Na koji nacin bi vi postupili?

Dramatično i napeto kao da je iz korpe za veš provirio Godzilla.
58HzjIZdeZ8z4yi9M5WNpuXDYCY
 
Pokusacu da budem pristojna iako mi je zeludac u grlu te budite pristojni i vi.
Imam iskustva koja nisu bas dobra te me zanima sta bi vi uradili.Dogovor je da se nov ves pere masinski a nosen veš pere rucno.
Čarape zbog uzasnih uzasa uzasavajucih uzasa jer lekari preporucuju da je bolje rucno te odvojeno od druge odece kako se ne bi prosirili na druge stvari.
Veš iz higijenskih razloga.
Asepsol ili neka druga jaca tecnost za dezinfekciju a onda obicno pranje u lavoru.(Prethodno se potopi na odredjeno vreme,piše u uputstvu nacin upotrebe obicno a onda opere.)Nevazno ko je stavio nosen donji ves u masinu na pranje,u šoku sam.Da li bi se usudili da nosite vase stvari oprane zajedno na taj nacin ili ne?

Eto,kako vi perete te delikatne stvari?
jedan santler 20 godina ziveo na ulici, nikada se nije kupao, ni zube prao, bio prljav ko svinja...........strpali ga u nekakav dom i posle prvih kupanja, covek umro od nekakvih infekcija.
 
Pokusacu da budem pristojna iako mi je zeludac u grlu te budite pristojni i vi.
Imam iskustva koja nisu bas dobra te me zanima sta bi vi uradili.Dogovor je da se nov ves pere masinski a nosen veš pere rucno.
Čarape zbog uzasnih uzasa uzasavajucih uzasa jer lekari preporucuju da je bolje rucno te odvojeno od druge odece kako se ne bi prosirili na druge stvari.
Veš iz higijenskih razloga.
Asepsol ili neka druga jaca tecnost za dezinfekciju a onda obicno pranje u lavoru.(Prethodno se potopi na odredjeno vreme,piše u uputstvu nacin upotrebe obicno a onda opere.)Nevazno ko je stavio nosen donji ves u masinu na pranje,u šoku sam.Da li bi se usudili da nosite vase stvari oprane zajedno na taj nacin ili ne?

Eto,kako vi perete te delikatne stvari?
Ma sve bre u veš mašinu 40 stepeni, tečni prašak i omekšivač i ošurim ga na 1200 obrtaja i bog da te pogleda
 
OK, nije problem.
:tick:
Pitam jer kada su mi deca bila mala odvajala sam njihovu garderobu od naše i to dugo, dugo. Sada kada smo svi "matori" malo je drugačije.
Previse je teska tema da bi pisala detalje a postavila sam je iz zabrinutosti.Al' necu da se nasladjuju time sto se desava te ne pisem javno,hvala na odgovoru.
 
Čitajući postove skoro da pomislih da nisam normalna.
Ako je program za beli veš 60 i 90, šta treba drugo da se radi nego da se ubaci u mašinu. Posle toga ide u sušilicu gde je temperatura još veća, pretpostavljam jer mi se pamučne stvari često skupe.
I to bi trebalo da je dovoljno da se poubijaju bakterije koje mogu da štete. Neke su valjda i dobre i razvijaju nam imunitet.
Nemoguće je napraviti sterilno pranje, i da je moguće, čemu ? Valjda imamo neki imunitet, nismo odrasli u staklenom zvonu.
 
Pokusacu da budem pristojna iako mi je zeludac u grlu te budite pristojni i vi.
Imam iskustva koja nisu bas dobra te me zanima sta bi vi uradili.Dogovor je da se nov ves pere masinski a nosen veš pere rucno.
Čarape zbog uzasnih uzasa uzasavajucih uzasa jer lekari preporucuju da je bolje rucno te odvojeno od druge odece kako se ne bi prosirili na druge stvari.
Veš iz higijenskih razloga.
Asepsol ili neka druga jaca tecnost za dezinfekciju a onda obicno pranje u lavoru.(Prethodno se potopi na odredjeno vreme,piše u uputstvu nacin upotrebe obicno a onda opere.)Nevazno ko je stavio nosen donji ves u masinu na pranje,u šoku sam.Da li bi se usudili da nosite vase stvari oprane zajedno na taj nacin ili ne?

Eto,kako vi perete te delikatne stvari?
mešam veš
(beli veš: peškiri, gaće, čarape i posteljina, potkošulje, bele majce idu na 90 c
ostalo može na 60
jedino sinovljevu uniformu (radi na benzinskoj pumpi =perem posebno

po mom mišljenju nema nikakve potrebe za asepsolom pre pranja
 

Back
Top