Na internetu je vest - migranti silovali devojcicu u centru Beograda u parkicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Na internetu kruzi vest da su migranti na uglu sarajevske i nemanjine silovali pred ocima mnogih prolaznika na travnjaku devojcicu od 17 godina. To se desilo juce ili prekljuce neznam tacno.

ZASTO TO NEMA NA SOROSEVSKIM MEDIJIMA??? Zato sto je zapljuskivanje evrope migrantima, to jest ISIS vojnicima sorosev, to jest projekat satanistickog novog svetskog poretka da kad krenu da uzurpiraju slobode naroda evrope i kad narod evrope ustane u odbrani svojih sloboda da onda na njih puste takozvane teroriste "da smire demonstracije" jer ce migranti da pucaju nasumicno po masi. A to smo videli u Becu i Francuskoj gde su pre zakljucavanja pustili njihove teroriste da malo ubijaju ljude po ulicama kako bi zaplasili narod da ne ustane da demonstrira protiv zatvaranja.

Da ne prepricavam evo prepisacu izjavu jedne zene kojoj je to ispricala koleginica ciji je muz bio ocevidac tog silovanja:

"Drage kolege i koleginice ( a pre svega koleginice), juce uvece se desilo monstruozno silovanje devojcice od oko 17 godina od strane migranata. Sve se desilo na uglu Sarajevske i Nemanjice ulice. Nosili su nozeve i niko nije smeo da im pridje (moja opaska: jer nas je soros razoruzao i drzava ne daje pistolje na dozvolu ljudima) .

Devojcica je ostala da lezi na zemlji. Posle su stigli lekari, ovo mi je prenela prijateljica, njen muz je prolazio kolima kada se to desilo. Niko u ovoj odvratnoj drzavi ni jednu jedinu vest nije objavio o tome jer se sve zataskava.!

Znate i sami koliko ih ima ispred fakulteta. Mene je strah i preko dana da prodjem, a kamoli uvece nakon predavanja. Policija apsolutno ne radi nista po tom pitanju (moja opaska: pa zar je tesko da tu gde je masa migranata da se postave jedno par policajaca? Kao da nekima je naredjeno da policija ne dira migrante) Izgovori su da ne mogu da ih drze bez identifikacije (moja opaska: pa ako je tako zasto ih ne strpaju u zatvor ili bar sabirni centar jer stranac koji je doso u drzavu bez dokumenata je u debelom prekrsaju) . Neznam koliko puta treba da se obratimo nekome kako bi se oni uklonili iz parka?! Da li treba jos nekoj devojcici ovo da se desi?! Neka kaze ko sta hoce, ali odvratni su! Svaki put kada prodjem nesto dobacuju ili me gledaju da me stvarno bude strah.

Ovo pisem ovde jer sigurno nigde necete procitati, a smatram da je situacija alarmantna. Devojke ne idite bez nekih kolega, klonite se Kamenicke ulice same i svih okolnih ulica."

Zakljucak: Ljudi posto nemamo suverenu drzavu, a to znaci da nemamo drzavu, onda moramo i po ovom pitanju da se samoorganizujemo i da uzmemo zakon u svoje ruke i zastitimo se od migranata prokletih. Jer policija i sudstvo po naredjenju sorosa ne radi svoj poso.

Evo link: https://www.facebook.com/photo/?fbid=10221913738024878&set=a.10201871248295161
 
"Da ne prepricavam evo prepisacu izjavu jedne zene kojoj je to ispricala koleginica ciji je muz bio ocevidac tog silovanja:"

A izvor facebook.

Ne kazem da se silovanja migranta ne desavaju, ne kazem da govnjivom motkom treba rasterati stoku da preplivaju odakle su dosli, kasem samo da je izvor bzvz.
 
"Da ne prepricavam evo prepisacu izjavu jedne zene kojoj je to ispricala koleginica ciji je muz bio ocevidac tog silovanja:"

A izvor facebook.

Ne kazem da se silovanja migranta ne desavaju, ne kazem da govnjivom motkom treba rasterati stoku da preplivaju odakle su dosli, kasem samo da je izvor bzvz.
slazem se.
nesto sumnjam da se silovnje moze odigrati pred svedocima i ocima mnogih prolaznika.

pljacka da.. napad da ali silovanje.. dajte ljudi ne gutajte svaku gloopost koju procitate na fejsu ili instagramu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top