Muske kupace tange

bundeva

Buduća legenda
Poruka
28.633
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.
pa ebi ga, okaci sliku u tangama pa cemo da glasamo jel mozes tako na plazu ili ne

milicica&decko

Primećen član
Poruka
926
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.
Sto se tiče toga moj dragi i ja i još nekoliko naših prijateljica i prijatelja smo ne registrovani nudisti. U smislu da na letovanju tražimo divlje plaze i zabiti i tu boravimo i kupamo se golišavi.
ALI na ovim regularnim (tekstilnim) plažama mislim da trwba biti pristojan. Smeta mi malo takav egzibicionizam.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.