molim za savet

severijan

Početnik
Poruka
38
od pre par nedelja osecam blagi bol u rejonu oko desne prepone i u gornjoj polovini butine, kao i u kolenu i oko njega sa vremena na vreme mi sevne..nije to jak bol,ne da ne mogu da spavam od njega i ne osecam ga non stop.juce na primer uopste nisam osecao nista a danas opet se javio.takodje, par dana pre toga ga takodje nisam osecao.hteo bih da naglasim da bol ne osecam bas u preponi vec malko,par centimetara ispod nje.
bol se pojacava kada mnogo hodam i imam stalno neko osecanje napetosti u tom delu noge.kada legnem da spavam par puta sam osetio kao da mi se nesto grci unutra i pulsira ali bez bola.

ima jos jedna stvar.malo iznad kolena primetio sam ispod koze nekakvu guticu,sasvim malu, kao masno tkivo.nisam pre obracao paznju na to jer imam takvih(porodicno) guta masnog tkiva po celom telu.ne znam dali to ima kakve veze sa ovim ali cisto da pomenem.guta ne boli na dodir.

moram da naglasim da sam tri zadnje godine proveo na radnom mestu gde sam provodio osam do deset sati za racunarom i da sam pre jedno mesec dana prestao tamo da radim i mnogo se vise krecem nego ranije,ako to ima neke veze.

molim za pomoc, ne mogu kod lekara, vise nemam zdravstvenu knjizicu ,a moram da cekam mesec dana da mi izdaju novu na birou.
 
reci da su ti veliki bolovi i hitne slucajeve po zakonu moraju da pregledaju....bar cesh ako nishta drugo dobiti neko strucno mishljenje, mozda i neke anlaze...
 

Back
Top