mts (loša) iskustva - podrška, raskid ugovora

Ma sacekacu da istekne ugovor s njima.pa cu probati taj Globatel.Nego mi je problem sto ovaj broj imam jos od kraja '90-ih,kada je poceo Mobtel.Imam jos njihovu karticu.Nemam ja nesto mnogo kontakata,ali to su ti ljudi i rodbina koji znaju taj broj bolje nego ja sam..Kada je poceo ugoivor sa Telenorom,bilo je sve jasno,a ovi su kurvinski samo promenili ime i postavili njihove uslove,bez ikakve obaveze da jeave,ili spomenu te uslove.Neki majmun,telak iz Srbije je to uzeo,buzga da gori ne moze biti,a opljacako drzavu i to ovi sa visokog polozaja znaju,a cute.
Koliko koristim globaltel a počelo je iz zezanja, ajde da probam, ne menja se ništa. Jedino su malo smanjili cene freepaida a povećali net uz te pakete i što po nekad iskoči neka akcija za nove korisnike, to je sve. Nepotroseno se prenosi i tu nemam neku zamerku. Jedino što oni retko nude i telefone a izbor je dosad bio samo Xiaomi. Takođe se dešavalo sporadično da padne mreža ali jednom kad je to potrajalo nekoliko sati, uz izvinjenje sam dobio 10GB kao kompenzaciju za deranžman. Kad preneseš broj menjaš samo operatera, rodbina neće ništa primetiti.
 
Problem sa MTS-om je što tamo sada rade neki novi klinci koji veze nemaju ni o čemu.

Skoro ih nazovem i pitam da li mogu da ranije da otplatim ugovor (koji je inače na firmu), klinac koji radi podršku pravnim licima kaže "ne može".
Најбоље овако - узмеш штамбиљ и запишеш - ваш агент (Пера) кога сам контактирао рекао ми је да не може, да ли је то Ваш званичан став ? И пошаљеш мејлом.
Није лоше имати писмене доказе.
Onda zovem drugaricu koja radi već 25 godina u MTS, ona kaže - naravno da može. Onda ja ponovo zovem istog lika sa poslovne podrške da mu kažem šta mi je rekla žena koja je šefica, na šta on kaže, "e pa dobro, ja nisam znao, a i prvi put čujem da neko hoće da otplati ugovor odjednom umesto na rate, ZAŠTO BI TO NEKO RADIO?"
Имају милион агената, шта да се ради.
Mislim se nešto, "sine, ti si debil."
Ја сам радио у једном call centru, да ти знаш каквих људи има који свакодневно зову, биле би ти јасније неке ствари.
Има људи који имају психичких проблема и који врте канале, нађу на неки канал који нема, и зову "зашто ја немам овај канал". То су људи којима треба лечење.
Један је звао данима и то увек од 25. до 1 у месецу и питао када ће искључења.
Да не говорим оне свакодневне муке и питања.
A da ne pričam kad zovem tehničku podršku sa stručnim pitanjima vezanim za mreže... to je za plakanje.
Посао агента је једноставан, сачекаш мало док он пита супервизора.
Srozao se MTS mnogo, valjda se uljuljkali na prvoj poziciji, pa partijska zapošljavanja, konkurencija se bar trudi, ako ništa drugo.
Пуцају као звечке, видим наслеђује их Супернова, дакле МТС наслеђује МТС, то је тек за плакање.
 
Koliko koristim globaltel a počelo je iz zezanja, ajde da probam, ne menja se ništa. Jedino su malo smanjili cene freepaida a povećali net uz te pakete i što po nekad iskoči neka akcija za nove korisnike, to je sve. Nepotroseno se prenosi i tu nemam neku zamerku. Jedino što oni retko nude i telefone a izbor je dosad bio samo Xiaomi. Takođe se dešavalo sporadično da padne mreža ali jednom kad je to potrajalo nekoliko sati, uz izvinjenje sam dobio 10GB kao kompenzaciju za deranžman. Kad preneseš broj menjaš samo operatera, rodbina neće ništa primetiti.
To je lepo od njih.Cekam da prodje ugovor i najverovatnije prelazim u Globatel,na neki paket.Ne mora telefon,kupicu sebi,kada mi ode ovaj Alkatel sto sam dobio u Telenoru.
 
Најбоље овако - узмеш штамбиљ и запишеш - ваш агент (Пера) кога сам контактирао рекао ми је да не може, да ли је то Ваш званичан став ? И пошаљеш мејлом.
Није лоше имати писмене доказе.

Имају милион агената, шта да се ради.

Ја сам радио у једном call centru, да ти знаш каквих људи има који свакодневно зову, биле би ти јасније неке ствари.
Има људи који имају психичких проблема и који врте канале, нађу на неки канал који нема, и зову "зашто ја немам овај канал". То су људи којима треба лечење.
Један је звао данима и то увек од 25. до 1 у месецу и питао када ће искључења.
Да не говорим оне свакодневне муке и питања.

Посао агента је једноставан, сачекаш мало док он пита супервизора.

Пуцају као звечке, видим наслеђује их Супернова, дакле МТС наслеђује МТС, то је тек за плакање.
Zato se lepo ode u poslovnicu i pita se sta i kako ,a ne neki agenti koji nemaju tri blage veze.
 
Ma sacekacu da istekne ugovor s njima.pa cu probati taj Globatel.Nego mi je problem sto ovaj broj imam jos od kraja '90-ih,kada je poceo Mobtel.Imam jos njihovu karticu.Nemam ja nesto mnogo kontakata,ali to su ti ljudi i rodbina koji znaju taj broj bolje nego ja sam..Kada je poceo ugoivor sa Telenorom,bilo je sve jasno,a ovi su kurvinski samo promenili ime i postavili njihove uslove,bez ikakve obaveze da jeave,ili spomenu te uslove.Neki majmun,telak iz Srbije je to uzeo,buzga da gori ne moze biti,a opljacako drzavu i to ovi sa visokog polozaja znaju,a cute.
Globatel je iskreno dobar, mislim da koristi vipove repetitore i samim tim signal je solidan, mada opet zavisi gde se nalazis.
 
Pa i VIP koristi MTS-ove repetitore,a oko mene su i Telenorovi i MTS-ovi repetitori,tako da mislim da ne bi bilo problema.
Vip je poceo ozbiljnije pakete da uvodi, sada imas 40gb za 1399rsd. Ali iskreno lose iskustvo imam sa vipom (Los signal i cesto budes nedostupan)

Najbolja kombinacija ako imas mrcinu od baterije i esim podrsku jeste da uzmes najjeftiniji yettel paket samo za pozive i sms, a globatel da kupis online esim za internet.
 
Vip je poceo ozbiljnije pakete da uvodi, sada imas 40gb za 1399rsd. Ali iskreno lose iskustvo imam sa vipom (Los signal i cesto budes nedostupan)

Najbolja kombinacija ako imas mrcinu od baterije i esim podrsku jeste da uzmes najjeftiniji yettel paket samo za pozive i sms, a globatel da kupis online esim za internet.
Nije mi potreban net na telefonu,koristim Wi Fi sa kompa i Viber i na telefonu i na kompu.Ostalo mi je samo za pozive,koje slabo zovem i SMS poruke,koje ne mogu da potrosim za mesec dana,jer ne koristim toliko telefon kao neki.Jednostavno za neke pozive i poruke.Viber koristim zbog snimaka unuka,a WatsApp,za duze video snimke koje Viber ne moze da otvori,a to sve koristim Wi Fi sa modema kompa.Da je ostao Telenor,ne bi razmisljao o prelasku,ngo ovja Yetel ko zna ko je kupio i sa njihovim operaterima ne mozes razgovarati normalno,nego te toliko nerviraju da moras da ih teras u materinu.Ko zna sta im rade i naredjuju.Kad pogledas zakonski,ja i nemam ugovor sa Yetelom,vec sa Telenorom,jer nisam potpisao nikakav njihov papir,ali da ispostujem to vreme.ne mogu da se bakcem,sa njima,jer ako im odem u Beograd,necu poci bez nekoliko flasa benzina i baciti im na predstavnistvo.
 
Nije mi potreban net na telefonu,koristim Wi Fi sa kompa i Viber i na telefonu i na kompu.Ostalo mi je samo za pozive,koje slabo zovem i SMS poruke,koje ne mogu da potrosim za mesec dana,jer ne koristim toliko telefon kao neki.Jednostavno za neke pozive i poruke.Viber koristim zbog snimaka unuka,a WatsApp,za duze video snimke koje Viber ne moze da otvori,a to sve koristim Wi Fi sa modema kompa.Da je ostao Telenor,ne bi razmisljao o prelasku,ngo ovja Yetel ko zna ko je kupio i sa njihovim operaterima ne mozes razgovarati normalno,nego te toliko nerviraju da moras da ih teras u materinu.Ko zna sta im rade i naredjuju.Kad pogledas zakonski,ja i nemam ugovor sa Yetelom,vec sa Telenorom,jer nisam potpisao nikakav njihov papir,ali da ispostujem to vreme.ne mogu da se bakcem,sa njima,jer ako im odem u Beograd,necu poci bez nekoliko flasa benzina i baciti im na predstavnistvo.
Yettel je originalni naziv te firme koja je kupila Telenor jos davno.
 
Yettel je originalni naziv te firme koja je kupila Telenor jos davno.
Pa nije odavno.Prosle godine,kada je umro gazda Telenora.Nema veze kako se zovu,samo mi se ne svidja njohov nastup u razgovoru.Operateri su tako drski,da dobijes nagon i zmesta da odes do njih i izudaras ih,a gazdu nasadis na ulazna vrata i okacis.Tako kad potrosaci ulaze i izlaze,da se slatko nasmeju.
 
MTS je sranje a verujem i ostali operatori.
Njihov sam korisnik deceniju i jace jbga.
Kada sam jedan od brojeva hteo da odjavim morao sam dva puta da posetim njihovu ekspozituru. Jednom da odnesem molbu-zahtev, onda me pozove njihov operator da "pokusa" da mi uvali neki popust sl. i tek kad drugi put odem u poslovnicu potpisujem raskid [sve mora licno].
Ma nek se nose sa tim uvaljivanjem......
 
MTS je sranje a verujem i ostali operatori.
Njihov sam korisnik deceniju i jace jbga.
Kada sam jedan od brojeva hteo da odjavim morao sam dva puta da posetim njihovu ekspozituru. Jednom da odnesem molbu-zahtev, onda me pozove njihov operator da "pokusa" da mi uvali neki popust sl. i tek kad drugi put odem u poslovnicu potpisujem raskid [sve mora licno].
Ma nek se nose sa tim uvaljivanjem......
Kao sto sam rekao u prethodnim postovima.Monog je se gazda promenilo na 063.Vreme je da se menja.pa po 2 godine,kod jednih pa kod drugih i idemo redom,a ostaje isti broj,cak i pozivni.Zvao sam Supernovu,jer imam kod njih TV i Net,a poceli su da daju i mobilne pakete.Mada i oni pripadaju MTS-u,ali poznajem dosta operatera i uljudni su i izlaze uvek u susret,kada god nesto treba.Ne dam da me neko potkrada i tacak.Mogu da klece i mole da ostanem,ali ne vredi.Resio sam.Idem posle u A1,pa u Globatel,a kako cujem i ovi ce da prodaju Yetel,nekim arapima,pa kada stigne red ponovo na njih,nece biti ovakvi lopovi kao ovi sad.
 
Koliko koristim globaltel a počelo je iz zezanja, ajde da probam, ne menja se ništa. Jedino su malo smanjili cene freepaida a povećali net uz te pakete i što po nekad iskoči neka akcija za nove korisnike, to je sve. Nepotroseno se prenosi i tu nemam neku zamerku. Jedino što oni retko nude i telefone a izbor je dosad bio samo Xiaomi. Takođe se dešavalo sporadično da padne mreža ali jednom kad je to potrajalo nekoliko sati, uz izvinjenje sam dobio 10GB kao kompenzaciju za deranžman. Kad preneseš broj menjaš samo operatera, rodbina neće ništa primetiti.
Globaltel je non stop u prekidima juče sam izašao iz beograda i nisam mogao nikoga da nazovem. Taj govnatel radi jedino u okolini novog sada i beograda.
 

Back
Top