MySpace/Facebook

Elem diskusija se odnosi na sve i one koji ih koriste i one koji ih ne koriste...

Znachi:

Zashto volite i koristite MySpace?
Zashto volite i koristite Facebook?
Zashto ne volite i ne koristite MySpace?
Zashto ne volite i ne koristite Facebook?
Shta bi ste im sklonili ili dodali?

Diskusija je bitna, i nadam se kvalitetnom odzivu :)

obozavam facebook i ne kontam kako moze neko da ga ne voli.
 
Iskreno se nadam da si barem ti uvideo (ili uvidela, da ne pogrešim ponovo!) PRAVU njegovu svrhu...


Da, uvidela sam i drago mi je zbog toga.
Odem povremeno, ako nisam u mogucnosti da se cujem sa nekim ljudima, dogovorim se sa drugom koji je u Americi trenutno, kad ce on biti online pa da procaskamo i to je.
Fejsbuk mi nije sve u zivotu.
Htela sam da obrisem nalog, ali reko neka ga, bas zbog ljudi sa kojima nisam u mogucnosti da se vidim ili cujem.
 
Da, uvidela sam i drago mi je zbog toga.
Odem povremeno, ako nisam u mogucnosti da se cujem sa nekim ljudima, dogovorim se sa drugom koji je u Americi trenutno, kad ce on biti online pa da procaskamo i to je.
Fejsbuk mi nije sve u zivotu.
Htela sam da obrisem nalog, ali reko neka ga, bas zbog ljudi sa kojima nisam u mogucnosti da se vidim ili cujem.
Pa naravno. Doduše za to ti je možda MSN pogodniji, mada i ovo lepo završava posao.
 
Ja korisitim facebook volim da se dopisujem meni je OK.... :P a sto se tice toga da nam neko skuplja informacije o nama ako je njima drago da nas prate oni cje nas pratiti i bez fejsa spejsa i ostalix "social Networks"-a....Ne znate wi sta swe ima CIA, FBI, Interpol,i ostale spijunske organizacije.....Na kraju krajeva,briga njix za nas "obicne ljude"....:cool:Slazete li se ?
 
Ja korisitim facebook volim da se dopisujem meni je OK.... :P a sto se tice toga da nam neko skuplja informacije o nama ako je njima drago da nas prate oni cje nas pratiti i bez fejsa spejsa i ostalix "social Networks"-a....Ne znate wi sta swe ima CIA, FBI, Interpol,i ostale spijunske organizacije.....Na kraju krajeva,briga njix za nas "obicne ljude"....:cool:Slazete li se ?

pa baš i ne. :)

Aj ne lupaj... Messenger Live meni piči kao lud...

pa dobro sad..
meni baš i ne piči.
 
Osobama koje su se iz nekog razloga udaljile od voljenih osoba, prijatelja itd. zbog posla, fax-a i sl. ne zameram sto koriste facebook ili myspace. To im pomaze da ostanu u kontaktu sa onima koje ne vidjaju redovno. Ali problem je sto mnogi to zloupotrebljavaju, prave lazne profile, smaraju.. Zato ne koristim ni jedno ni drugo. Oni do kojih mi je stalo, tu su blizu mene i trudim se da sto vise vremena provodim sa njima.. Internet otudjuje ljude jedne od drugih i mislim da je bolje da tih pola sata provedenih na internetu zamenimo jednim izlaskom na kafu sa prijateljima..

Dosta od mene :)
 

Back
Top