Muzika i sex

Maurice Ravel - Bolero, Sisters of Mercy - More, Type O-negative - My Girlfriend's Girlfriend, The Cult - She Sells Sanctuary, R.E.M. - This One Goes to the One I Love, Mack 10 feat. Ice Cube - Connected for Life, itd, itd....Ravel i Sistersi su mi default, ostalo zavisi od raspolozenja, ponekad volim stvari sa jakim basom.....
 
Muzika je tepih po kome hodam tokom dana. Obavezna podloga uz sve sto radim.
Volim da vodim ljubav uz lagane melodije osamedesetih i devedesetih, strane i domace... Nista bucno i prebrzo... Jednom je to bilo uz fantastican dzez.

PS. Pitanje ti je super. A kad bih se tek raspisala... Specijalno volim pesmu I can*t help falling in love with you
 
Mizar mi je fantastican, ali iskljucivo za vodjenje ljubavi... Ne za sex... Savrsena razmjena emocija...
Za sex...??? Hmm, kako kad... Ponekad mi prija nesto tipa "Ludo i brzo", a nekad pak nesto sasvim lagano...
Bolero??? Zar treba uopste i spominjati... Valjda se on podrazumijeva... Pa, Bolero i nije nista drugo, do cisto vodjenje ljubavi...
 
Gazdarica:
Mizar mi je fantastican, ali iskljucivo za vodjenje ljubavi... Ne za sex... Savrsena razmjena emocija...
Za sex...??? Hmm, kako kad... Ponekad mi prija nesto tipa "Ludo i brzo", a nekad pak nesto sasvim lagano...
Bolero??? Zar treba uopste i spominjati... Valjda se on podrazumijeva... Pa, Bolero i nije nista drugo, do cisto vodjenje ljubavi...
Pored Bolera koji je azbuka... "Rapsodija u plavom"!
 
Bolero,ne samo sto je duga kompozicija,nego zato sto ima i veoma naglasen i usaglasen ritam.Hmmmmm,al sto mi rece jedna poznanica odavde,ja se nekako odma setim Katarine Vit!
 

Back
Top