Na koji nacin bi vi postupili?

Da je do mene ves uz carape bi se uvek kupovali novi te oprali u masini,bacali posle koriscenja al' nisu svi pristalice toga iako je to bas dostupno.(Fensi radnja a piše da je iz Kine,kineska obicna pise da je iz Kine.Nema neke razlike ako se pogleda ~ etiketa je ista.
Pri tom se ovo iz fensi radnje brze raspadne.)
 
Da je do mene ves uz carape bi se uvek kupovali novi te oprali u masini,bacali posle koriscenja al' nisu svi pristalice toga iako je to bas dostupno.(Fensi radnja a piše da je iz Kine,kineska obicna pise da je iz Kine.Nema neke razlike ako se pogleda ~ etiketa je ista.
Pri tom se ovo iz fensi radnje brze raspadne.)
Pa, nisi beba da ne znaš kad da odeš na malu ili veliku nuždu. Brate, tih gaća i čarapa ne bi moglo da se navaša toliko koliko bi se bacalo posle jedne upotrebe... i zamisli brdo na kom bi se oni odstranjivali uz uverenje da će se to sve recliklirati!
Većina stvari za koje nam govore da se recikliraju-samo idu na brdo smeća, brdo na kom je moglo da skupljamo divlje jagode, retke jestive pečurke ili žir!
 
.Donji veš, posebno ženski često je izrađen od čipke ili svile, koje visoke temperature mogu da oštete.
...možete ga prati na 40°C, međutim, to neće biti najtemeljnije antibakterijsko čišćenje.

Možemo ga nositi preko belog veša koji se može najtemeljnije antibakterijski očistiti ? :mrgreen:
Prvo navučemo bele pamučne, pa ondak svilene :flert: i , bombonica 👌
 
Ево и мене да дам свој суд,све мање гардеробе је која може да се пере на 60 а да је шарен веш у питању.Због алергије коју имам користим поред прашка разна уља а највише од еукалиптуса.
 
Poslednja izmena:
Mi smo u hercegovini odluvavali u kazanu i na smederevcu stavimo prašak i to se cijeli dan kotrljalo i mijesalo

Zatim odnesemo na Čatrnji i u koritu na ruke trljajuci , posle ispiranje u tri čiste vode
Vodu sam grabila kantom iz Čatrnje , nagrabim i izvlacim kantu i sipam u korito i Škip posle na ruke cjedis i kačiš na strik
 
Mi smo u hercegovini odluvavali u kazanu i na smederevcu stavimo prašak i to se cijeli dan kotrljalo i mijesalo

Zatim odnesemo na Čatrnji i u koritu na ruke trljajuci , posle ispiranje u tri čiste vode
Vodu sam grabila kantom iz Čatrnje , nagrabim i izvlacim kantu i sipam u korito i Škip posle na ruke cjedis i kačiš na strik
Pa to kičma da otpadne. :eek:
Bog pomilovao onog ko je izmislio veš mašinu, svet da podeliš na pre i posle.
 
Mi smo u hercegovini odluvavali u kazanu i na smederevcu stavimo prašak i to se cijeli dan kotrljalo i mijesalo

Zatim odnesemo na Čatrnji i u koritu na ruke trljajuci , posle ispiranje u tri čiste vode
Vodu sam grabila kantom iz Čatrnje , nagrabim i izvlacim kantu i sipam u korito i Škip posle na ruke cjedis i kačiš na strik
Sa kišnicom se pere mnogo lakše jer je meka voda.
 

Back
Top