Mržnja

4thman

Poznat
Poruka
8.107
Zao mi je sto tako mislis, ali dobro, nitko nije prorok u svom selu.
Mi iz Hrvatske bi u dahu dali jednog napuhanog govnara Milanovica za dragog, simpaticnog, skromnog, marljivog gospodina predsjednika Aleksandra Vucica.
Aj pokreni peticiju da se trampimo...
Da skroz obesmislimo politiku...

Dočekati direktnu demokratiju. Bez demagoga(lopova i lažova) i politikanata(političari iz računa) svet...
Da zaslužiš imenicu Političar, u ovom instantnom svetu...

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.841

Predviđam da će sledeće javljanje Vučića na RTS-u da bude:
“Eto oni…oni me čak i po nekakvim forumima, nekakvim Krstaricama spominju, eto mrze me…Ana, jesi li ti na tom forumu? Hajde učlani se, neka se i Vulin učlani i još nekoliko članova neka se učlane i da odgovore na tih 600-700 postova u kojima su pisali da mrze moju familiju, Srbiju i srpski narod.”

Redmond

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.685
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?

Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?

Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
Da, mrzim određene ljude, određene grupe ljudi, čak i određene forumaše

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.758
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?

Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?

Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
ljudski rod ne mrzim.............mrzim samo covekolike zivotinje, ustvari ne mrzim ih nego smatram da su te zveri opasne po coveka i da ih treba pobiti.

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
607
Ovih dana je puno mržnje prema jednom portalu zbog jednog neobičnog intervjua.

Ja ne vidim problem u tom intervjuu. Ako se nekog intervjuirao, to ne znači da se istome pruža podrška. Dapače, namjera novinara je bila da se ljudi mogu pripremiti na ovakve i slične nasilnike, jer ipak je riječ o nasilniku. Zakoni su nažalost loši, po mom mišljenju on bi trebao biti još preko 20 ili 30 godina u zatvoru ili po psihijatrijskim ustanicima, ali sad je na slobodi, definitivno ga policija i psihijatri trebaju kontrolirati,ali što se tiče intervjua, ne vidim problem u njemu. I razni političari koji utječu na odluke vojske, i razni vojnici koji ubijaju ili su ubijali ili će ubijati su itekako često u medijima i imaju intervjue i još više nabrijavaju na mržnju i nasilje. Isto tako, premalo se općenito istražuju silovanja, ali i lažne optužbe za silovanja. Bilo bi dobro i da se novinari bave s tim temama općenito lažnih optužaba .

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.