Muske kupace tange

Poruka
22.462
Tema je viseslojna.
Moze na zene,muskarce,politiku,modu,sport,teorije zavere 😁
a ne ne
ovo sa zenama nikakve veze nema 😆
Poruka je automatski spojena:

Znaci, nasilni pijanac koji je sumar u slobodno vreme😂 nazalost tih sumara, mlade zene vise vole sportiste sa zategnutom guzom
mislim da ti je samo sugerirao da svoju domacinsku guzu u javnosti drzis u svojim domacinskim gatjama
bez obzira na njen izgled 😆

Bjankilina

Ističe se
Poruka
2.010
a ne ne
ovo sa zenama nikakve veze nema 😆

mislim da ti je samo sugerirao da svoju domacinsku guzu u javnosti drzis u svojim domacinskim gatjama
bez obzira na njen izgled 😆
Pa, sta ima veze, tange ko tange, od kad je dupe takav tabu, nebitno da li musko ili zensko. Ali lepo je videti i musko dupe da je dobro, a ne samo zenske guzice. Teretane pune, pokazite malo rezultate 😂

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.614
Pa, sta ima veze, tange ko tange, od kad je dupe takav tabu, nebitno da li musko ili zensko. Ali lepo je videti i musko dupe da je dobro, a ne samo zenske guzice. Teretane pune, pokazite malo rezultate 😂
Ок, реци искрено, да ли би мужу купила танге и са њим, у таквим гаћама, пошла на плажу?
Депилирање се подразумева!

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.614
Nisi mene pitao,ali da kazem...jos ne mogu da svarim ni helankaste uske pantalone na muskarcu, o tangama da ne pricamo. 😂
Хеланке сам једино видео на гимнастичарима и на балетанима у Бољшом театру.
Мушкарце у тангама нисам видео, хвала Богу, па још и депилирање?
Најјаче ми је оно, нисам геј кеве ми.
Јок, моја баба је!

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.066
Хеланке сам једино видео на гимнастичарима и на балетанима у Бољшом театру.
Мушкарце у тангама нисам видео, хвала Богу, па још и депилирање?
Најјаче ми је оно, нисам геј кеве ми.
Јок, моја баба је!
А стварно не мора да значи да јесте.

Него, како је ту код тебе? Да пређемо на мушке теме :mrgreen:

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.783
Еееееее, не тако давно сада би овде била неописива гужва, Емка би нам објашњавала како је

Орбан скроз у праву што не прима мигранте у тангама, Фреја би писала како је потпуно у реду

да три прасића и Црвенкапа носе танге, Чичак би нам приложила докторску дисертацију о утицају мушких

танги на квалитет и квантитет дојења, Смоки би нам описивала како је Боби у тангама бежао по крају,

а она мучена стигла га је тек у Лидлу, а кад је већ споменула Лидл онда ..................................................

.................................................................................................................................................................................

.................................................................................................................................................................................

Минка би нам рекла да су у Врању сви нормални, сви осим оних МаЏара, Веја би нам објашњавала да

што су танге уже то су видици шири, Перфи би о`ма покренула тему у стилу "Ај кент гет но сетисфекшн,

предрасуде о корпи, изувању и тангама у гостима"...

И тако, иду форумски дани..."Дан за даном, вјенчаје се током, сваки нашом понаособ муком”

Bjankilina

Ističe se
Poruka
2.010
Ок, реци искрено, да ли би мужу купила танге и са њим, у таквим гаћама, пошла на плажу?
Депилирање се подразумева!
Vidi, da je on neki zgodan mladic, pa ajd, a ovako kako je gradjen posebno kako godine prolaze, tesko da cu ga vodim i u sortsu😂😂😂

Ne bih ja to na sebe ni u ludilu,ni posle litra rakije,ja sam pristalica one......suprotni pol.....cure tange mi suprotno,boxerice,one obrijane mi suprotno,cupavi,sve drugo je bolesno i trend koji ce brzo proci.
Brate, ne valjda bas SVE cupavo

Memnom

Poznat
Poruka
9.574
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.
Osobno ih ne bi nosio. Ako ti se svida, udobno su ti zasto da ne.

spavach

Aktivan član
Poruka
1.793
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.
jel moze slika oblikovane izbacene guze..sto se tice tangica ko voli nek nosi..jab radije grudnjak nosio..

a bre Milun

Elita
Poruka
23.652
Postovanje.
i sta je bilo kad si se probudio ?

inace, tema..........odvratno.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Ima mnogo ljudi danas kojima je forma vazna, pa i za voznju do trafike navlace razna odela, redovno idu na masazu ili prosto hoce da budu cisti i ne vidim problem da se depiliraju, jer je za sve nabrojano zgodnije bez dlaka, a i trapavost je normalna i tu je lakse ciscenje rana i zarastanje. Kome smeta obrijan muskarac zna sta mu je raditi.
Tange odavno nisu novost i ne vidim problem da ih nosi kome ne smetaju.
ja ne bih ni primetio na plazi da musko nosi tange, a sta o tome misle zene je njihov problem.
Naravno, meni tange smetaju, a depilacija bi me nervirala....

Betwom@n

Ističe se
Poruka
2.479
Ja se lično ne bih bunila da na "tekstilnu" plažu dođeš i sa tangama i bez tangi, nego jesi ti probao tange uopšte do sada? Jesi siguran da bi sve te slobode i lelujavosti nudizma zamenio trakicom koja žulja,ne moš to ni izvaditi a da prethodno dobro ne gurneš prste...moj savet je da dobro razmisliš,eventualno probaš po kući pre nego što odeš na plažu. Ako ti je udobno i prijatno,slobodno uživaj😉

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.