Mračna strana Evropske unije

Evo da bi pravda bila zadovoljena ponovo postavljam Borinu sliku progeričnog crnačkog deteta koga su zločesti Englezi ustrelili ;

x11582_600.jpg.pagespeed.ic.qCPkHTcvwp.webp
 
Poslednja izmena:
Gde mogu da se kupe takve glave? Koja je cena?

Сад су сигурно врло скупе, ти обојени људи су често веома кварни трговци.

Ево скице коју је господин генерал својевремено направио под насловом 'Ценкање за главу на обали, поглавица диже цену'. Видиш да су још тад зеленашили, ко зна које хиљаде динара тек сад траже.

640px-Robley_Moko1.jpg
 
Бора ће наравно због ових гнусних лажи бити кажњен од службеника њеног величанства чим Србија буде ушла у ЕУ.

Либијац који је осамдесет и неке убио полицајку Ивон Флечер и побегао позивајући се на дипломатски имунитет сусрео је оперативце СБС-а одмах после пада Гадафија. Све се враћа, све се плаћа.
 

Dobro bre, sta se potrises, pa nas Evropa prva nece, nemas razloga za brigu.

- - - - - - - - - -

cega slicnog .... ljudskih bubrega...znam samo da je onaj siptar ime sam mu zaboravila bio kolekcionar ljudskih usiju ne petljaj nas sa tim monstrumima

Nasi su bili kolekcionari ljudskih usiju u ratu u Bosni. To su smatrali ratnim trofejima i meni je to takodje monstruozno.
 
Samo sto je kod Vucica taj zvonik neprirodan

Ovde mu malo splasao zvonik, ali cenim entuzijazam.

- - - - - - - - - -

Nasi su bili kolekcionari ljudskih usiju u ratu u Bosni. To su smatrali ratnim trofejima i meni je to takodje monstruozno.

Pa kad su videli iz "Univerzalnog vojnika" da Dolf Landgrin tako radi...

- - - - - - - - - -

Бора ће наравно због ових гнусних лажи бити кажњен од службеника њеног величанства чим Србија буде ушла у ЕУ.

Либијац који је осамдесет и неке убио полицајку Ивон Флечер и побегао позивајући се на дипломатски имунитет сусрео је оперативце СБС-а одмах после пада Гадафија. Све се враћа, све се плаћа.

Govor mrznje :lol:
 
Ne znam sta su mislili i sta su gledali, zato treba i 100 puta pregovarati nego dozvoliti da se desi rat, jer ima bas svega i svacega, da se coveku zgadi.

Ali to nije tema.

Obicno se neki bune kada novinari izvestavaju o uobicajenim ubistvima, zlocinima, nasilju...

Kazu, to "uznemirava javnost".

Medjutim, treba ljudi da prate takve stvari i da se zapitaju - ako se tako nesto desava u miru, sta se tek onda desava u ratu.

Ali da... nije tema.

Idemo dalje...
 
Obicno se neki bune kada novinari izvestavaju o uobicajenim ubistvima, zlocinima, nasilju...

Kazu, to "uznemirava javnost".

Medjutim, treba ljudi da prate takve stvari i da se zapitaju - ako se tako nesto desava u miru, sta se tek onda desava u ratu.

Ali da... nije tema.

Idemo dalje...


Da, nije tema, ali zato bas u prilog tome, i temi, ne treba uopstavati na osnovu nekih, narocito ratnih situacija, jer onda svakom narodu mozemo da nadjemo zamerku i nesto grozno.

Iako sam euroskeptik, ustvari protivnik ulaska u EU (kao pa da nas oni hoce, ali 'ajde) po ovom osnovu ne bih razvrstavala narode i formirala kriterijume jer svuda ima divljaka.

Zato ovakve nakaradnosti nisu potrebne, a koje se zele postici temom.
 
Poslednja izmena:
Мени је највише било жао оног Обаминог телохранитеља, јадан човек... Вероватно је одувек знао да је ружан, али после тог инцидента у којем су рекли да је рептил вероватно је добио и неке самоубилачке намере

hqdefault.jpg

Slika je mutna al realno ne lici na coveka. :lol:
 

Back
Top