MRKSIC:MILOSEVIC ZAHTEVAO SUZIVOT ! ! !

Ja već mjesecima ovdje pričam o tome kako su Slobo i Franjo dogovorili pad Krajine i kako je Slobo žrtvovao Srbe iz Hrvatske, te da je Srbija jednako kriva za kalvariju tog naroda kao i Hrvatska.

Pa samozvani "istinoljupci" mi govore da izmišljam i da nisam u pravu.
Valjda će sad promjeniti mišljenje! :mrgreen:

sto ti to trabunjas ?
slusaj malo sudenje Gotovini i iskaz svjedoka srpske strane pa ce ti stosta biti jasno...
 
Hag -- Bivši komandant vojske RSK Mile Mrkšić pred Tribunalom rekao da mu je 1998. Slobodan Milošević naložio da rešenje traži "u suživotu u Hrvatskoj, a ne u ratu".

"Kod Miloševića sam bio dva sata i taj razgovor ključan je za sve... Suština onoga što mi je rekao je da se pitanje više ne može rešavati vojno, nego politički, zato što je operacija Bljesak pokazala da su hrvatske snage narasle... Rekao je da se nađe rešenje suživota u Hrvatskoj, a ne rata", izjavio je Mrkšić.

........................................

Bravo Slobodane:ok:

Ovo dokazuje da smo mi srbi a povrh svih nas nash presednik Milosevic bili za mir,a da su hrvati ustashe.

Jos jednom bravo za Slobu
:ok:

A i vec znamo da Tudjmanu nije bio cilj mir,nego proterivanje srba..........fashisticka drzava croejsha.

Samo sto se sad ispostavi da je trebao da ih zgazi,al ajde.........
 
Poslednja izmena:
Pa svaki normalan covek zna da je Slobodan Milosevic radio protiv interesa Srba. I to se posebno moglo videti od 1995!

a kad vas je huskao na pobunu i omogucio istu, onda je to bilo u vasem intersu, jel...
i onda kad ste po RH urlali Slobo Srbine, Slobo slobodo , Slobo junace salji nam salate...i onda vam je bio dobar...
a sad vam je los jer nije ostvario ono sto vam je obecao :)
pa cekate sljedeceg
 
Hag -- Bivši komandant vojske RSK Mile Mrkšić pred Tribunalom rekao da mu je 1998. Slobodan Milošević naložio da rešenje traži "u suživotu u Hrvatskoj, a ne u ratu".

"Kod Miloševića sam bio dva sata i taj razgovor ključan je za sve... Suština onoga što mi je rekao je da se pitanje više ne može rešavati vojno, nego politički, zato što je operacija Bljesak pokazala da su hrvatske snage narasle... Rekao je da se nađe rešenje suživota u Hrvatskoj, a ne rata", izjavio je Mrkšić.

........................................

Bravo Slobodane:ok:

Ovo dokazuje da smo mi srbi a povrh svih nas nash presednik Milosevic bili za mir,a da su hrvati ustashe.

Jos jednom bravo za Slobu
:ok:

A i vec znamo da Tudjmanu nije bio cilj mir,nego proterivanje srba..........fashisticka drzava croejsha.

Samo sto se sad ispostavi da je trebao da ih zgazi,al ajde.........

Pa jeste, pred ljeto 1995. naravno da je pichkica bio za mir!
Samo, šteta što nije bio za mir 4 godine ranije!

Ovako se samo pokazuje kakva je kukavica bio i zlikovac! :mrgreen:
 
Pa jeste, pred ljeto 1995. naravno da je pichkica bio za mir!
Samo, šteta što nije bio za mir 4 godine ranije!

Ovako se samo pokazuje kakva je kukavica bio i zlikovac! :mrgreen:

Smesno je sa vama uopste pricati u ovom kontekstu......;)

Da nije bio za mir 4 godine ranije sad bi se ti druzio sa mamom i tatom u istoj jami ;)

Raspitaj se malo ko je naredio povlacenje onih tenkova koji su isli da pregaze zagreb....

Shetaj hrvoje :mrgreen:
 
Rekao mi je Milošević: 'Ja sam se sa Franjom (Tuđmanom) dogovorio da imaš pet meseci da stvoriš atmosferu u vojsci da nije dobro ići u rat i da se traži rešenje u suživotu, kao plan Z-4 ili onaj u Istočnoj Slavoniji", kazao je Mrkšić,pominjući da su Milošević i Tuđman "bili u dobrim odnosima".

To je jedino vazno za celu pricu!
 
Док се Крајина бранила кољем и камењем она се је и одбранила,а први пут када је имала са чиме да се брани она је поклекла и пала.
Могли су и Слоба и Вук и Воја по Београду да лапрдају шта им је воља али паметан човек у Крајини је морао да зна и да предвиди ситуацију и тако и да организује и народ и војску,без обзира на политику и политичке одлуке.Ако за 3-4 године рата нису били способни да процене свој положај и ситуацију и шта их чека, онда боље и нису ни заслужили.
Док су српске војске водили војници оне су побеђивале,када су команду над војском војници препустили политичарима видели смо шта се десило,и у Крајини а касније и на Космету,а видимо и каква је војска данас када је воде политичари.
 
[
........................................

Bravo Slobodane:ok:

Ovo dokazuje da smo mi srbi a povrh svih nas nash presednik Milosevic bili za mir,a da su hrvati ustashe.

Jos jednom bravo za Slobu
:ok:

A i vec znamo da Tudjmanu nije bio cilj mir,nego proterivanje srba..........fashisticka drzava croejsha.

Samo sto se sad ispostavi da je trebao da ih zgazi,al ajde.........
:rotf::rotf::rotf: logka ti nije jača strana:per::per::per: ovaj zaključak nebi donijelo ni dijete iz vrtića.
jel ti ja mogu pokušat nacrtat? odustao je od obrane okupiranih dijelova hrvatske jer je vidio da ima šanse kao "Tele u mesara"
 
:rotf::rotf::rotf: logka ti nije jača strana:per::per::per: ovaj zaključak nebi donijelo ni dijete iz vrtića.
jel ti ja mogu pokušat nacrtat? odustao je od obrane okupiranih dijelova hrvatske jer je vidio da ima šanse kao "Tele u mesara"

ja doista u cijelom svom zivotu nisam susrela, vidjela ili cula toliku negaciju cinjenica kao od ovih patrijota ovdje...
najprije prenesu samo pola izjave Mrksica, pa onda i tu polovicu interpretiraju po volji...
nevjerojatno...
 
:rotf::rotf::rotf: logka ti nije jača strana:per::per::per: ovaj zaključak nebi donijelo ni dijete iz vrtića.
jel ti ja mogu pokušat nacrtat? odustao je od obrane okupiranih dijelova hrvatske jer je vidio da ima šanse kao "Tele u mesara"

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Joj kako ste zalosni,pa to je komedija........:hahaha:

Zalim te........iskreno.:(

Uostalom,bolje bi ti bilo da predjes na crtanje posto ti razmisljanje ocigledno ne ide.........

Nagradno pitanje-da li bi vas pregazili za

1-45 minuta

2-2 poluvremena po 45 minuta.

Eeeeeeej hrvatska ima(imala) sanse protiv Srbije :hahaha:..........ovakvu glupost prvi put cujem u zivotu........eeeej hrvatska :hahaha:
 
Poslednja izmena:
dragi naši srbi. evo da malo ispravim B-92 koji je prešutio jednu od bitnijih činjenica koje su dovele do kraja rata.
pa kaže B92 "Kod Miloševića sam bio dva sata i taj razgovor ključan je za sve... Suština onoga što mi je rekao je da se pitanje više ne može rešavati vojno, nego politički, zato što je operacija Bljesak pokazala da su hrvatske snage narasle... Rekao je da se nađe rešenje suživota u Hrvatskoj, a ne rata", izjavio je Mrkšić.

a oriđinale bi išao ovako nekako bez trotočaka i polunapisanog
"Suština onoga što mi je rekao je da se pitanje "krajine" više ne može rešavati vojno, nego politički, zato što je operacija Bljesak pokazala da su hrvatske snage toliko narasle da moramo mjenjati svijest i naroda i rukovodilaca, da se ide prema suživotu a ne prema ratu"
:hvala:
ma daj covece !!
pa sta mislis zasto je to rekao ??? sta su se milosevic i tudjman dogovorili u karadjordjevu ??? pa pored ostalog da knin mora biti hrvatski,ali zato celo podrucje sa zapadne strane drine mora biti srpsko,da bi se prekinula zelena transverzala,i sukob preneo na sandzak i kosovo-sto je bio cilj amerike jos 1993.g. ovaj dogovor je podrzala nemacka na zahtev tudjmana i dosta vise govorite gluposti !!!!
ranije sam rekao tvojim zemljacima da odgovore potraze u hrvatskoj obavestajnoj sluzbi ili ako imas nekog bliskog-a imas samo neznas proveri u BND-u
 
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Joj kako ste zalosni,pa to je komedija........:hahaha:

Zalim te........iskreno.:(

Uostalom,bolje bi ti bilo da predjes na crtanje posto ti razmisljanje ocigledno ne ide.........

Nagradno pitanje-da li bi vas pregazili za

1-45 minuta

2-2 poluvremena po 45 minuta.

Eeeeeeej hrvatska ima(imala) sanse protiv Srbije :hahaha:..........ovakvu glupost prvi put cujem u zivotu........eeeej hrvatska :hahaha:

pitaj živućeg svjedoka u sheringenu o šansama
 
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Joj kako ste zalosni,pa to je komedija........:hahaha:

Zalim te........iskreno.:(

Uostalom,bolje bi ti bilo da predjes na crtanje posto ti razmisljanje ocigledno ne ide.........

Nagradno pitanje-da li bi vas pregazili za

1-45 minuta

2-2 poluvremena po 45 minuta.

Eeeeeeej hrvatska ima(imala) sanse protiv Srbije :hahaha:..........ovakvu glupost prvi put cujem u zivotu........eeeej hrvatska :hahaha:

Vidim ja da se priprema teren da se za nekih stotinjak godina slave sjajne "bitke" s kraja devedesetih koje su sačuvale Srbe i Srbiju od najezde katolika i islamista i spriječile da se vjekovna srpska ognjišta ugase. :mrgreen:
 
Teško istina prolazi.Mitovi i legende su prihvatljiviji i lakše probavljivi..

Oluja samo bila točka na " i " kraju tkz RSK..

Ne brini se ratni zlocin ne zastareva !
Agresija na UNPA 1995. je krsenje medjunarodnog prava i nepostovanje povelje Ujedibjenih Nacija, kad tad ce se povesti pitanje u Generalnoj skupstini UN za napad na posmatrace mirovne misije UN.
Pravada je spora ali dostizna !
 

Back
Top