Motocikli

Nije mali ali nije ni velik kao ovi touring motori. Al je zato prgav za medalju. 😁
A evo juče stigao i danas sam slikao i ovu Hondu NC750S 2014 u perfektnom stanju sa 11200 km.
20221022_200303.jpg
 
Android aplikacija za motocikle

Svi oni koji uživaju u vožnji svojim motociklom, ali bi vrlo rado dodatno iskoristili svoj pametni Android telefon, upravo to mogu učiniti s ovom vrlo zanimljivom i dobro opremljenom aplikacijom. Naime, DMD2 pretvara pametne telefone u digitalne nadzorne ploče za motocikle i nudi čitav niz korisnih mogućnosti.

dmd2.png
Prije svega je tu podrška za offline navigaciju čitavog svijeta, a kako nudi i topografske karte, nameće se kao idealno rješenje za offroad vožnju. Pritom će znalci sigurno biti zadovoljni i činjenicom da omogućuje učitavanje i snimanje GPX formata što itekako može biti korisno.

Početni zaslon je prilično fleksibilan, no u suštini emulira digitalnu kontrolnu ploču. Budući da podržava i OBD2, moguće ju je povezati s motociklom i prikazivati određene podatke te tako aplikaciju učiniti još korisnijom. Podržava i upravljač CARPE ITER što znači da se aplikacijom, ako se raspolaže s ovom opremom, može upravljati direktno sa upravljača motocikla.

Osnovna verzija je besplatna ali se moraju tolersati oglasi a ona koja se plaća je bez oglasa sa Map Pluginom gdje se dobijaju topografske oflajn mape.

Dakle android aplikacija je na Play Store
dok za iOS nema.
 
Imam ja i kola ,ne brini se,ali ih prodajem na preporuku jer znas onaj ko posteno radi i ko se dokazao ne mora da kaci oglase.
Motore radim daleko krace i zato ih oglasavam ali vec su i tu polako ljudi poceli da shvataju da imam extra primerke.;)
 
Nisam ni sve motore okacio jer alavi PA uzimaju 39 dinara po danu za svaki dodatni oglas.
A kola imam 8 primeraka i cekam da se javi neko na preporuku.
Problem je u poslednje vreme sto vecina trazi auto do 80kw ali da bude jeftin a ja to bas i nemam.
 
Isto kao sto mi traze i motocikle do 35 kw a ja to takodje nemam jer to su male kubikaze a ona fora sa A2 i 25kw ne prolazi godinama kod AMSS.
mario sto ne pogledas onda kako sam ocenjen na KP kad vec pratis sta imam u ponudi?
Isto tako nigde neces naci na internetu da je neko na bilo kom forumu napisao da sam ga za bilo sta prevario jer ja sve kazem u tancine i kod mene nema iznenadjenja kad dodje da se vidi auto.Slikam svaku sitnicu i saljem na viber tako da nema da mi se ista zameri.
Koliko sam samo motociklova odvezao na tockovima u dalje gradove tipa Nis,Cuprija,Leskovac i td. a niko nije zamerio nista kad je video motor jer su mi rekli da ga dovezem i ja im odvezem na tockovima bez jednog dinara da su dali i niko jos nije odustao jer je dobio tacno ono sto sam opisao.
 
Poslednja izmena:
Dobro veče
Imam pitanje,držim da ovde ima mudrih glava,koji su željni i voljni da pomognu čoveku u nevolji.
Elem,kupio sam ćerki električnog skutera,pre 4 godine u Sloveniji.
U pitanju je Manta,Flinstone 2

flinstone bre dva.jpeg


Elem,preko zime ga ostavila praznog,nije ga punila i izgleda da je baterija otišla,jer umesto 30km,dostigne oko 1km.
Skuter je sada u Srbiji,i mrzi me da ga ponovo dovlačim gore u servis.
Ima li ko u Novom Sadu,okolini,ili Sremu;Bačkoj da se bavi ovim skuterima?
Hvala unapred
 
Dobro veče
Imam pitanje,držim da ovde ima mudrih glava,koji su željni i voljni da pomognu čoveku u nevolji.
Elem,kupio sam ćerki električnog skutera,pre 4 godine u Sloveniji.
U pitanju je Manta,Flinstone 2

Pogledajte prilog 1376955

Elem,preko zime ga ostavila praznog,nije ga punila i izgleda da je baterija otišla,jer umesto 30km,dostigne oko 1km.
Skuter je sada u Srbiji,i mrzi me da ga ponovo dovlačim gore u servis.
Ima li ko u Novom Sadu,okolini,ili Sremu;Bačkoj da se bavi ovim skuterima?
Hvala unapred
U Novom Sadu Dunavska, pasaz 8 lokal br.4. Rade do 10 uveče. Ako ne mogu oni valjda će znati ko može.
 

Back
Top