Musko dupe

Izvini, čika bajkeru, ali ja stvarno nemam sklonosti da ka starijim ljudima. Nije ništa lično, ali ljudi stariji od mog oca stvarno nisu moje polje interesovanja.... :aha:

Vidi, vidi kako se malena ozbiljno prima na zahebanciju. Ne brini lutkice, nisam manijak. Ali, ono - mogao bi cika drugarski da te provoza I da bonu :)
By the way, kako mi uopste mozemo da imamo predstavu koliko ti imas godina ???
Mozda si ti neka perverzna bakica koja se ovde folira ne bi li maznula neko pile :P



Sve tacno. Imam vrhunski gluteus a ne bas obimni pimpek.
Zenama smesno, pa na taj nacin nadoknadis bilo koji nedostatak.
Nista lepse nego kad iskreno nasmejes zenu.

Darsi svaka ti cast na iskrenosti.
Eto kad nece dame da pricaju o svojim iskustvima, mogli bi muski da potvrde ili opovrgnu ovu moju teoremu.
 
Vidi, vidi kako se malena ozbiljno prima na zahebanciju. Ne brini lutkice, nisam manijak. Ali, ono - mogao bi cika drugarski da te provoza I da bonu :)
By the way, kako mi uopste mozemo da imamo predstavu koliko ti imas godina ???
Mozda si ti neka perverzna bakica koja se ovde folira ne bi li maznula neko pile :P





Darsi svaka ti cast na iskrenosti.
Eto kad nece dame da pricaju o svojim iskustvima, mogli bi muski da potvrde ili opovrgnu ovu moju teoremu.

Naravno da bih mogla biti bakica, ali eto nisam.
Nisi pratio na času, kačila sam sliku, eto kako...
Hvala na ponudi, ponuđen ko počašćen, preskočiću..!
 
Naravno da se gleda, sve se gleda. I dužina i vitkost nogu, guza, širina kukova i ramena, dužina prstiju, nokti, maljavost, visina, težina, kakvoća telesne mase (mišići vs. salo) ...
Kako zašto? Pa imamo oči.

Pa logicno da gledate, I mi gledamo sve zivo.
Ovo moje cudjenje je bilo u kontekstu teoreme koju sam postavio.

Hajde prvo da te pitam, pa da razjasnimo nesto.

Dakle, da imas dve opcije na izboru:

a. vrhunski gluteus, kako rece Darsi I simbolican pimpek
b. ravno doope I mocna alatka

Za koju opciju bi se odlucila? Nemoj samo da kazes da bi I palamar I ekstra guzu - biras samo izmedju ove dve opcije.

Dakle nije mi jasno kako vi zene (tacnije vi koje bi se odlucile za opciju b) ne kapirate da razotkrivanje ove misterije najvise vama islo u prilog ! (dobro, de I nama muskima bez dupeta, ali na obostrano zadovoljstvo ;) )

Mi sestro slatka vidimo sve ono sto nam je bitno - I sike I jake butkice I guzu, a vi ne mozete da provalite ono sto je najbitnije, a sa ovom teorijom (ukoliko se ispostavila kao tacna) bi dobile takvu mogucnost.

Pa dajte onda budite malo aktivnije u ovoj studiji, necemo nikakve etikete da vam lepimo zbog toga.
 
Posto nemaju na tacni kitu da bi po njoj birali,bitne su neke druge osobine za trip lozenje,kad prime kitu tu ti je vec griza savesti za prestanak a ionako se vremenom zagrevaju ,ne na prvu loptu
 
Mi sestro slatka vidimo sve ono sto nam je bitno - I sike I jake butkice I guzu, a vi ne mozete da provalite ono sto je najbitnije, a sa ovom teorijom (ukoliko se ispostavila kao tacna) bi dobile takvu mogucnost.

Ma to se zna i bez gledanja. Po nacinu komunikacije, nivou opustenosti, samouverenosti (stvarnoj, ne hinjenoj), temperaturi u prostoriji itd.
Screen-Shot-2017-11-11-at-2.36.26-PM.png
 

Back
Top