Motocikli

Cruzeri ili čoperi će uvek biti IN. Gde god se pojaviš mame uzdahe a pogotovo ovakvi ozbiljniji primerci kao ova Yamaha XV1900 MidnightStar koju sam juče prodao.
20220615_165204.jpg
 
Ima šrafčić kod sajle od gasa na karburatoru ali moguće da ti je ler dizna zaprljana.

Primetio sam da dosta ljudi pravi grešku kada kupuje benzin na pumpi. Otresu flašu od vode i u nju sipaju benzin. Na dnz se skupi puno vode koja završi u rezervoaru i u karburatoru naravno.
 
Ja sam se okilavio da sam dignem neku malo veću vespu skuter, mogu misliti taj hromirani šinobus :D

Ps da se razumemo imam 190 i pomerao sam jugiće po parkingu iz dosade
 
Ja sam žurio a onaj skuter mi nije delovao težak a i sa pogrešne strane sam ga vukao. Ali mi je baš bilo nezgodno, pao je na levu stranu a ja sam ga vukao sa desne. Sa leve bio auto. Ma žurio sam.
 
Bas gledam juce na spisku i za 2 meseca otislo je 7 komada a jos ih i ne oglasavam na PA.
Razlog je ocigledan i dosta trgovaca je revoltirano jer su opet digli cene i to ne malo.
 
Drugar radi kao serviser u Plattneru u NS i kaze da su losi jer novi pustaju ulje.
On ih sklapa jer situzu u kutijama i gledam kako ih probavaju jer je carinsko skladiste pokraj Plattnera i meni se to ne svidj.
Plus nudjeni su mi par puta modeli 390 i uvek je bio problem na agregatu.
E sad da li je tako i kod nekih drugih modela ne znam ali sudeci po ovim ja to ne bih smeo uzeti.
 
Opa bato, 6 cilindara! Tu je igru na mašinkama te vrste počela još Honda davnih dana. Koga zanimaju detaljniji podaci o ovoj zanimljivoj igrački ima ih ovde.
Ako neko neće polovan od Duleta može da kupi i novi takav, još se pravi. Cena - prava sitnica, od 28790 laganih evrića pa naviše. Naravno i tu ima dodatne opreme po želji pa očas pretrči 30 hiljadarki.
 

Back
Top