mts (loša) iskustva - podrška, raskid ugovora

Ne, kad uzmes telefon ide puna cena paketa. Popust imas samo bez telefona.
Ma nije mi ni bitan telefonImam neki Alkatel,drzi dobro baterija,a ja to ne koristim puno.Viber i ponekad Instagram.Imam nameru da prekinem ugovor sa Yetelom i da predjem u Supernovu,a to je MTS,pa cu da vidim neki najjeftiniji paket,sa telefonom,ako ne bude nista po volji onda cu uzeti paket bez telefona,jer mislim da mi ovaj moze izdrzati jos 2 godine.
 
Izvaćarili te na popust to im je stara šema. Čim istekne ugovor odma dupliraju cifru pretplate. Ti ugovori su mi posebno smarački naročito za godišnji odmor recimo uvek se nešto prelomi dal istekne ugovor ili treba da platim da ne isključe a ja na moru.
Potpisem novi pre nego istekne. Sad nema vise smaracine u poslovnici, sve se zavrsi preko mail/a/
 
Ma nije mi ni bitan telefonImam neki Alkatel,drzi dobro baterija,a ja to ne koristim puno.Viber i ponekad Instagram.Imam nameru da prekinem ugovor sa Yetelom i da predjem u Supernovu,a to je MTS,pa cu da vidim neki najjeftiniji paket,sa telefonom,ako ne bude nista po volji onda cu uzeti paket bez telefona,jer mislim da mi ovaj moze izdrzati jos 2 godine.
Ti si vec na supernovi? Ja imam odvojeno supernovu i mts. Jer zena, dete i ja imamo po ugovor. Ne znam kako bi to islo preko supernove?
 
Ti si vec na supernovi? Ja imam odvojeno supernovu i mts. Jer zena, dete i ja imamo po ugovor. Ne znam kako bi to islo preko supernove?
Ma isto kao i na MTS-u.Samo sto bi uz TV i Net,bila i mobilna telefonija na racunu.Razgovarao sam sa njima,kada raskinem ugovor sa Yetelom,pzovem njih,uvece i vec sledeci dan stize koferat sa karticom.Mislim da ugovor i nije potreban,posto sam njihov korisnik.
 

Back
Top