Muska vaga !!! (zasluzuje tri uzvicnika)

Hahaha :lol:
Al ste ocrnili vage u par postova...ccc

A niste se zapitali da niste mozda vi problem ili krivac njihovog takvog ponasanja...
Ja sam vaga/vodolija i nista nije tacno sto ste napisale.
@cali
Lazljive, neverne, sadisti, precenjuju sebe, potcenjuju sve ostalo, lažu, muljaju, kasne, slabići, večiti robovi poroka... malo vise si ga preterala ali stvarno

Ma glupi horoskop, ko jos veruje u to!
 
pa eto ja se zabavljam s jednom muskom vagom vec nekih 9mjeseci, istina je da je u stanju puno da laze, ali ipak svako dodje kod svoje "vjestice"-tako su me nazvali njegovi drugovi-razlog je taj sto se on ipak PUNO promijenio i bio spreman na sve te zrtve i tak te gluposti iako mu ja nikad nisam bas rekla hocu to i to, nego sam mu rekla da ne moze tako i da je bolje da krenemo svojim putem, onda se on tu osjetio "ugrozen" pa se zakleo da ce se promijeniti i koliko ja znam stvarno jeste. evo maloprije je bio kod mene i nesto mi je poceo spominjati djecu, u smislu kako on to stvarno zeli nekad sa mnom, ja nesto nisam bas zato i on se odmah uvrijedio, ne znam stvarno sta s njim da radim.. stvarno je puno osjetljiv na sve sto se oko mene desava i to me iritira jer ja volim svoju slobodu, volim i njega, ali ipak vise volim sebe... ali sta god sam mu trazila dobila sam, cak i ono sto ne kazem on to osjeti, ja ako samo pomislim da bih nekad mogla biti bez njega, on to odmah zna i onda se sav nesto izgubi, povuce se u sebe i tako... ja ne znam kako to funkcionise, ali eto......

ja sam inace RAK...
 
sexy lady2005:
Neka ti je Bog u pomoci :lol:
Ili jednostavno kad ti je vec naisla takva kombinacija, prestanes da verujes u astrologiju :smile:
Ja barem tu strategiju uvek primenjujem cim mi nesto ne odgovara :wink:
Odmah opletem astrologiju i astrologe 8-)
Uh , znaci da okrenem ledja astrologiji...;)
Mislim da je najbolje da poznavaocima ili samim vagama uputim pitanje kako prizemljiti i pripitomiti inace neuhvatljivu vazdusastu vagicu???
Molim za savet!!!! :?
 

Back
Top