MORUNI

dixy

Početnik
Poruka
14
Nedavno sam cula za neke Morune.Naime,ti Moruni su clanovi legalne sekte.Oni navodno ne smeju da gledaju TV,piju,puse,DOTAKNU suprotni pol pre nego sto se sa istim ne vencaju.Zanima me da li je neko cuo za to,i ako jeste sta!?
 
Дикси, Дикси, зашто за тебе Моруни. Свака секта jе велика човечанска глупост и духовна смрт. Чуваj се!!! Гледаj са пажњом.

Поздрав.
 
dixy:
Nedavno sam cula za neke Morune.Naime,ti Moruni su clanovi legalne sekte.Oni navodno ne smeju da gledaju TV,piju,puse,DOTAKNU suprotni pol pre nego sto se sa istim ne venca.Zanima me da li je neko cuo za to,i ako jeste sta!?

Ne nisam cuo za MURUNE, ali mi se svidja to shto si napisala, ako je to tacno svaka ima cast :)))
p0z
 
Stoorbak:
dixy:
Nedavno sam cula za neke Morune.Naime,ti Moruni su clanovi legalne sekte.Oni navodno ne smeju da gledaju TV,piju,puse,DOTAKNU suprotni pol pre nego sto se sa istim ne venca.Zanima me da li je neko cuo za to,i ako jeste sta!?

Ne nisam cuo za MURUNE, ali mi se svidja to shto si napisala, ako je to tacno svaka ima cast :)))
p0z
Ne razumem zasto ti se svidjaju.
 
Аљона:
Дикси, Дикси, зашто за тебе Моруни. Свака секта jе велика човечанска глупост и духовна смрт. Чуваj се!!! Гледаj са пажњом.

Поздрав.
Hvala na brizi,ali mene zanima da li zaista postoje.Onako...bezveze...:)
 
doziveli ti ljudi 30-tu godinu??? !!!!!
Zamislite koja su to odricanja! Nema srceparajucih serija na PINKUUUUU..........:PpPpPpPppPp
 
dixy:
Stoorbak:
dixy:
Nedavno sam cula za neke Morune.Naime,ti Moruni su clanovi legalne sekte.Oni navodno ne smeju da gledaju TV,piju,puse,DOTAKNU suprotni pol pre nego sto se sa istim ne venca.Zanima me da li je neko cuo za to,i ako jeste sta!?

Ne nisam cuo za MURUNE, ali mi se svidja to shto si napisala, ako je to tacno svaka ima cast :)))
p0z
Ne razumem zasto ti se svidjaju.

Pa naravno zbog serija na PINKU :))) a za sve ostalo :(((
 
Stoorbak:
dixy:
Stoorbak:
dixy:
Nedavno sam cula za neke Morune.Naime,ti Moruni su clanovi legalne sekte.Oni navodno ne smeju da gledaju TV,piju,puse,DOTAKNU suprotni pol pre nego sto se sa istim ne venca.Zanima me da li je neko cuo za to,i ako jeste sta!?

Ne nisam cuo za MURUNE, ali mi se svidja to shto si napisala, ako je to tacno svaka ima cast :)))
p0z
Ne razumem zasto ti se svidjaju.
Pa naravno zbog serija na PINKU :))) a za sve ostalo :(((
Ma kakav Pink?!DA LI STE CULI ZA TU SEKTU???
 

Back
Top