim kompasom lepote ili pak sa samopouzdanjem devojčice rastu? Potpuno pogrešnim. Ja sam odrastala da su svi lepi na svoj način i da danas mi je većina ljudi prijatnog izgleda. Ukus se uči.
Sa druge strane, majka moje prijateljice je stalno potencirala da su na izboru za miss ružnije od njene ćerke i da ima "najlepše dupence" od svih nas. Ta devojka je danas neprepoznatljiva od plastike jer sigurno misli da tako treba, da zadrži "dupence". I naravno da nijedan muškarac nije bio dobar jer nijedan nije baš shvatao da ima takav dar prirode kraj sebe.
Drugu drugaricu su stalno opominjali da je buca. Ona danas jedva da jede. I dalje je krupna.
Roditelji često nehotice decu ne prihvate već ih ili forsiraju ili ponižavaju. Nije retkost uopšte. Zato sam u dubini duše uvek za prirodu i stava da je priroda najlepši plastični hirurg jer je jedini koji nas voli kakve jesmo i ne ponižava da moramo da budemo nešto drugo da bismo vredele više. Moj stav, svakako.
 
Ne radi se o tome. Znam zašto sam citirala i nećemo sada laskanjem da izbegnemo moju misao:lol:.

Poenta je u tome da mnogi odrastaju sa ne bas previše pohvala. Mnoge majke ili previše ističu seksualnost svojih ćerkica ili ih potmulo vređaju uz tobož opasku "da im sutra bude bolje". Sa kakvim kompasom lepote ili pak sa samopouzdanjem devojčice rastu? Potpuno pogrešnim. Ja sam odrastala da su svi lepi na svoj način i da danas mi je većina ljudi prijatnog izgleda. Ukus se uči.
Sa druge strane, majka moje prijateljice je stalno potencirala da su na izboru za miss ružnije od njene ćerke i da ima "najlepše dupence" od svih nas. Ta devojka je danas neprepoznatljiva od plastike jer sigurno misli da tako treba, da zadrži "dupence". I naravno da nijedan muškarac nije bio dobar jer nijedan nije baš shvatao da ima takav dar prirode kraj sebe.
Drugu drugaricu su stalno opominjali da je buca. Ona danas jedva da jede. I dalje je krupna.
Roditelji često nehotice decu ne prihvate već ih ili forsiraju ili ponižavaju. Nije retkost uopšte. Zato sam u dubini duše uvek za prirodu i stava da je priroda najlepši plastični hirurg jer je jedini koji nas voli kakve jesmo i ne ponižava da moramo da budemo nešto drugo da bismo vredele više. Moj stav, svakako.
Није ласкање. То сам запамтила као нешто што ми се баш допало. А то још како има везе са оним што си поменула. Да свако бира спрам афинитета. И не мислим да сам строга. Онај ко нема свој однос према себи него себе гледа туђим очима и махом очима супротног пола, па... Нешто ту не штима.
Свакако је погрешно вредновати себе и друге искључиво на основу физичког изгледа.
Комплетна појава, наступ и енергија коју неко емитује су нешто сасвим друго.
 
Zdrav odnos prema sebi je ključ
Voleti sebe kakav jesi i zbog onoga što jesi, jer ma koliko bilo važno da budeš privlačan ako je u celofanu užegla čokolada niko je neće jesti
Zdrav duh, nega i briga o sebi, uživati u malim i lepim stvarima, voleti jer iskren osmeh je najlepši ukras na ženi, smejati se i kad je teško, bar po malo, biti nežan prema sebi i drugima...
 
Zdrav odnos prema sebi je ključ
Voleti sebe kakav jesi i zbog onoga što jesi, jer ma koliko bilo važno da budeš privlačan ako je u celofanu užegla čokolada niko je neće jesti
Zdrav duh, nega i briga o sebi, uživati u malim i lepim stvarima, voleti jer iskren osmeh je najlepši ukras na ženi, smejati se i kad je teško, bar po malo, biti nežan prema sebi i drugima...
Istina
 
Slazemo se Čičak, u potpunosti.
Lepa koža, meka kosa, lak hod, topla, mila, mirisljava žena...
Mislim da meni godine prijaju, lepša mi je kuća, kuhinja i hrana, sve je u većem balansu.
Modna industrija je licemerna, bombarduju nas trendovima i teglicama a onda ta ista industrija proglasi jednostavnu i klasičnu Odri Hepbern za modnu ikonu. Pa stani...

Počinju od dečijeg uzrasta ispiranje mozga. Pritisak marketinga. Uspeh je sačuvati i izgraditi detetu ukus.
I meni godine prijaju.
Mislim da nikad nisam bolje izgledala. Ali se i osecala. :zaljubljena:
A trendove nisam nikad pratila, nisu mi logicni.
Ne radi se o tome. Znam zašto sam citirala i nećemo sada laskanjem da izbegnemo moju misao:lol:.

Poenta je u tome da mnogi odrastaju sa ne bas previše pohvala. Mnoge majke ili previše ističu seksualnost svojih ćerkica ili ih potmulo vređaju uz tobož opasku "da im sutra bude bolje". Sa kakvim kompasom lepote ili pak sa samopouzdanjem devojčice rastu? Potpuno pogrešnim. Ja sam odrastala da su svi lepi na svoj način i da danas mi je većina ljudi prijatnog izgleda. Ukus se uči.
Sa druge strane, majka moje prijateljice je stalno potencirala da su na izboru za miss ružnije od njene ćerke i da ima "najlepše dupence" od svih nas. Ta devojka je danas neprepoznatljiva od plastike jer sigurno misli da tako treba, da zadrži "dupence". I naravno da nijedan muškarac nije bio dobar jer nijedan nije baš shvatao da ima takav dar prirode kraj sebe.
Drugu drugaricu su stalno opominjali da je buca. Ona danas jedva da jede. I dalje je krupna.
Roditelji često nehotice decu ne prihvate već ih ili forsiraju ili ponižavaju. Nije retkost uopšte. Zato sam u dubini duše uvek za prirodu i stava da je priroda najlepši plastični hirurg jer je jedini koji nas voli kakve jesmo i ne ponižava da moramo da budemo nešto drugo da bismo vredele više. Moj stav, svakako.
Ovo je istina.
Majke koje previse vode racuna o svom izgledu, to prenose na cerke, koje obicno tad odlaze dalje od njih, u krajnosti.
Pa danas kad pogledam, one devojcice koje su sa 12 isle na modele pune su silikona. Ja to mamu nisam htela ni pitati. Nikad mi niko nije hvalio/ni kudio izgled. Njima sam bila najlepsa takva kakva jesam. I to je ono sto deci trebamo usaditi.
Ako ubacimo silikone u usta, grudi, lice, kako cemo sutra svojoj cerci od 13 godina zabraniti isto?! Kakav primer sinu dajemo?!
 
Šta znam neki bi rekli da sam propala, a neki da se dobro držim za svojih 40, a istina je negde u sredini
Imam super lice i kožu, nemam bore i dalje osim kad se nasmejem, a telo pa jbg jesam se ugojila od pre 10 godina 10 kg ali još uvek mogu da obučem i minić i usku haljinu
Nije to idealno i to je telo žene ali evo prosudite sami
Ja se dobro osećam u svojoj koži i za svoje godine
I uvek bila i ostala prirodna, čak se i ne šminkam, ko što se ovde i vidi
Naravno podržavam estetiku, ali plastiku ne
 

Prilozi

  • IMG_20190930_092925.jpg
    IMG_20190930_092925.jpg
    46,6 KB · Pregleda: 46

Back
Top