Monotonija u braku

Ja sam u braku 20 godina i pocela je da se stvara monotonija u svakom smislu te reci.Interesuje me misljenje kako uneti svezinu u sex i u brak uopste⁰




Inače, dugo si i izdržao. 20 godina. Mnogi brakovi ne potraju toliko kao tvoj.
Problem koji imaš je univerzalan, retki su brakovi bez monotonije. Od onih koji kažu da u njihovim brakovima i nakon 20 godina sve pršti 92,392 % laže. :lol:
Neko se ćutke pomiri s monotonijom, prihvati ju kao normalno, a nekome zasmeta i poželi da ju reši.
Rešenje nećeš naći radikalno, preko noći, već jedino malim koracima, narodski, mic po mic. Budi strpljiv i uporan, ako voliš svoju ženu isplatiti će ti se.
Problem je ako tvoja žena nema taj osećaj monotonije, ako je za nju sve u redu.
Mora da sedneš s njom i da otvoreno porazgovaraš o problemu koji te muči.
Kažeš da ti je komunikacija u redu, ali mislim da grešiš i gledaš jednostrano.
Da ti je komunikacija u redu to bi već rešio s ženom u 4 oka i ne bi se ovde javljao za pomoć i savete.
Možda se pokaže da je tvoja žena živa vatra a da nisi ni znao tolike godine.
Ko zna. ;)
 
A kad budes imao 55 god i pogledas zenu i pomislis: dobra je osoba, volim je, cak se i dalje prcamo, ali, prodje vreme bmu misa... A onda vidis u njenim ocima isto?


Pa jebbi ga, vreme prolazi, nisi više mlad, nije ni ona. Imali ste vatru, vatromete, nebeske vrhunce,...
U tim godinama (55) oni seksovi od pre 30 godina su nažalost i po srčku opasni. Treba to usporiti, omekšati, senzualizirati.
Mora iz dupeta u glavu čoveku da dođe da je to vreme nažalost prošlo, sad je preostalo da tinjate, održavate žar da se sasvim ne ugasi. Pa koliko traje nek traje. :lol:
 
Pa jebbi ga, vreme prolazi, nisi više mlad, nije ni ona. Imali ste vatru, vatromete, nebeske vrhunce,...
U tim godinama (55) oni seksovi od pre 30 godina su nažalost i po srčku opasni. Treba to usporiti, omekšati, senzualizirati.
Mora iz dupeta u glavu čoveku da dođe da je to vreme nažalost prošlo, sad je preostalo da tinjate, održavate žar da se sasvim ne ugasi. Pa koliko traje nek traje. :lol:
Ajoj brate kenyas. Ko da me muvas da se udam za tebe.
 
Inače, dugo si i izdržao. 20 godina. Mnogi brakovi ne potraju toliko kao tvoj.
Problem koji imaš je univerzalan, retki su brakovi bez monotonije. Od onih koji kažu da u njihovim brakovima i nakon 20 godina sve pršti 92,392 % laže. :lol:
Neko se ćutke pomiri s monotonijom, prihvati ju kao normalno, a nekome zasmeta i poželi da ju reši.
Rešenje nećeš naći radikalno, preko noći, već jedino malim koracima, narodski, mic po mic. Budi strpljiv i uporan, ako voliš svoju ženu isplatiti će ti se.
Problem je ako tvoja žena nema taj osećaj monotonije, ako je za nju sve u redu.
Mora da sedneš s njom i da otvoreno porazgovaraš o problemu koji te muči.
Kažeš da ti je komunikacija u redu, ali mislim da grešiš i gledaš jednostrano.
Da ti je komunikacija u redu to bi već rešio s ženom u 4 oka i ne bi se ovde javljao za pomoć i savete.
Možda se pokaže da je tvoja žena živa vatra a da nisi ni znao tolike godine.
Ko zna. ;)
E pa, napokon...
bravo 👏
 
Ne, ne pobabe se, takve su bile sve vreme ali se pretvaralo, jer ko će babu ženiti?
Pobabe se mnoge zenske kod nas pre vremena. Prezru, skrouz ozbiljne cim se u daju. Sve im nezrelo. Seks? Pih seks, aj da tinja na..
Mnogi i muskarci tako.
Žix i Napokon na jednom mestu pričaju o ženama... :zcepanje:
Hit, ovo moram da ispratim
:jede2:
 

Back
Top