Na koji instrument je najlakše uhvatiti devojku?

ja sam se na gitaru ložio kao dete i nisam ni razmišljao koje sve višestruke koristi ona donosi jer je meni i dan danas zadovoljstvo i da sviram i da slušam.

... nije da je nisam iskoristio :)
Ne bi ni bio pravi efekat nekom ko ozbiljno ne voli gitaru i ne čini mu onako iskreno zadovoljstvo.. Da uzme da se uči samo zbog riba to je već usiljena priča
 
Koji instrument je najbolje da čovek nauči da svira da bi odvajao ženske olako?

Nijedan. Ali recimo, ja kad bih poceo da se bavim muzikom, zato sto sam ljubitelj muzike, a ne zato sto sam tinejdzer koji hoce da impresionira zene jeftinim trikovima, svirao bih violinu, klavir, lautu i frulu. Cetiri najprijatnija instrumenta, ako se ja pitam. Harfa i lira takodje dobro zvuce. Nekako mi harfa vise lezi zenama. Akusticna gitara je okej ali nista posebno. Elektricna je previse bucna. Truba (nasa ili Majlsova) isto bucna i neprijatna. Saksofon je okej ali nekako mi je gej. Znaci saksofon samo ako si Bosko City. Harmonika isto dobro zvuci (zavisi kako se svira.) Klarinet isto moze da prodje. Znaci, ako znas zanat, esteta si, razumes se u ljudsku potrebu, posvecen si poslu i ako postoje ljudi koji tvoj rad cene, zena ce sama doci. "Zakon privlacnosti" fazon. E sad, ko danas ceni violinu i lautu. Retko ko. Znaci moras da biras izmedju seksa i casti. Ako ti je do seksa, moras da sviras Amadeus Bend. Mada iskreno, ova pesma od Amadeusa i nije losa.
 
Akusticna gitara je okej ali nista posebno.
Jeste

Elektricna je previse bucna.
Nije

:lol:

Znaci, ako znas zanat, esteta si, razumes se u ljudsku potrebu, posvecen si poslu i ako postoje ljudi koji tvoj rad cene, zena ce sama doci. "Zakon privlacnosti" fazon.
Takoe :ok:

Mada iskreno, ova pesma od Amadeusa i nije losa.
Užaš
 
Pa logično gitara, i to električna, i to prvenstveno za neku specifičnu grupaciju tipa metalke, art hoes i slično.

Osim toga je dobro kad si DJ tipa Nikita Zabelin, znači dohvatiš turntable ili miksetu i rejv-tehno ribe ima da balave za tobom.

Dobar je i bubanj, ribe vole bubnjare, dok pijaniste nikako, mnogo je uštogljeno, a čak i kad svira u bendu nije to to.

Da ne govorim o harmonici i sličnim seljačkim instrumentima, tu teško ima prolaska sem ako nemaš trideset drugih stvari mimo toga.

Danas su u modi i bitmejkeri, znači oni ne moraju nužno da sviraju do maksimuma neki instrument, ali su muzikalni i preko ritam mašine i internet programa prave bitove, elektroniku itd. To isto prolazi...
 

Back
Top