MySpace/Facebook

Dree

Početnik
Poruka
4
Elem diskusija se odnosi na sve i one koji ih koriste i one koji ih ne koriste...

Znachi:

Zashto volite i koristite MySpace?
Zashto volite i koristite Facebook?
Zashto ne volite i ne koristite MySpace?
Zashto ne volite i ne koristite Facebook?
Shta bi ste im sklonili ili dodali?

Diskusija je bitna, i nadam se kvalitetnom odzivu :)
 
Volim ?

Zar može da postoji neki osećaj prema tome ?:?

Ne. Ne koristim ni jedno ni drugo. Isto tako nemam namere da koristim tako nešto.

Prestavljanje sebe .... na taj način ...... JA ......

Ne :D
 
myspace koristim,mozda i otvorim facebook ali mi se ceo njegov koncept ne svidja...sta ima koji moj svaka dileja da me nadje po imenu i prezimenu...missim ne znam...slali mi ljudi rikvestove pa mozda otvorim...
 
Ja sam išao na samouništenje mog profila (cancel account) jer sam zaključio da je MySpace najveće sranje koje postoji na svetu.Kada sam bio kod jednog druga u goste u BG,tačnije na Zvezdari,upoznao sam neke njegove komšike koje su mi delovale kao normalne,pristojne i ne nadr'kane devojke i tu smo rekli jedni drugima myspace adrese i addovali smo se.One su na taj myspace postavili sve njihove provokativne slike,stavljale su u bulettin textove tipa- kad pogledaš moju sliku da li bi me: izveo na piće,u krevet i tome slično...Koje su to iskompleksirane lujke,mislim bar tako što sam manje više patrijahalno vaspitan,a ponašale su se u realnosti sasvim na nivou.Svaka poruka im je bila te sexualne sadržine,nijedna nije bila na neku društvenu temu ili nešto drugo...Video sam da nemam sa kime da vodim diskutabilne konferencije i o ostalim stvarima osim sexa gde bi me samo napaljivale i odlučio sam da raskrstim sa MySpace...Tako da znate šta vas čeka na tom sranju...
 

Back
Top