Mrzim!!!

Ne bih reko da mrzim al su mi nejasni ljudi koje kickuješ iz prijatelja provališ da su dvoličnjaci da im se ne može verovati da tu nema ni p od prijateljstva nego samo zadovoljavanje trenutne potrebe te druge strane i onda ti šalju neke repuatacije sačuvaj bože plaču nešto ti objašnjavaju...Il ti pišu neke bezvezne poruke na ''poruka prijatelju'' i slično...To mi je nejasno mada ne mogu reći da ih mrzim više mi ih je žao i neshvatljivi su:confused::lol:
 
Mrzim dvolicnost,laz i kad nekome trebas a kad neko tebi njega nema,mrzim opijanja,kad neko ne zna sta hoce,kad kasni,kad ne kaze na vreme sta zeli....ima jos ali to je bitnije!!!!! :D
 
Ima dosta takvih to su energetski vampiri...Sišu pozitivu iz tebe i ostavljaju ili svoju negativu ili totalno sivilo i pustoš duše svoju pozitivu ne daju...Možda je još gore kad neko iz pakosti i otrovne ljubomore ne želi da proslavi s tobom tvoj uspeh i gleda zaobilazno ne direktno da te potkopa i obori.
 
A najgore je što idu često jedan za drugim ti ekstremi, najednom bude hladna ili topla voda, pomeriš za pomenuti stohiljaditi deo milimetra, dobiješ vrelu/ledenu, i tad u panici napraviš grubo okretanje ručke na drugu stranu za ceo milimetar, i desi se kataklizma :lol:
 
I jesam jedno vreme, ali izgubih naviku, sad treba opet da se navikavam a znam koliko mi je tad stravično bilo xD

Inače, et tema.. Mrzim kad neko ode na temu "šta vas je danas nasmejalo" i napiše jeste, ili jeste, jedan auto.. Hebote il napišite šta je u pitanju pa da se još neko nasmeje il nemojte da pišete, šta mi pišete jeste il nije :lol:
 
Meni su takve neke teme zanimljive.. Ta, utisak dana, rečenica koja se čuje iz vašeg zvučnika.. Ne odem da napišem nešto nego i da pročitam šta drugi napišu.. Zanimljivo je.. A neko dođe i napiše samo jeste i onda se iznerviram odmah :mrgreen:
 
Da,nerviraju me likovi koji me površno poznaju a pokušaju da me uvuku u svoje intrige ili svađe sa nekom drugom grupom ljudi koju takođe slabo poznajem...Posle ni ove prvo ne želim da poznajem...Ili u neke svoje lične tripove a vidiš da nije spreman/na da sasluša bilo šta u vezi tebe nego samo ti moraš da slušaš često totalno nejasne i nepovezane priče...Što se kaže đavo da ih je zapetljavao ne bi ih tako zapetljao.
 
Mrzim one glupave teme i ragovore koji se obično čuju po raznim frizerskim salonima. Dođe mi da više nikad ne odem da se šišam zbog njih. Ma, ne volim uopšte to bezvezno ćaskanje, i ono kad prođem pored nekoga a on kaže: ''Šta se radi?'' umesto običnog ''ćao''. Izuzetno glupa stvar. Ili još gore da stanu da popričaju, meni se žuri, a treba da vodim sa njima neki isforsirani razgovor.
 

Back
Top