Muskarci i razvod

Секс је за мушкарце гимнастика.
Pa to je samo obican sex, fizioloska potreba.
Za mnoge muskarce je to kao pisanje, potpuno nebitna stvar.

Da je sex za muškarce samo gimnastika ili pišanje, ne biste se vi toliko muvali oko žena i želeli sex sa njima, već išli u toalet i/ili teretanu. 😀

Znači, fiziološku potrebu ili gimnastiku može sa bilo kim. Ali ni vama nije poenta sa bilo kim, već i vi izaberete sa kim. E upravo je taj izbor, vaš izbor, nekim ženama razlog da misle vidiš ja nisam dovoljno dobra, a ONA je dovoljno dobra.

Još ako u braku ima nesuglasica, žena će misliti da je em loša za sex em loša za život, onda je to atak na samopoštovanje, oseća se nevoljeno i odbačeno... Eto to je problem oko tog sexa.

Ukoliko muškarac može da predoči ženi da je voli i želi ali da mu treba promena, možda i ona pređe preko toga, a možda nađe i sama još nekog itd. Bitna je komunikacija i imati nekog sa kim se može otvoreno pričati bez velike drame.

Znam da zvuči možda kao fantastika, ali ume da upali 😏

Moj neki zaključak ke da se dosta toga u vezi sexa zapravo povezuje za samopoštovanje i neko pozicioniranje. Npr imati extra ribu muškarcu daje na značaju, tucati neku koju drugi žele, to mu uvećava značaj i cenu. Slično ženi, ako može da smuva i iebe sa zgodnim momkom znači da je i sama dobra riba.

A to oko promene partnera isto ima veze sa tim. Muvati i osvajati različite žene je uzbuđenje samo po sebi, rafi adrenalin. I sex na lraju sa osvojenom ženkom je vrhunac cele te ogre u kojoj se izlazi kao pobednik.

Naprotiv, živimo u kulturi gde se ne očekuje od žena da idu iz kreveta u krevet i za njih ta promena nije nikakav izazov i one ne razumeju to. Jedino ako ih nešto pokrene prema tom nekom muškarcu onda se zainteresuju. Nekad ih može biti dvojica, ali se uvek radi o sviđanju. Stoga one to projektuju na muškarce i spontano misle kad iebu neku da im je ona važna.

Ima tu još stvari koje su oko sexa bitne a ne sam sex

I ja sam mišljenja da taj sex tj tzv varanje ne treba da bude razlog za razvod dogod su dobri odnosi. Problem nastaje ako se međusobno ne sexaju. Ali i tako mogu dogovoriti, da glume brak zbog dece npr Stvar dogovora.

Pitanje je zašto se ne razvode ako sa nekom drugom ženom imaju vezu a ne seks kao gimnastiku. Seks može biti gimnastika i muškarcima i ženama .

Pa uvek je lepše imati vezicu?
Mislim gimnastiku odradiš za pola sata. Ali poenta je što većina neće otići posle tih pola sata. Već, koliko god da pričaju da ih to opterećuje, oni zapravo vole da se ženi sviđaju, da ona misli da je odličan iebač, da se oduševljavaju njime, misle da je lep, zgodan itd .. To sve dovodi do toga da njima taj tretman prija.
Dokaz da je tako je taj što su oni često nezadovoljni ako nađu ženu koja će posle sexa reći ajd napolje, evo ti pantalone i briši. Još ako kaže ti i nisi nešto samo mi se prijebalo, njima bi to bilo... čak i poniženje.

E sad lepo im je da se ženi sviđaju i zato sve to skupa, ta vezica deluje adrenalinski lepo.. . Ali i dalje ostaje isto. Neće se zbog toga razvesti u većini slučajeva.

Tek kada nađu ženu koja će im doneti veći mir u životu i bolje uslove onda se možda razvedu. Ali vezica, sex, uzbuđenje, većini neće biti razlog.

Pa uvek je lepše imati vezicu?
Mislim gimnastiku odradiš za pola sata. Ali poenta je što većina neće otići posle tih pola sata. Već, koliko god da pričaju da ih to opterećuje, oni zapravo vole da se ženi sviđaju, da ona misli da je odličan iebač, da se oduševljavaju njime, misle da je lep, zgodan itd .. To sve dovodi do toga da njima taj tretman prija.
Dokaz da je tako je taj što su oni često nezadovoljni ako nađu ženu koja će posle sexa reći ajd napolje, evo ti pantalone i briši. Još ako kaže ti i nisi nešto samo mi se prijebalo, njima bi to bilo... čak i poniženje.

E sad lepo im je da se ženi sviđaju i zato sve to skupa, ta vezica deluje adrenalinski lepo.. . Ali i dalje ostaje isto. Neće se zbog toga razvesti u većini slučajeva.

Tek kada nađu ženu koja će im doneti veći mir u životu i bolje uslove onda se možda razvedu. Ali vezica, sex, uzbuđenje, većini neće biti razlog.
Iz mog saznanja muškarci rijetko kad prvi požele razvod. Oni lagano voze na dva kolosjeka.
Žene su te koje se zaljube i žele više od avanture.

Da je sex za muškarce samo gimnastika ili pišanje, ne biste se vi toliko muvali oko žena i želeli sex sa njima, već išli u toalet i/ili teretanu. 😀

Znači, fiziološku potrebu ili gimnastiku može sa bilo kim. Ali ni vama nije poenta sa bilo kim, već i vi izaberete sa kim. E upravo je taj izbor, vaš izbor, nekim ženama razlog da misle vidiš ja nisam dovoljno dobra, a ONA je dovoljno dobra.

Još ako u braku ima nesuglasica, žena će misliti da je em loša za sex em loša za život, onda je to atak na samopoštovanje, oseća se nevoljeno i odbačeno... Eto to je problem oko tog sexa.

Ukoliko muškarac može da predoči ženi da je voli i želi ali da mu treba promena, možda i ona pređe preko toga, a možda nađe i sama još nekog itd. Bitna je komunikacija i imati nekog sa kim se može otvoreno pričati bez velike drame.

Znam da zvuči možda kao fantastika, ali ume da upali 😏
To su 2 razlicite odvojene stvari.
Jedna slabost je fizicka i strastvena privlacnost koju muskarac oseca prema zeni.
Druga je emotivna i slabost tog tipa prema zeni, koja je na mnogo dubljem nivou od ove prve.
I u jednom i u drugom slucaju postoji izrazita komparativna prednost zene u odnosu na muskarca. Naravno, opet kazem, generalno, kod individualnih slucajeva moze da bude i razlicito.
Jedna sa drugom kod muskarca nemaju bas mnogo cesto veze.
Mislim, mogu da imaju veze, naravno, ali pametni muskarci moraju da nauce da razdvajaju ta dva, jer ce u suprotnom u zivotu da im se desavaju raznorazna sranja.

Plus, sasvim treca stvar su konkretni zivotni izbori koje pominjes. To jeste nesto najbitnije za ljudsko bice, to je output, dok su ova prethodna dva inputi.

Pitanje je zašto se ne razvode ako sa nekom drugom ženom imaju vezu a ne seks kao gimnastiku. Seks može biti gimnastika i muškarcima i ženama .

Obicno iz osecaja odgovornosti.
Meni su se smejale drugarice kada sam najiskrenije zastraseno odgovorila na pitanje da li bih zelela da se u nekog drugog makar malo zaljubim da bi zaljubljivanje bila toliko uzasna, uzasna ideja!

Samo mi je proslo kroz glavu sta sve treba razbucati, koga sve povrediti, bukvalno sam dosla do svekra koga bi to ubilo:lol:.

Tako da...svaki razvod je mala smrt.
Mnogi ljudi su odgovorni dovoljno da se trude da je izbegnu.
Zato sam protivnik brzopletog ulaska u brak.
Nije in - out bas lagan postupak, narocito ako ljudi imaju decicu.
Neko misli da je to nista za klince, a neko ima nezne klince i vidi tacno kakve bi posledice bile.

To su 2 razlicite odvojene stvari.
Jedna slabost je fizicka i strastvena privlacnost koju muskarac oseca prema zeni.
Druga je emotivna i slabost tog tipa prema zeni, koja je na mnogo dubljem nivou od ove prve.

Za jednu ženu, nema tu neke razlike, da li njen čovek oseća strastvenu privlačnost prema nekoj ženi ili emotivnu slabost. Čak, za mene recimo, mene bi pre tangiralo ovo prvo nego drugo.
Stoga to nema veze sa razvodom.

Nego moja poenta je bila, da ste to nazvali samo fiziologija, a onda je ispalo da se radi o obostranoj privlačnosti. Nije li to mnogo više od puke gimnastike kad se dvoje ljudi pale jedno na drugo? Nema veze što nema emocija tipa privrženosti, ali ima emocija tipa uzbuđenje, radost, strast, sve su to emocije.

Za jednu ženu, nema tu neke razlike, da li njen čovek oseća strastvenu privlačnost prema nekoj ženi ili emotivnu slabost. Čak, za mene recimo, mene bi pre tangiralo ovo prvo nego drugo.
Stoga to nema veze sa razvodom.

Nego moja poenta je bila, da ste to nazvali samo fiziologija, a onda je ispalo da se radi o obostranoj privlačnosti. Nije li to mnogo više od puke gimnastike kad se dvoje ljudi pale jedno na drugo? Nema veze što nema emocija tipa privrženosti, ali ima emocija tipa uzbuđenje, radost, strast, sve su to emocije.
Gimnastika je ako se ne ponavlja sa istom osobom čak i tad možda. Čim se više puta više sve je bas tako kako ti kažeš.

Gimnastika je ako se ne ponavlja sa istom osobom čak i tad možda. Čim se više puta više sve je bas tako kako ti kažeš.

Ja bih rekla da su to ljudi koji se ne preispituju previse.
On bi...paaa, sto da ne. Sa jednom, drugom, petom, sto puta sa istom...njemu nije ni mnogo bitno sa kojom je jer ga pali da ga zele a moral mu nije jaca strana.

Ako nadje takvu istu mogu oni medjusobno i hiljadu puta, nece se odnos pomeriti od gimnastiske jer to dvoje nemaju emotivni kapacitet da ga pomere. Da kazem, pronasli se prevaranti.

Takav se razvodi samo ako zena njega ostavi. Nije emotivan covek, sta se tu moze.
U narodu se to zove Zika svaler...ili Toma svaler. Svako selo je imalo po jednog takvog Radasina.

Ja bih rekla da su to ljudi koji se ne preispituju previse.
On bi...paaa, sto da ne. Sa jednom, drugom, petom, sto puta sa istom...njemu nije ni mnogo bitno sa kojom je jer ga pali da ga zele a moral mu nije jaca strana.

Ako nadje takvu istu mogu oni medjusobno i hiljadu puta, nece se odnos pomeriti od gimnastiske jer to dvoje nemaju emotivni kapacitet da ga pomere. Da kazem, pronasli se prevaranti.

Takav se razvodi samo ako zena njega ostavi. Nije emotivan covek, sta se tu moze.
U narodu se to zove Zika svaler...ili Toma svaler. Svako selo je imalo po jednog takvog Radasina.
Težak mentalni sklop. Takvi su najgori. Lakse bih podnijela da kaže da voli drugu nego da tako skace sa cvijeta na cvijet.

Back