Музика коју слушам (2024.)

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Крећемо са новом рундом "музике коју слушам" будући да је тема објављена 2009. Данас је 2023. и хајде да видимо шта се то променило у музичком укусу омладине. Да видимо шта клинци данас слушају и на шта се фурају.

Неке песме немају рок трајања. Све што вам свира у глави, остављајте овде па да и ми послушамо 🎵
 
ТОООО БРАТЕ. Нана, Ц Блок, Даун Лов, Блек Атек..... Најјача гарнитура репа по мени јача и од NWA и од Бигија, Тупака, Wu tanga....
Moram da priznam da sam pesmu odmah skinuo da bih je slusao i prisetio se mladosti. Medjutim posle 30 sekundi sam ugasio i izbrisao. O ukusima ne treba raspravljati ali ne treba preterivati, ovo i nije rep a poredjenje sa Wu Tang om prevazilazi dobar ukus
 
Moram da priznam da sam pesmu odmah skinuo da bih je slusao i prisetio se mladosti. Medjutim posle 30 sekundi sam ugasio i izbrisao. O ukusima ne treba raspravljati ali ne treba preterivati, ovo i nije rep a poredjenje sa Wu Tang om prevazilazi dobar ukus
Имаш право мало сам пренаглио али ови момци и та сцена која се формирала у европи крајем 90тих је стварно имала јаке изведбе, јаке текстове, јаке инструментале и мелодије. Без к'рчења, без генгста срања..
 
Имаш право мало сам пренаглио али ови момци и та сцена која се формирала у европи крајем 90тих је стварно имала јаке изведбе, јаке текстове, јаке инструментале и мелодије. Без к'рчења, без генгста срања
Meni licno se vise svidja rep 80 tih, a taj 90 tih sam slusao naravno, necu da kazem da ne valja, to su razliciti ukusi, recimo da mi se vise, odavno ne svidja. Meni je najbolje iz 90 tih a da ima primese repa, nu metal
 

Back
Top