Motorola

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao,

Ja bih da kupim motorolu W490, extra mi izgleda, ali nikad nisam imao prilike da vidim u ruci, pa bih da pitam vas ako mozete mozda da mi kazete da li uopste vredi para?
Mada nisam ni nigde video da se prodaje pa bi mi pomogla i informaija gde bih povoljno mogao da ga uzmem pa mozda cak i na rate ?

Pozdrav i hvala unapred :) !
 
Pomoc pri koristenju Bluetooth

molim vas za savjet.

Imam motorolu V3 snimala sam neka videa na motorolu, ali kad bluetooth-om skinem na racunar dobijem sliku ali nema tona.. Ima li neki program da mi pokaze i sliku i ton sa tog videa koji sam snimala???

koristim program program VLC Media Player i takodjer i tu imam sliku al nema tona..
 
Bluetooth
Molim Vas da mi neko pomogne.. snimala sam neka videa na motorolu V3 ali kad to prebacim na racunar imam sliku ali nema tona.. koji program da koristim i sta da radim da dobijem i ton.
koristim programcic VLC media Player i takoder i tu imam sliku a nema tona :)
 
Ja sam nedavno kupio K3 od Telenora.
Stvarno sam prezadovoljan telefonom. Jedino...
Kada šaljem SMS poruke ne mogu da aktiviram "izveštaj o dostavi" poruke.
Odnosno, mogu, ali samo za svaki sms posebno - pri slanju!?
Da li postoji opcija da izveštaj o dostavi aktiviram za sve sms poruke koje šaljem.
Ne mogu nigde da nađem tu opciju u setting-su:otkacio:

thanxx
 
Bluetooth
Molim Vas da mi neko pomogne.. snimala sam neka videa na motorolu V3 ali kad to prebacim na racunar imam sliku ali nema tona.. koji program da koristim i sta da radim da dobijem i ton.
koristim programcic VLC media Player i takoder i tu imam sliku a nema tona :)

probaj quick time player...ja koristim njega i super radi...
 
Imam motorolu L6, hteo bih da je spojim sa racunarom, imam kabl i blut tut, sve sam pokusavao ali mi to nikako ne uspeva ni sa nekim programima ni sa podesavanjima pa ako je neko raspolozen i zna molim da mi pomogne (imam uputstvo na engleskom ali sam ucio nemacki koji je vec izbledeo).
Zahvaljujem se na pomoci!
 
Namjeravam recenzirati nekoliko Motorola mobitela pa ću u ovu temu staviti skraćeni tekst i slike. Krećemo sa ZN5.

Motorola ZN5 sa Kodak 5mpx kamerom
Sam dizajn mobitela je sličan zadnjim motorolinim modelima. Gotovo je cijeli
mobitel napravljen od metala, osim donjeg dijela koji je od gume. Mobitel
ima 2.4" ekran (240x320px rezolucije). Od ulaza spomenimo 3.5mm jack za
slušalice i micro usb port za punjenje. Težište ovog telefona je na 5mpx
kameri, koja je razvijena u suradnji sa Kodakom. Iako je ovo prvenstveno
cameraphone, multimedijalne mogućnosti su isto tako sjajne. Motorolin
Motomagx ima odličan player, sa equilazer opcijom, te svim naprednim
funkcijama (shuffle, playliste, mogućnost internet konekcije za skidanje
covera, lyricsa i ostalo). Pošto ovaj OS podržava multitasking, player je
moguće i minimizirati, te raditi nešto drugo. PREDNOSTI :Odlična kamera + Kodak PerfectTouch softwar, Odličan prijem /
audio kvaliteta, Wi-Fi, Standardni audio jack za bilo koje 3.5mm slušalice,
Ekran. MANE: Nema 3G-a, Mala rezolucija snimanja videa, Mora se vaditi baterija kako bi se izvadila MicroSD kartica.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naslov je:* Sve o mobilnim telefonima marke motorola* a ovde ima od svega toga vrlo malo, valjalo bi (ne samo zbog mene jer cu preziveti i bez spajanja ove stare sestice) ovo malo oziveti jer je ovo ipak lepljiva a sadrzaj je za sada za nekomentarisanje.
Pozdrav nadam se bice bolje!
 
imam ja 1 pitanje: dobila sam nedavno v3i i ubacila vip karticu i ne mogu da posaljem ni primim mms. na vipovom sajtu postoje neka podesavanja da se upisu al ja ne mogu da nadjem na fonu gde bi to trebalo da se upise. kad mi operater posalje podesavanja ne mogu da ih instaliram. da li bi pomoglo sto mi je rekao jedan drugar da prvo uradim opsti reset pa da opet trazim da mi posalju podesavanja? sta bi mi taj reset izbrisao od podataka (nemam memorijsku)? hvala
 
Trebaju mi melodije koje preko kompozitora mogu da ukucam.
Ako ima uopste takvo nesto posto je stariji telefon C139


Motorola_C139.jpg
 
cao jel moze neko da sheruje program za otkljucavanje motorola zove se IDEN CNS BOSS treba mi da otkljucam noviju neku motorolu i465 crvenu samo on moze to da odradi, ili da me uputi gde da ga nadjem ceo net sam ptetrazio forume sve sve skoro dve nedelje ga trazim svakodnevno i nema ga
 
Kakva su iskustva sa Q 9h. Cim sam ga kupio sutradan sam ga odneo u servis ( jos uvek je tamo ) da mi prebace sa nemackog na engleski. Plus sto nije hteo da prima pozive.

To je windows live telefon pa ako bi me neko uputio koje sve mogucnosti ima?
 
Motorola,ahhh kad se setim,pa moj prvi model od dve kile je bio bas Motorola Flare,plav secam se,a baterija pozadi bree ko cigla,imao je amtenicu na izvlacenje,al i dugo je se moglo telefonirati sa njim,danas ga cuvam kao secanje na moje prve dane kad sam krocio u svet mobilne telefonije! danas kao uspomenu imam moj Motorola V3 i Motorola USA A840 World i ispravni su podpuno,jer zao mi je da ih dajem i poklanjam kad mi je to najomiljenija marka nekad bila,doduse i sad,al sta vredi,slabo kotiraju danas,mada Milestone verzija koja nailazi kazu da nisu losi,da su jako izdrzljivi i da su skoro kao i iPhone sami,ovo sam cuo,nesmem da tvrdim.
 
ljudi hocu da kupim Motorola Milstone pa me interesuje dali je neko imao ikakvo iskustvo sa ovim telefonom.Citao sam na raznim sajtovima o njemu i kazu da je jako dobar,jedino sto mu je baterija slabog trajanja.kazu da traje oko 24h normalnog koristenja,ali to je razlog valjda zbog velikog displeja koji je veliki potrosac.pozdrav
 
Neka iskustva sa DEFY ?


MOTO DEFY je super! Ludacki vata liniju, cini mi se tamo gde je za pojedine modele slabog dometa za nju je puna! Imam ga jer nisam mu odolio kad sam video, internet mu je odlican i lako se seta po njemu, mms isto, baterija teaje li ga teaje, cujnost je super, jasnoca takodjer, dihtovan, vodootporan, osetljiv na dodir izuzetno i kao dizajn jako lep mobilni!

Toplo ga preporucujem:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top