Muskarci i razvod

zendeli

Elita
Moderator
Poruka
17.302
https://zena.blic.rs/lifestyle/ja-s...e-razvede-4-razloga-zasto-muskarci-ne/wp2j6s3

Nije da su bas neke pouzdane novine i istraživanja ali da vidimo šta mi mislimo.
Ovde kažu da se muškarci koji imaju ljubavnicu ne razvode uglavnom zbog sledeća 4 razloga

Zbog djece- plaše se da će im djeca zameriti što je ostavio majku

Zbog imovine

Zbog ugleda i statusa u društvu

Zbog komfora koji imaju u braku

Dodala bih i to što su kukavice. Teško im da priznaju promašaj.

https://zena.blic.rs/lifestyle/ja-s...e-razvede-4-razloga-zasto-muskarci-ne/wp2j6s3

Nije da su bas neke pouzdane novine i istraživanja ali da vidimo šta mi mislimo.
Ovde kažu da se muškarci koji imaju ljubavnicu ne razvode uglavnom zbog sledeća 4 razloga

Zbog imovine

Zbog toga sto je sex muskarcima jako nebitn za tako ozbiljne zivotne stvari, da bi zbog njega narusavali nesto jako ozbiljno.

Imam ortaka kom uopste sex nije bitan,bio je u vezi 9 godina i to nam je rekla bivsa zajednicka prijateljica,sad je u isto takvom braku vec oko 15 godina ,nemaju decu nemaju ni sex sigurno,ne znam zasto bi se razvodio ako bi mu na pr neka uletela koja bi ga probudila da pozeli sex s njom

A kako je ozbiljno ako ideš sa strane i....
Pa to je samo obican sex, fizioloska potreba.
Za mnoge muskarce je to kao pisanje, potpuno nebitna stvar.
Neces da rasturas nesto ozbiljno zbog pisanja.
Izvini stvarno sto sam toliko direktan, ali stvarno ponekad mislim da vi zene ne razumete tu kolicinu nebitnosti koje za muskarce predstavlja sex.
To sto je vama to ultra bitna stvar, ne znaci da su i muskarci isti kao vi.
Naravno, generalno, svaki pojedinac je razlicit.

Izvini stvarno sto sam toliko direktan, ali stvarno ponekad mislim da vi zene ne razumete tu kolicinu nebitnosti koje za muskarce predstavlja sex.

Можда не би требало да користиш ћелаву латиницу.

A sta fali seksu sa onom s kojom si u braku? Ne pridajemo mi zene toliku važnost seksu nego odanosti.

Imam ortaka kom uopste sex nije bitan,bio je u vezi 9 godina i to nam je rekla bivsa zajednicka prijateljica,sad je u isto takvom braku vec oko 15 godina ,nemaju decu nemaju ni sex sigurno,ne znam zasto bi se razvodio ako bi mu na pr neka uletela koja bi ga probudila da pozeli sex s njom
Ja poznajem jednog lika koji je toliko lijen da je lijen i za seks .

A sta fali seksu sa onom s kojom si u braku? Ne pridajemo mi zene toliku važnost seksu nego odanosti.

Секс је за мушкарце гимнастика.

Ово што си питала је као да питаш "Шта ти фали да фудбал играш увек против истог противничког тима"

Zbog imovine

Гледајући разлоге ... када се замени именица МУЖ и ЖЕНА ... фантастично се уклапа ...

Зашто се жене не разводе ...

1. збогдеце
2. због имовине
3.....
4....

Такође појам љубавнице је остао подпуно ван фокуса ....

У друштву је омниприсутно пребацивање лоптице и аутодекларисње непостојање личнога утицаја и одговорности

Тако да часопис ЖЕНА .... има фокус на све осим на ЖЕНЕ

Секс је за мушкарце гимнастика.

Ово што си питала је као да питаш "Шта ти фали да фудбал играш увек против истог противничког тима"

Нетачно...

Имавелика количина жена за које је секс гимнастика ....

Пааааа...... желети секс са неким првенствено је жеља бити у пару са неким ....

Обично секс у пару заврши са целим хором и оргестром ...Све то лепо звучи у Равеловом Болеру ... али у животу некада и засмета

Back