more sa deckom da ili ne

e lik dabogda se sa tim ortacima i na gerontologiji zabavljao u 93 godini :!:
yebote :twisted:

ja ne razumem jel se ovde svi zabavljaju sa likovima od kartona/bolidima ili chim vec, da niko nema normalnu vezu sa osobom u chijem drushtvu uzhiva i zheli da provede shto vishe vremena sa njom :?: :roll:
yebote kud ovaj svet ide , pa treba vas sve u kaveze potrpati da se kreshete sa tim ortacima i kikocene sa drugaricama chitav zhivot i uzhivate u sopstvenoj gluposti :!: :twisted:
 
raindog:
Dont_Break_The_Oath:
A ostali mogu i u Baden-Baden zbog zivaca.


are U talking to me ? :twisted: ( :lol: )
ja lichno mislim da se ovde na ovoj krstarici u poslednje vreme skuplja sve vishe bolida i kanda ovi novi mladi josh nepoducheni uzimaju ovde besplatne chasove debilizma, pa se brinem za mlade narashtaje
eto samo toliko :twisted: :lol:

Ala si licno shvatio ovo.
Pa zar covek mora ovde da bude odmeren i da pazi na svaku rec cak i ako nije mislio ozbiljno?
 
shine_13:
To nije pitanje na koje treba drugi da ti odgovaraju i da demokratski prebrojish vecinu i donesesh odluku.
Realno, kad ti vidim godiste i procitam pitanje, nagadjam da ti je veza sveza, cenim oko 6 meseci max, i da se tebi ustvari ide na more, sa nekom tvojom bandom, ali ti se osladila i nova opcija: letovanje sa devojkom. Jbga, al' realno nema mi tu shta da ti pricamo, ni njoj. Da se vama ide zajedno ne bi se dvoumili ni trena.
 
hm,neko voli kafu sa secerom,neko bez... :roll:
zavisi od osoba.ako puno vremena provodite zajdno-dobro je ponekad se i odvojiti malo,ako zelite da se jos vise zblizite i upoznate-onda i'te zajedno...sta ja znam.mi smo uvek pili kafu bez secera.to je bio najmanji problem.mada,sad,kad pomislim na ta putovanja:ocajno mi je nedostajao.a i ja njemu. :(
 
Keane Roy:
mackica ns:
U sezoni odvojeno, pa opet u septembru zajedno... Kad bi bilo para :?
Super ideja.Pravi odmor-u sezoni,a ono u septembru,kao izgovor,da bi se bilo zajedno.Sjajna ideja,priznajem...
Ma, nisam ja mislila kao izgovor :? Nego, te varijante - dvoje samih, zaljubljenih i blabla, nekako više leže kad se raziđe gužva. A provod u sezoni - sa društvom.
Mada, pošto mora da se bira :arrow: sa momkom 8)
 
Kada ovako citam,ici sa deckom ili ne,sa devojkom,ovim,onim,dajte ljudi,svasta mi pada na pamet.

Onda cu ja lepo u kola da spakujem svoje Fender i Gibson gitare,Marshall pojacala,pedale,procesor,i pravac Malmø gde se zaista uziva u onom Skandinavskom blagom letu.
Totalna tisina Baltika,,sedis sam na obali,samo se sivi talasi pruzaju i gitara u rukama.
Skandinavija je jedinstvena za uzivanje leti.
 
U sezoni se nikad neces odmoriti. Upravo obrnuto ide, u ciku sezone se divlja, a u off-sezoni prelezish jedno 10 dana u lezaljci na plazi ne razmisljajuci ni o cemu, znachi zak-mo na stand by... i onda kad dodjes kuci sa :D Iii da, kad kazem da je mozak na stand byu, to ne znachi da pored tebe ne moze da bude tvoja voljena i da primal insticts ne mogu da rade. To je cak idealna stvar, mozak je off, a endrofin se shtancuje bez razmisljanja.
 

Back
Top