Монструм Јакупек - ХРВАТ !!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сатанизам, нацизам, усташтво, исламофашизам...
То нису зла сама по себи, већ су кључеви који уткључавају најгоре демоне који се налазе у свима нама, који поштају на видело најцрње што човек може да замисли и дају оправдања за најгоре злочине.

Погрешно је мислити да је нечастиви неко који ће да нас обузме и натера да радимо најгоре ствари. Зло је у сваком од нас, чучи скривено и чека да буде ослобођено, да нас када се ослободи натера да радимо најпримитивније и најгоре животињске ствари, да по суровости прелазимо животиње, да сами постанмо најгоре монструми.

Погрешна је представа да нечастиви тера човека на зло. То је алегоријска представа са гравура средњег века, која је објашњавала људима како изгледа зло, да би неписмени сељаци могли да разумеју.

Нечастиви нема рогове и копита, он има уредну фризуру, лепе очи, фине манире- иможе бити свако од нас, у колико је зло у нама пробуђено.

УСТАША-САТАНИСТА

Погледајмо само каква зверства су усташе правиле над невиним људима, зверства која Монголи и Хуни су једини можда чинили, каква злодела по Босни и Јасеновцу су чињена, да је СС-овцима припадала мука.
Зар то није типични сатанизам?
Идеологија нацизма
- Једно врховно биће (Фирер/поглавник/сатана/Алах)
одређује све шта ћеш да радиш. за њега не постоји добро и зло, све што ти нареди извршићеш без поговора или ћеш бити кажњен
- Највеће ствар је умрети за њега (Фирера, сатану, алаха)
- Убити з ањега је позитивно
- Сви други сем тебе (твоје нације/расе) су јадни, бедни и незаслужују живот, можеш их убити без последица

Дакле нацизам/расизем и сатанизам и исламофашизам у принципу су исте ствари, исти кључ исти "сатанин код" који у нама активира оно зло, уништи моралне границе и претвори нас у војнике зла.

Овај злочинац Јакупек, тврдио је да му је деда био нациста. А он сам био сатаниста. Има ли разлике? Манијачко иживљавање и уживање у мучењу жртве. Али једну ствар је погрешно рекао: "Он је ушао у мене" сматрајући да је нечастиви ушао у њега. Погрешно, нечастиви је ту одувек био, он га је само пустио на слободу, као и Хитлер и Павелић по концентрационим логорима, као Исламофашисти по исто таквим логорима и злоделима по свету данас и у рату против нас.

ИДЕОЛОГИЈА

Па каква је разлика убијати у име Хитлера, Папе(Бога), сатане, Алаха?
- Никаква. то су само изговори, који људима олакшавају покоље. Рекао ми Крист да побијем све Србе или Рекао ми сатана да побијем све Србе.

Сетимо се грозота које је хришћанско(католичко) свештенство починило над Србима, чак и у појединачним злоделима су учествовали хришћански свештеници, злоделима који надилазе оргије сатаниста.
Значи ли то онда да су Хрвати сатанисти?Да су Католици сатанисти? Онда се питамо, нису ли хришћани Сатанисти када су баш хришћани убили 50,000,000 људи у 2. СР?

Не. Зло је у сваком од нас и независно од нације и религије, може се активирати, поништити све хришћанске вредности и моралне ограде у нама и претворити о бичног човека у сатану.
Али, опет зло може обухватити готово целе народе, верске заједнице, као што је обухватило Немце, Хрвате и ко зна које још у прошлом а и у овом рату.

Дакле све једно је да ли вођа сатанистичке секте говори о злу или свештеник хришћанске цркве говори о покољу над непријатељем. Сетимо се само зла које су браћа Православни Бугари починили по Јужној Србији и Македонију у Топличком устанку и 2. СР...
Опет, православци нису злочинци! И сетимо се злодела Јапанаца над Кинезима, значи ли то да су Шинто/Будисти зло?

ЗАКЉУЧАК

Јакупек је пронашао одличан изговор!
Као и Хрвати 1941, Шиптари 1999.

Он је искористио сатану да би задовољио најскривеније и најнискије пориве једног бића - освету из љубоморе ,бес, мржњу.
Као и Хрвати 1941 против Срба и Јевреја, бесом завист и мржњу, али они су се извлачини "Господином, Дјевом Маријом и Исусом Кристом"


зато, заборавите на магијске ритуале. Они су одувек постојали када човеку треба улити храброст да учини нешто што иначе не би учинио, таки ритаули у једне или друге сврхе, постојали су вековима.

Заборавите на рогатог са копитама,
Заборавите на обрнути крст.

И погледајте се у огледало. Можда сте баш ви неки нови Јакупек, можда баш сам ја задојен мржњом, можда баш ти си задојен нацизмом/расизмом?
 
Alekasandar3:
И погледајте се у огледало. Можда сте баш ви неки нови Јакупек, можда баш сам ја задојен мржњом, можда баш ти си задојен нацизмом/расизмом?

Slažem se apsolutno sa tobom.
Ali bilo bi adekvatnije ovog monstruma nazvati neonacistom ili neoustašom nego prozivati
sve gradjane Srbije hrvatske nacionalnosti.
 
KoscheiBesmertnii:
Сада сам покушао да нађем мој одговор на то питање, али је тема очигледно избрисана...
Ја сам још онај дан када је ухапшен рекао да је он Хрват, јер једино они имају потребну стручност и стомак за такве ствари!
Неко ми одговори да појма немам и да је он сигурно Словак, пошто њих у том крају има доста!

Ето, ипак сам био у праву;)


koshei obicno gotivim tvoje postove,ali ovaj si put omanuo...ali svesno,iskusno si znao da je slovak ili ceh :):):) ih,pa nisi dzabe imao cvorovica na avataru:) a nisi ni glup covek

nije jakupek hrvatsko prezime,ali je kod srba greska da je svko ko je katolik a prica nas jezik hrvat.....nastavci na prezimenima cek,pek, i tako ukazju na cesko-slovacko poreklo
kao recimo dubcek,pavlicek,krajicek,tupanek i sta ti ja znam

verovao ili ne,kad je ceh ili slovak lud,onda je lud za sve pare.....i uopste me necudi da bi lud ceh ili slovak uradio ovako nesyto...jer oni su obicno mirni i dobri ljudi,ali ako se desi da polude ili pobesne....bolje begaj
 
Dikan:
Sla`em se apsolutno sa tobom.
Ali bilo bi adekvatnije ovog monstruma nazvati neonacistom ili neousta{om nego prozivati
sve gradjane Srbije hrvatske nacionalnosti.

Ovog monstruma treba nazvati psihopatom koji nema dodirnih tacaka sa realnoscu. Ustasama treba nazvati one koji se smeju ovom zlocinu a to su eremita, Dzeri Robero, salvantis, onaj sa foto-galerijama i slicna ljudska gamad sa ovog foruma.
 
Banshee:
nacisticкo genetsko nasledje hahaha :lol:
jos ce ispasti da je nacizam nasledna bolest a ne nesto sto se uci i cime se ispira mozak :shock:

a koje je tvoje nacisticko nasledje?opterecenost ustasama,sorisima,amerikancima i masonima u kombinaciji sa paranojom? :?

Ето, видиш како си ти паметна, све си лепо схватила, да, мој став је да је у питању НАЦИСТИЧКО ГЕНЕТСКО НАСЛЕЂЕ и тврдим да је порив, жеља, осмишљавање и спровођење масовног злочина уништења Срба од стране Хрвата: БОЛЕСТ... да је то тачно доказују недавни оружани сукоби и клање и убијање цивила у РСК тј. у садашњој њиховој лијепој НДХ, доказује и овај случај јер је у питању УНУК НАЦИСТЕ. Да не помињем ГЕНОЦИД над Србима учињен у 2.св.рату. Да, дубоко верујем да је у питању генетско нацистичко злочиначко наслеђе у том народу. А захваљујући разним Свилановићима и ликовима попут тебе - и овога пута (мислим на злочин према Србима деведесетих) ЗЛОЧИН СЕ ПОКУШАВА ЗАТРПАТИ.

Ја теби нисам крив што си ти полутанка и што имаш у свом пореклу и 'рвате... ја ти за то уопште нисам крив.... али био бих крив и био бих невиђена будала ако би пристао да због таквих полутана као што си ти ОДУСТАНЕМ ОД ИСТИНЕ !
 
ljuta_mamba:
nije jakupek hrvatsko prezime,ali je kod srba greska da je svako ko je katolik a prica nas jezik hrvat.....nastavci na prezimenima cek,pek, i tako ukazju na cesko-slovacko poreklo
kao recimo dubcek,pavlicek,krajicek,tupanek i sta ti ja znam

verovao ili ne,kad je ceh ili slovak lud,onda je lud za sve pare.....i uopste me necudi da bi lud ceh ili slovak uradio ovako nesyto...jer oni su obicno mirni i dobri ljudi,ali ako se desi da polude ili pobesne....bolje begaj


Pogledaj te malo bolje, da se manemo priča o nacionalnoj genetici.
Ili tražite malo dublje po porodičnom stablu i ženskim linijama.
Neoustaša, neonacista, monstrum, satanista to je bez obzira na naciju.
 
eremita:
Ето, видиш како си ти паметна, све си лепо схватила, да, мој став је да је у питању НАЦИСТИЧКО ГЕНЕТСКО НАСЛЕЂЕ и тврдим да је порив, жеља, осмишљавање и спровођење масовног злочина уништења Срба од стране Хрвата: БОЛЕСТ... да је то тачно доказују недавни оружани сукоби и клање и убијање цивила у РСК тј. у садашњој њиховој лијепој НДХ, доказује и овај случај јер је у питању УНУК НАЦИСТЕ. Да не помињем ГЕНОЦИД над Србима учињен у 2.св.рату. Да, дубоко верујем да је у питању генетско нацистичко злочиначко наслеђе у том народу. А захваљујући разним Свилановићима и ликовима попут тебе - и овога пута (мислим на злочин према Србима деведесетих) ЗЛОЧИН СЕ ПОКУШАВА ЗАТРПАТИ.

Ја теби нисам крив што си ти полутанка и што имаш у свом пореклу и 'рвате... ја ти за то уопште нисам крив.... али био бих крив и био бих невиђена будала ако би пристао да због таквих полутана као што си ти ОДУСТАНЕМ ОД ИСТИНЕ !
:arrow:
Obersturmfuehrer:
nazi genetsko nasledje :):):D:D

moze neko strucno objasnjenje koje objasnjava tu pojavu, kao na primer koji su geni nosioci nacizma, koji geni uticu na mrznju prema srbima i slicno.
jel moze to objasnjenje mito ili ne? :?

ili se genetika odjednom zasniva na"necijem dubokom verovanju" :?
 
eremita:
Да је у питању човек који је Србин са комунистичким пореклом - ЗЛОЧИН БИ БИО ИСТО ТАКО СТРАШАН, јер је такво наслеђе веома слично са нацистичким...

a da je u pitanju pravoslavni srbin koji nema komunisticko poreklo?
onda bi bilo ok? mog'o bi jos troje da iskasapi?
 
eremita:
Да је у питању човек који је Србин са комунистичким пореклом - ЗЛОЧИН БИ БИО ИСТО ТАКО СТРАШАН, јер је такво наслеђе веома слично са нацистичким...

рецимо да је прошао неопажено злочин над једним старцем, Он је био испирач злата, на пеку чиними се. Убили су га непознатри нападаћи маље, тако да су му очи испале напоље, тражили су новац.

- националност нападача?
- мотив нападача?

и да ли би и о ни било проглашени за сатанисте да су рекли "сатана ми рек`о да га убијем и узмем злато"?????

Злко нема националност.
 
eremita:
Да је у питању човек који је Србин са комунистичким пореклом - ЗЛОЧИН БИ БИО ИСТО ТАКО СТРАШАН, јер је такво наслеђе веома слично са нацистичким...

Daj eremita prilično se slažem sa tvojim postovima, ali sad debelo nisi u pravu.
Ima gomila Hrvata i dece komunista u Srbiji koji su skroz OK.
U druženju i prema ljudima ne smeš da imaš predrasuda.
 
ljuta_mamba:
koshei obicno gotivim tvoje postove,ali ovaj si put omanuo...ali svesno,iskusno si znao da je slovak ili ceh :):):) ih,pa nisi dzabe imao cvorovica na avataru:) a nisi ni glup covek

nije jakupek hrvatsko prezime,ali je kod srba greska da je svko ko je katolik a prica nas jezik hrvat.....nastavci na prezimenima cek,pek, i tako ukazju na cesko-slovacko poreklo
kao recimo dubcek,pavlicek,krajicek,tupanek i sta ti ja znam

verovao ili ne,kad je ceh ili slovak lud,onda je lud za sve pare.....i uopste me necudi da bi lud ceh ili slovak uradio ovako nesyto...jer oni su obicno mirni i dobri ljudi,ali ako se desi da polude ili pobesne....bolje begaj
Добро ме подсети да се пресвучем... оно је било због Ричарда Гира;)
 
Ne on nije Hrvat on je Albanac i zove se Dani Jakupi i iz Drenice je........

Koga zanima ko je i sta je, vazno da takvih monstruma sve manje i manje ima i da se sa svim sektasima konacno organi vlasti pozabave i da kontrolisu one sekte koje su malo umerenije u njihovom delovanju. Jer ako se to ne dogodi, onda ce biti sve vise i vise , jos gorih slucaja.Ljudi su , pogotovu mladi, zeljni svakojakog iskustva i zeljni danas da se razlikuju od drugih pa makar to bilo i u necemu sto je odvratno, bolesno...

Setimo se Severine i njenoh ljuljanja u brodu, malo posle ste mogli da citate i cujete kako se prodaju snimci devojcica iz osnovnih i srednjih skola sirom ovog prostora. E tako se ulazi u pogresan put, postepeno i samo da bi se razlikovali u necemu bilo cemu dokazali!

I ne bi trebalo vise da se ovde polemise o coveku - zveri, koji se odazivao na nadimak Zak. Njega treba ostaviti onima koji ce mu, nadam se, na drugaciji nacin odrati smrdljivu kozu......
 
Dikan:
Daj eremita prilično se slažem sa tvojim postovima, ali sad debelo nisi u pravu.
Ima gomila Hrvata i dece komunista u Srbiji koji su skroz OK.
U druženju i prema ljudima ne smeš da imaš predrasuda.

Потпуно је тачно да има пуно ОК људи, ја то не спорим, али је потпуно тачно и то да се међу припадницима Хрвата процентуално и у односу на њихов укупан број ако погледамо историју ПОЈАВЉУЈЕ НЕВЕРОВАТНО ВЕЛИКИ БРОЈ МОНСТРУОЗНИХ ЗЛОЧИНАЦА које је Александар лепо изанализирао рекавши да то САТАНИСТИЧКО ЗЛО понекад обузме ЦЕЛЕ НАРОДЕ...

Не можеш да затвараш очи пред чињеницама.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top