Muškarci šta vas iritira na dejtu?

Prenemaganje i preterano izigravanje nekog moraliteta i postenja. Dosli smo tu da vidimo jel odgovaramo jedno drugom da mozemo da se kresnemo, ok je ne znamo u startu ne kazem da treba da skacemo jedno na drugo, nekad treba par izlazaka da se opustimo u prisustvu jedno drugog. Interesuje me koju muziku volis da znam sta da pustim kad zavrsimo u sobi ali me ne zanima ni izdaleka jel vise volis pse ili macke. Kad utvrdimo da smo kompatibilni u krevetu mozemo da predjemo na informacije o letovanjima zimovanjima diskotekama bioskopima i svemu ostalom sto je u tom momentu i u tu svrhu skroooz nebitno, i sto nas ni jedno ni drugo apsolutno nece zanimati ako nam seks ne ide kako treba. Iskustvo me uci da devojka koja voli da se prenemaze i izigrava tesku, ne zna kasnije ni sta hoce u krevetu nego mi sastavlja spisak sta nece i sta da pazim da ne radim, tako da odustajem odmah i idem dalje svojim putem, ako ne znas sta zelis nisi za mene, nisam tu da te molim i ne dajes ti meni nista nego uzivamo zajedno ako i meni i tebi odgovara. Nisam peti razred da te setam za rucicu ne trazi mi da se pretvaram da jesam jer ne volim da lazem i ne lazi da si dosla u nadi da cemo da se setamo i drzimo za ruke, a ako i jesi opet tek onda nisi morala da lomis noge da dolazis.

Rece neko tipa "ne diraj mi kosu" je kraj dejta za mene :) Posle litra vinjaka kad ostanemo sami bas cu da razmisljam da ti ne pipam kosu, dosta ti je sto ce da ti ostane kosa na glavi :)
 
Poslednja izmena:
Nisam doziveo da neko stalno drnda telefon, ponekad se desi da nekog nazove ili odgovori na poziv ako je nesto hitno (to i sam radim).
Ne volim samo foliranje, ni u dobrom ni u losem kontekstu. Uvek se vidi da je usiljeno, i to me odbija. Odbija me nekultura, bezobrazluk, u svakom obliku.

Sa ostalim se donekle slazem, mada i ako joj je dosadno moze da kaze, ili da se pozdravimo i razidjemo.
Sa ovim ne, to je znak nepostovanja, ako vidi da kasni moze da nazove ili posalje poruku.Ili u krajnjem slucaju da krene na vreme...

A ti bi da povede devojku? :per:

Dragi Kianu, ja sam to više tako sročila da nerviram DV. Ni ja se ne slažem sa tim da neko gleda u telefon ili da kasni, daleko bilo. Mada … ja sam jednom zakasnila 40min :rumenko:
 
Imam jednog strica kaže to isto, a od njega nema većeg papučara, isti Lazinica iz Ljubav na seoski način :lol:
Muškarcima ne treba verovati, jedno pričaju, a drugo rade, dakle… relax :manikir:
Okeeeeej!
517fqtv6oCL._AC_.jpg
 
Jeste, mene bi voleli kad bih imao samo te epizode od 8 recenica...
Ali imam one tekstove od 10 000 karaktera i vise....
Covek pomisli da stanovnistvo Srbije ima , narocito mladji , masovno glaukom..
Jednom su mi rekli da ko ima povisen pritisak i glaukom, da mu plivaju redovi, pa ne moze lako da cita....slika ide plivajuca cas gore cas dole..

Zamisli onda kako ce procitati jedan prosecan moj tekst.....More slova....sa sve talasima..
A opet ne moze krace jer ce onda biti pa jeste, to svi znamo , banalni iskazi, a ustvari sve suprotno su naucili...shvatili.

Ali kod zena i muvanja toga nemam..
One kukaju kako im nisam iskren, ali ne nalaze nista da ih lazem, samo im ne govorim nista, suvisno je...
Nepovezivo im je , ovo koliko sam pricalica ovako , tekstualno , koliko sam snalazljiv operativno , koliko sam komunikativan i koliko malo imam da im kazem partnerki...
A ustvari nije malo. Kazem sve , ali ako se ne svadjas, to ne biva detektovano, to je moj utisak...

I onda ako ne cuju nista dok nije svadja, od mene onda nece cuti bas nista...i takav utisak i imaju.
Interesantno , cuju ono sto kazem na prvom dejtu....pola ili malo vise od pola....a ja nesto nisam pricljiv ni tada, vise romantika kako sto pre stici do raspolozenja i lozenja...vise igre i efektnog scenskog nego blabla...

Najvise ih nervira moja stavka, svako je gospodar svog srca i necu ja da ti budem gospodar tvog....to je neverovatno koliko to nervira Srpske devojke....znaci taj osecaj da neces da je zatocis, da ti bude zatvorenica u vezi....ili emociji...jer onda se oseca nesigurno...mora da trazi druge dokaze da je to neka sigurica....zene i njihova opsesija sigurnostima a totalno su nesigurne i garancijama a prve kidaju garanciju , zbog one teznje za dinamikom dok muskarac zeli da uredi stvari narocito ako je inteligentan..

I otud delimicno izbor zena ka neurednim muskarcima, obicno glupi , zivcani zadovoljavaju taj uslov, iz neurednosti sledi dinamika, a dinamika stvara utisak promene, a promena je dobro jer se stalno napreduje i eto zenske logike za idealno..

Sve to ima svoje....nista nije bez veze, samo nema ko da poveze...
(evo vidis sta se desi kad hoces da povezes temu i tezu sa 8 recenica, tacnije u orginalu je to 6 recenica kazu psiholozi)
 
Poslednja izmena:

Back
Top