Musliman i Htvat....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Jos dok sam studirao i radio u Novom Sadu ima sam dva prijetelja. jedan aje bio Musliman , a jedan Hrvat....

Mohsssain El Hamd el ALI je bio Musliman...Najbolje bice koje sam ja u ZIVOTU UPOZNAO...

Sirijac, vise ne znam gde je, Mozada nije ni ziv..... Ostao je u mom a scanju secanju kao nesto NEDOKUCIVO U SVOM POSTENJU i ZADATOJ RECI ........OHALA DA SAM JA TAKAV,,,,

Posten, od reci, divan u svakom pogeldu...Ukratko COVEK u svakom smislu te reci...



Drazen BURGENMAJSTR? Hrvat neverovano autoririatativan, sef zubne klinike u Brckom, koji je nakon rasula u SFRJ, presao da radi u Beograd....

MAJSTOR SVOG ZANATA ª

Uvek.KADA SKRENEM U DESNO, setim se ova dva DIVNA COVEKA...

I TO MI POMOGNE DA SE VRATIM NAPRAVI PUT
 
Poslednja izmena:
Jos dok sam studirao i radio u Novom Sadu ima sam dva prijetelja. jedan aje bio Musliman , a jedan Hrvat....

Mohsssain El Hamd el ALI je bio Musliman...Najbolje bice koje sam ja u ZIVOTU UPOZNAO...

Sirijac, vise ne znam gde je, Mozada nije ni ziv..... Ostao je u mom a scanju secanju kao nesto NEDOKUCIVO U SVOM POSTENJU i ZADATOJ RECI ........OHALA DA SAM JA TAKAV,,,,

Posten, od reci, divan u svakom pogeldu...Ukratko COVEK u svakom smislu te reci...



Drazen BURGENMAJSTR? Hrvat neverovano autoririatativan, sef zubne klinike u Brckom, koji je nakon rasula u SFRJ, presao da radi u Beograd....

MAJSTOR SVOG ZANATA ª

Uvek.KADA SKRENEM U DESNO, setim se ova dva DIVNA COVEKA...

I TO MI POMOGNE DA SE VRATIM NAPRAVI PUT

Onog momenta kada pocne covek o drugima da sudi na osnovu "kvaliteta/nekvaliteta" koji se dobija samim rodjenjem a ne odlukom vec gresi...ne volim kada mene neko "procenjuje" na osnovu pasosa pa isto ne cinim drugima. Mozda ce me nekada zivot demantovati ali smatram da je takvo ponasanje jedino ispravno. Istorija, politika, religija, iskustvo padaju u vodu kada se odnos odvija izmedju dvoje ljudi...
 
Taj Drazen je Svaba, kakav bre Rvat Svajnastajger ili Burgenstajger kako se vec zove .

kad su 41. krenuli kolektivno da nameshtaju anuse hitlerovoj vojsci da ga prime,gomila hrvata je menjala prezimena u neka koja vishe germanski zvuche
shildenfeld,shtajnbrikner i slichne nazi gluposti
tako je to kad je slugeranjstvo utkano u genetski kod
 
...zbog vaspitanja ne bih jer bih sebi pljunula u lice ali...elem, moja tetka je udata za muslimana iz Mostara, on je radio u kontroli leta, puk'o rat, tetka i dete pobegli za Srbiju, mobilisali su ga odmah muslimani, on je dezertirao, krio se godinu dana, presao u Madjarsku pokupio zenu i dete i zapalio sa njima za SAD, nikada se vise nije vratio u Mostar ni na odmor...za takvog muslimana bih se udala...zato kazem da gradis odnos sa osobom a ne sa geografskom duzinom i sirinom.
 
ali on vas voli sve 4 podjednako

tu jeste problem emocija a ne podela ;) ...'ajde bre sta ti je pa vecina muslimana ima jednu zenu, pazi pricas o preko milijardu ljudi...bas me zanima kako inace biras ko ce ti se svideti, na celu joj verovatno pise da je Srpkinja i pravoslavka :mrgreen: ...od Laze Lazarevica mrdnuli nismo "nemoj sinko Svabicu u kucu"...u danasnje vreme:dash:
 
kad su 41. krenuli kolektivno da nameshtaju anuse hitlerovoj vojsci da ga prime,gomila hrvata je menjala prezimena u neka koja vishe germanski zvuche
shildenfeld,shtajnbrikner i slichne nazi gluposti
tako je to kad je slugeranjstvo utkano u genetski kod
Moguce , ovde je posle rata bilo obrnuto , u Petrovaradinu i jos nekim mestima su preostale Svabe masovno postajali Rvati ,jer im je to bilo sigurnije kod patrizana .
 
tu jeste problem emocija a ne podela ;) ...'ajde bre sta ti je pa vecina muslimana ima jednu zenu, pazi pricas o preko milijardu ljudi...bas me zanima kako inace biras ko ce ti se svideti, na celu joj verovatno pise da je Srpkinja i pravoslavka :mrgreen: ...od Laze Lazarevica mrdnuli nismo "nemoj sinko Svabicu u kucu"...u danasnje vreme:dash:

ti bi znachi i za bushmana ili ljudozdera sa antila ako prorade emocije
i ako je dobar u dushu
 
praxa pokazuje da je tako
shta da ti radim ako ti se istina ne svidja

Hoćeš da kažeš da svi šiptari pale i pljačkaju po Kosovu? Hoćeš da kažeš da su svi Srbi proterivali Hrvate iz Krajine '91? Hoćeš da kažeš da su svi Hrvati skloni ustašstvu? Oćeš da kažeš da su svi muslimani ko oni iz Avganistana i da im je jedino džihad u pameti?


Evidentno je da nisi puno vremena provodio sa osobama drugih nacionalnosti, jedina bitna stvar je ko je kakav čovek, kako se ophodi prema tebi, naravno da ću uvek radije pričati sa normalnim Muslimanom iz Sarajeva, ili Hrvatom iz Zagreba, nego sa nekim maloumnim likom iz Srbije, koji tuče svoju ženu, pije ko smuk i drka na dražu i ratka...
 
Hoćeš da kažeš da svi šiptari pale i pljačkaju po Kosovu? Hoćeš da kažeš da su svi Srbi proterivali Hrvate iz Krajine '91? Hoćeš da kažeš da su svi Hrvati skloni ustašstvu? Oćeš da kažeš da su svi muslimani ko oni iz Avganistana i da im je jedino džihad u pameti?


Evidentno je da nisi puno vremena provodio sa osobama drugih nacionalnosti, jedina bitna stvar je ko je kakav čovek, kako se ophodi prema tebi, naravno da ću uvek radije pričati sa normalnim Muslimanom iz Sarajeva, ili Hrvatom iz Zagreba, nego sa nekim maloumnim likom iz Srbije, koji tuče svoju ženu, pije ko smuk i drka na dražu i ratka...

bla bla bla
poshtedi me te ogavne patetike
pa NISU SVI i ostalih licemernih gluposti
kakve to veze ima sto nisu svi kad su vecina takvi
evo ti teme o tome kakav je to narod

http://forum.krstarica.com/showthread.php/443457-Срби-умирали-срећни

pokrij se bre ushima
 
Ебем ти, треба видет са управом да се отвори специјани пдф југославени.
Да тамо до миле воље слине и жвалаве о братству и јединству.
 
Jos dok sam studirao i radio u Novom Sadu ima sam dva prijetelja. jedan aje bio Musliman , a jedan Hrvat....

Mohsssain El Hamd el ALI je bio Musliman...Najbolje bice koje sam ja u ZIVOTU UPOZNAO...

Sirijac, vise ne znam gde je, Mozada nije ni ziv..... Ostao je u mom a scanju secanju kao nesto NEDOKUCIVO U SVOM POSTENJU i ZADATOJ RECI ........OHALA DA SAM JA TAKAV,,,,

Posten, od reci, divan u svakom pogeldu...Ukratko COVEK u svakom smislu te reci...



Drazen BURGENMAJSTR? Hrvat neverovano autoririatativan, sef zubne klinike u Brckom, koji je nakon rasula u SFRJ, presao da radi u Beograd....

MAJSTOR SVOG ZANATA ª

Uvek.KADA SKRENEM U DESNO, setim se ova dva DIVNA COVEKA...

I TO MI POMOGNE DA SE VRATIM NAPRAVI PUT


I ti ces sad na jednom primeru dobrica da dokazes kako su generalno dobri, iako postoji na hiljade primera koji upravo dokazuju suprotno:eek:
 

Back
Top