Quantcast

Muzika i sex

• Začetnik teme Mirna
  • Datum pokretanja

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Maurice Ravel - Bolero, Sisters of Mercy - More, Type O-negative - My Girlfriend's Girlfriend, The Cult - She Sells Sanctuary, R.E.M. - This One Goes to the One I Love, Mack 10 feat. Ice Cube - Connected for Life, itd, itd....Ravel i Sistersi su mi default, ostalo zavisi od raspolozenja, ponekad volim stvari sa jakim basom.....

P

Princeza na poslu

Gost
Muzika je tepih po kome hodam tokom dana. Obavezna podloga uz sve sto radim.
Volim da vodim ljubav uz lagane melodije osamedesetih i devedesetih, strane i domace... Nista bucno i prebrzo... Jednom je to bilo uz fantastican dzez.

PS. Pitanje ti je super. A kad bih se tek raspisala... Specijalno volim pesmu I can*t help falling in love with you

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Mizar mi je fantastican, ali iskljucivo za vodjenje ljubavi... Ne za sex... Savrsena razmjena emocija...
Za sex...??? Hmm, kako kad... Ponekad mi prija nesto tipa "Ludo i brzo", a nekad pak nesto sasvim lagano...
Bolero??? Zar treba uopste i spominjati... Valjda se on podrazumijeva... Pa, Bolero i nije nista drugo, do cisto vodjenje ljubavi...

P

Princeza na poslu

Gost
Gazdarica:
Mizar mi je fantastican, ali iskljucivo za vodjenje ljubavi... Ne za sex... Savrsena razmjena emocija...
Za sex...??? Hmm, kako kad... Ponekad mi prija nesto tipa "Ludo i brzo", a nekad pak nesto sasvim lagano...
Bolero??? Zar treba uopste i spominjati... Valjda se on podrazumijeva... Pa, Bolero i nije nista drugo, do cisto vodjenje ljubavi...
Pored Bolera koji je azbuka... "Rapsodija u plavom"!

Gost
Ma mozemo mi da pricamo o kojoj god muzici hocemo, ali ja pola toga i ne cujem. U pocetku da... ali posle, kad udari krv u glavu, ne cujem nikakvu muziku :oops:

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Bolero,ne samo sto je duga kompozicija,nego zato sto ima i veoma naglasen i usaglasen ritam.Hmmmmm,al sto mi rece jedna poznanica odavde,ja se nekako odma setim Katarine Vit!