Moram da se pohvalim

petar_z

Iskusan
Poruka
5.282
Kupio sam pre jedno 2 meseca na Ebay Tojiro DP šef noz i mogu samo reći da sam prezadovoljan. Evo posle mesec dana i dalje može da brije. Ko može sebi da priušti kvalitetan nož mogu samo da kažem vredi svaki dinar pa i više. Sada je pojam "oštar nož" dobio sasvim novo značenje.

83648_3_b.jpg
 

Prilozi

  • 83648_3_b.jpg
    83648_3_b.jpg
    57,6 KB · Pregleda: 6
Kol'ko te plaćaju ?
Možda nije dovoljno, ali vremena su teška !
Daj šta daš !

Mislis da reklamiram nozeve? Zar ne vidis da je kupljeno na Ebay? Ako mene pitas budale su svi koji kupe ovakve stvari kod nasih trgovaca.

- - - - - - - - - -

I ja sam kupila novi brijač, manji je od tvog, ali obrije ti obe noge dok si rek'o keks! :lol:

Ne brijem noge...
 
Mislis da reklamiram nozeve? Zar ne vidis da je kupljeno na Ebay? Ako mene pitas budale su svi koji kupe ovakve stvari kod nasih trgovaca.

To nozeve imam, imam cak i njihove vojne nozeve, drug je kupio sebi i svojima pa posle njega kupilo i njegovo drustvo. To sto vidis da rade na reklamnom video zaista i rade.

- - - - - - - - - -

Koji ?
Na slici se vide samo komadi ananasa.
I nazire sečivo...

Pa pise ti...
 
Koji ?
Na slici se vide samo komadi ananasa.
I nazire sečivo...

Cold steal. Firma poznata po pravljenju lovackih i raznih specijalnih nozeva ali gotovo nepoznata u svetu kulinarstva. Ne kazem da je ovaj na video klipu los ali ima mnogo boljih ako je namenjen spremanju hrane. I ne razumem koja je poenta seckanje telefonskog imenika, konopca i krivljenja noza u stegi kada je u pitanju kuhinjski noz. Takvi testovi prilice lovackim i vojnim nozevima.
 
57E + 350din za neke carinske usluge. Nisu mi naplatili ni porez ni carinu.

Ovo, carina i porezi su za veće primerke !
Koji trče na bućku.
Tj - fataju....

Dobar si.
Poč'o si me oduševljavaš !

- - - - - - - - - -

To nozeve imam, imam cak i njihove vojne nozeve, drug je kupio sebi i svojima pa posle njega kupilo i njegovo drustvo. To sto vidis da rade na reklamnom video zaista i rade.

- - - - - - - - - -



Pa pise ti...



Di mi piše i šta mi piše ?
 
Poslednja izmena:
Ovo, carina i porezi su za veće primerke !
Koji trče na bućku.
Tj - fataju....

Dobar si.
Poč'o si me oduševljavaš !

Rekao bih da nisi zanatlija a nemas ni afiniteta da sam spremas hranu. Svako ko se bavi zanatstvom(kuvanje je zanatstvo) zna koliko je bitan kvalitetan alat. Pravom zanatliji dobar alat nikad nije skup. Elektricar sam pa znam o cemu pricam. Volim i da kuvam pa znam koliko je mucenje raditi sa losim nozem koji se brzo tupi.
 
Cold steal. Firma poznata po pravljenju lovackih i raznih specijalnih nozeva ali gotovo nepoznata u svetu kulinarstva. Ne kazem da je ovaj na video klipu los ali ima mnogo boljih ako je namenjen spremanju hrane. I ne razumem koja je poenta seckanje telefonskog imenika, konopca i krivljenja noza u stegi kada je u pitanju kuhinjski noz. Takvi testovi prilice lovackim i vojnim nozevima.

Pa ostrina noza, sam si rekao da je taj sto si ti kupio ostar. Inace rec je o setu nozeva a ne samo jednom.
 
Rekao bih da nisi zanatlija a nemas ni afiniteta da sam spremas hranu. Svako ko se bavi zanatstvom(kuvanje je zanatstvo) zna koliko je bitan kvalitetan alat. Pravom zanatliji dobar alat nikad nije skup. Elektricar sam pa znam o cemu pricam. Volim i da kuvam pa znam koliko je mucenje raditi sa losim nozem koji se brzo tupi.

Ti si na prvom levom koloseku za Lapovo !

Ne negiram ja da su noževi vrlo bitni u životu,
već mi je smešan način kako ih reklamiraš !

A, kuvar, kažeš zanatlija ?
K'o električar ili vodoinstalater...
Zanima me gde su svrstali onog što ljušti krompir ?
Jel' i on, mislim, zanatlija !
K'o da pričaš deci u obdaništu ....:kuvar5:
 

Back
Top