mrak

minon

Legenda
Poruka
59.497
kaže nasa da ćemo biti bez sunčeve svetlosti tri dana, 21, 22 i 23 decembar... usled nekih solarnih oluja ili već čega...:confused:

ako se to stvarno desi,

hoćete li paničiti ako ostanemo bez struje, neta ili sl. ...?:think:

ja obožavam masovnu histeriju...:lol:
 
kaže nasa da ćemo biti bez sunčeve svetlosti tri dana, 21, 22 i 23 decembar... usled nekih solarnih oluja ili već čega...:confused:

ako se to stvarno desi,

hoćete li paničiti ako ostanemo bez struje, neta ili sl. ...?:think:

ja obožavam masovnu histeriju...:lol:

Ko? ja? Nema sanse? :nono2:
.................
:zeek::aaa::aaa: :pljus:
 
kaže nasa da ćemo biti bez sunčeve svetlosti tri dana, 21, 22 i 23 decembar... usled nekih solarnih oluja ili već čega...:confused:

ako se to stvarno desi,

hoćete li paničiti ako ostanemo bez struje, neta ili sl. ...?:think:

ja obožavam masovnu histeriju...:lol:

I ja mislim da tje tada peack-ko-patjenitzi lakshe dotji do snoshke.
 
kaže nasa da ćemo biti bez sunčeve svetlosti tri dana, 21, 22 i 23 decembar... usled nekih solarnih oluja ili već čega...:confused:

ako se to stvarno desi,

hoćete li paničiti ako ostanemo bez struje, neta ili sl. ...?:think:

ja obožavam masovnu histeriju...:lol:
ako te nemrzi stavi linak da procitamo neki dan je bila jedna sunceva oluja ali ne tako jakog inteziteta
 
Ne verujem u to. Ali ne bih paničio. Bilo bi mi samo neopisivo dosadno, čak smornije nego što je to redovan slučaj, dakle toliko da iskočim iz kože. Evo pogledao sam, to pada u nedelju, ponedeljak i utorak. Ne znam šta ću da radim. Ako bude lepo vreme u nedelju, a sumnjam zbog decembra, to već može da se prekrati nekom šetnjom uz reku ili vožnjom po okolini. U ponedeljak bih mogao da odem u kafanu, ionako se ponedeljkom okuplja ekipa. Taman da ih vidim posle nekoliko meseci. E za utorak ne znam; verovatno ću se nečim uraditi i preguraću dan bez većih kriza zbog pomanjakanja električne energije.
Ali kao što rekoh, ne verujem da će se desiti ovo o čemu pričaš.
 
Mozes misliti 3 dana mrak. Jebbote, pa sta mislite kako je onim jadnicima ne severu Finske kada dodje zima pa nema sunca mesecima?
Tu samo vodka pomaze...ja ih razumem potpuno.

Jos jaci trip kada mesecima ne pada mrak, isto kod njih gore prema severnom polu.
 
Citao sam tekst jutros o ovome ali nisam shvatio kako to mozemo ostati bez sunceve svetlosti!
Sta sunce ce prestati da sija ta tri dana? To je fizicki nemoguce! Razumem da ostanemo u mraku preko noci ako nestane struje zbog tih oluja ali kako je moguce da izgubimo i svetlo preko dana?

Koliko se ja razumem u fiziku ovo je cista glupost ne moguce je da sunce presane da emituje svetlosne zrake.. Mislim moguce je ali zauvek ne na tri dana pa onda se vrati na staro..
 
Mozes misliti 3 dana mrak. Jebbote, pa sta mislite kako je onim jadnicima ne severu Finske kada dodje zima pa nema sunca mesecima?
Tu samo vodka pomaze...ja ih razumem potpuno.

Jos jaci trip kada mesecima ne pada mrak, isto kod njih gore prema severnom polu.
Mislim da se ovde govori o nestašici električne energije, znači nema struje, grejanja, veštačkog svetla, tople vode, kuvanja. To bi mogle biti posledice solarne oluje, a ne polarna noć.
 
ili oni znajunesto sto mi neznamo
i kako jemoguce predvideti tacno u dan suncevu aktivnost sve mi to izgleda kao neki experimenat masovne histerije u koju moze da se navuce cela planeta
 
Mislim da se ovde govori o nestašici električne energije, znači nema struje, grejanja, veštačkog svetla, tople vode, kuvanja. To bi mogle biti posledice solarne oluje, a ne polarna noć.

O.K., nego samo sam se osvrnuo na to kako nekima mesecima sunce ne sija tj. mrak ne pada.
 

Back
Top