На ПРВИМ вишестраначким председничким изборима у Србији добио 3.285.799 гласова (65,34% ) и...

Kad je ona nasa vojska, slabo naoruzana i sa kilo problema kuci mogla na njegovu komandu sjebava najvecu svetsku silu, sto ne bi i on to isto radio u Hagu....
A smo ih sjebali, svi mostovi nam ostadose citavi, fabrike glanc nove, nidje uranijuma i mrtve dece
 
Da, naročito JUL nije komunizam, kao ni Vulin koji je bio u Savezu komunista-Pokret za Jugoslaviju ili Dačić koji je bio u Savezu komunista Jugoslavije i njihvoa majka Mira, koja je bila u obe pomenute komunističke partije. Banda crvena bila, to je i ostala. Vidimo danas kako vladaju sa SRS v2.0 i njihovim crvenim ministrom na čelu.
nisu to nikakvi komunisti...to su pre svega jajre i lopovčine...koje su videle priliku da parazitiraju na leđima običnog naroda...evo jednog primera, sarađuju sa učk teroristima na kosovu, preko srpske liste...IMAMO SREĆE, ŠTO TO NISU KOMUNISTI...zamisli Krcuna i Rankovića, oni bi pobili 1 000 000 Srba, zbog svojih uverenja...a još ima srpskih idiota koji veličaju Krcuna i Rankovića...da čovek ne poveruje koliko se zapatio komunizam u Srbiji
 
nisu to nikakvi komunisti...to su pre svega jajre i lopovčine...koje su videle priliku da parazitiraju na leđima običnog naroda...evo jednog primera, sarađuju sa učk teroristima na kosovu, preko srpske liste...IMAMO SREĆE, ŠTO TO NISU KOMUNISTI...zamisli Krcuna i Rankovića, oni bi pobili 1 000 000 Srba, zbog svojih uverenja...a još ima srpskih idiota koji veličaju Krcuna i Rankovića...da čovek ne poveruje koliko se zapatio komunizam u Srbiji
Nisu, oni su neokomunisti, deca tih pomenutih komunista koji i jesu krivi što je KiM odovjen od Srbije.
 
Istorija ce reci svoje ali jedno je fakat dok je Milosevic vodio drzavu bili smo slobodni danas je vode neki drugi mi smo pod okupacijom.

Зато су га неки "Срби" издали и продали, а онда глобалисти УБИЛИ!!!

Њему нису могли опростити
што су НАТО-овце, 1999.године прошле к`о мајмуни павијани! Нису могли да му опросте што је рекао НЕ новом светском поретку.

Питам се, Да ли су то сада Дачић и Вучић прихватили да "ПЉУНУ" на све то што је Слободан Милошевић животом платио:?:
(САМО не знам ЗАШТО су БАШ они прихватили да одраде то и КОЈА је цена тога :ljutka: :ljutka: :ljutka: И не знам да ли су свесни да они нису СЛУЧАЈНО одабрани и да ће НАМЕРНО после свега одрађеног бити јавно понижени ("награђени") јер су били део те 1999.године)


Како овај човек има "лепо" мишљење и о Дачићу и о Вучићу:hehe::zcepanje: вреди чути,

 
Poslednja izmena:
Па, када неко узме за право да о њему шири НЕИСТИНЕ, а овде то неки пооооочесто то раде, време је да се почне причати и ИСТИНА!!! (само са чињеницама)
Tracaranje me ne zanima,bitna su dela i ono sto posle sledi.
A ono sto je usledilo posle delovanje Slobodana bilo je katastrofalno po Srbe.
 
Tracaranje me ne zanima,bitna su dela i ono sto posle sledi.
A ono sto je usledilo posle delovanje Slobodana bilo je katastrofalno po Srbe.

Могао би и ти мало да чујеш шта каже овај човек, у видео снимку, који сам поставила у поруци испред, пошто си написао да те "Tracaranje" не интересује,..па послушај мало, само ће да ти помогне да мало разбистриш мозак од тих силних "РЕКЛА-КАЗАЛА" догађаја!!!
 
Nema sta da slusam naklapanja razno raznih ``strucnjaka``koji mogu samo kod Tese da laprdaju.
Vidim svojim ocima kakva je situacija na terenu i kako su Srbi prosli tamo gde ih je branio i zastupao Milosevic.

Не бих ти била на месту, да лично том човеку кажеш да "лапрда" . ЗАШТО се плашиш да сазнаш ИСТИНУ? Још једном, препорука моја је да послушаш,

како овај човек, између осталог, има "лепо" мишљење и о Дачићу и о Вучићу:hehe::zcepanje: вреди чути, има ту доста важних ИНФОРМАЦИЈА.

 
Зато су га неки "Срби" издали и продали, а онда глобалисти УБИЛИ!!!

Њему нису могли опростити
што су НАТО-овце, 1999.године прошле к`о мајмуни павијани! Нису могли да му опросте што је рекао НЕ новом светском поретку.

Питам се, Да ли су то сада Дачић и Вучић прихватили да "ПЉУНУ" на све то што је Слободан Милошевић животом платио:?:
(САМО не знам ЗАШТО су БАШ они прихватили да одраде то и КОЈА је цена тога :ljutka: :ljutka: :ljutka: И не знам да ли су свесни да они нису СЛУЧАЈНО одабрани и да ће НАМЕРНО после свега одрађеног бити јавно понижени ("награђени") јер су били део те 1999.године)


Како овај човек има "лепо" мишљење и о Дачићу и о Вучићу:hehe::zcepanje: вреди чути,

Dole globalisti i domaci izdajnici,zivela Srbija!
 
Koje su to zapadne vrednosti danas u vlasti u Srbiji? Možda ne gledamo u istu vlast?
luksuzne vile i stanovi...audi...roleks...dolar, evro ili franak...mnogi imaju vinske podrume, sa francuskim vinima...jer je to odlika ljudi koji su nešto posebni, nešto kao plemstvo...itd...malo karikiranja shvatanja srpskih lpurdi
 
Istorija ce reci svoje ali jedno je fakat dok je Milosevic vodio drzavu bili smo slobodni danas je vode neki drugi mi smo pod okupacijom.
Da ali postoje 2 verzije slobode

  1. Sloboda vlade od inostranih diktata
  2. Sloboda građana od vlade

Na drugoj tački je Milošević mizerno omašio. A i njegov šegrt, aleksandar vučić, prodavac eksera u radnji za suhomesnati delikates.
 
Е, ја сада морам да преузмем улогу модератора :zper:, па ДА СЕ МИ ВРАТИМО НА ТЕМУ!!!


9.децембра те 1990. учествовало је 32 председничка кандидата. "он сам на њих 31".
Слободан Милошевић је добио на тим изборима - прецизно 3.285.799 гласова!:klap:...Чак 26 од 32 кандидата на тим изборима добило је мање од 1% од укупних гласова:hehe::hahaha1:

НАКОН ДВЕ године
, Милошевић, притиснут опозицијом и уличним протестима, у сред крвавих ратова у Хрватској и Босни расписује ванредне председничке изборе. Поново је победио, али сада са мање гласова, али још увек поприлично је то велика цифра (за разлику од неких који се сада шепуре, како су однели "победу" над победама). Освојио је два и по милиона гласова (2.515.047),...

Хајдемо мало да проанализирамо ово испред написано, али без неког наклапања, тралала и слично. :arrow::ceka:
 

Back
Top