Molim za Pomoc!! U velikim Problemima sam! Zahvaljujem unapred

Pitah je ja kako moze toliko da spava,jer ja imam problem sa snom,ona kaze da najvise na svetu voli da spava!Zeni ispunjeni snovi!Nasla lepog i vrednog muza.koji otplacuje kredit za kucu i jedini isti unosi u kucu.Njoj u kuci je sve sterilno cisto i svaki drugi dan kuva rucak i njen posao je zavrsen!Deca joj po komsiluku ili kod babe,ali tudja deca kod nje ne dolaze,jer joj se prlja kuca!Muz cuti i radi i nezali se!!!!
Ali nas postavljac teme,koji se uzgred vise ne javlja,kaze da vise ne vole svoju zenu,pa mu zato i smeta njeno spavanje!E,ako je ne voli vise,tu saveta nikakvog vise nema!Jer zivot je pun problema i ako on ne moze kod ovakve gluposti da nadje resenje,sta ce biti kada se pojavi neki pravi veci zivotni problem!?

a sto tebi smetasto se zeni moze?mislim ogovaras je a nista ti nije uradila,ako ti dete smeta zasto joj nisi to rekla?ovo mi je bas bzvz
 
a sto tebi smetasto se zeni moze?mislim ogovaras je a nista ti nije uradila,ako ti dete smeta zasto joj nisi to rekla?ovo mi je bas bzvz

Odakle tebi da mi smeta sto se njoj"moze"?Moj primer pokazuje da ima i takvih brakova koji funkcionisu,pa mozda postavljac teme prihvati da mu je zena takva,kao i moj komsija!
Kako da dam primer,sem iz zivota?Tako da ovo nije ogovaranje,jer niti ko zna o kome se radi,niti sam ovde dala licne podatke tih ljudi!A kakav je moj odnos sa doticnom osobom i da li mi je nesto uradila,to ne mozes znati!Jer da bi mi neko bio prijatelj nije dovoljno samo da mi bude komsija!Moji prijatelji ne gledaju Farmu,uglavnom su intelektualno na visem nivou!
 
Odakle tebi da mi smeta sto se njoj"moze"?Moj primer pokazuje da ima i takvih brakova koji funkcionisu,pa mozda postavljac teme prihvati da mu je zena takva,kao i moj komsija!
Kako da dam primer,sem iz zivota?Tako da ovo nije ogovaranje,jer niti ko zna o kome se radi,niti sam ovde dala licne podatke tih ljudi!A kakav je moj odnos sa doticnom osobom i da li mi je nesto uradila,to ne mozes znati!Jer da bi mi neko bio prijatelj nije dovoljno samo da mi bude komsija!Moji prijatelji ne gledaju Farmu,uglavnom su intelektualno na visem nivou!
A ti si sigurno non stop s'njima kad znas tako sigurno da ne gledaju farmu:think:
Znam ja takvih dosta koji kao ne gledaju a sve znaju sta se desava,kao fol culi su u gradskom dok su dolazili na posao:mrgreen:
Kod mene se kuci ni PINK ne gleda a kamo li nesto slicno.:evil:
 
A ti si sigurno non stop s'njima kad znas tako sigurno da ne gledaju farmu:think:
Znam ja takvih dosta koji kao ne gledaju a sve znaju sta se desava,kao fol culi su u gradskom dok su dolazili na posao:mrgreen:
Kod mene se kuci ni PINK ne gleda a kamo li nesto slicno.:evil:

Draga,ne mora neko bukvalno da gleda emisije takvog tipa da bi bio retardiran!Zatucanost u nasem narodu je na zalost velika,i za to je krivo skolstvo,mediji i drzava!Licno ja se informisem i zabavljam satelitskim programom,domacu TV i ne gledam,jer mi podignu pritisak,pocevsi od debilnih reklama,serija rekordnih gledanosti i dnevnika!Ni na jednoj stranoj TV stanici nisam dozivela da me reklame ili neka emisija dovedu do ludila!Na zalost veliki deo nase populacije pomno prati sve ono sto im vlast prezentuje ne bi li narod sto vise zatupeo,jer sa nepismenim i glupim je lako manipulisati!
 
Draga,ne mora neko bukvalno da gleda emisije takvog tipa da bi bio retardiran!Zatucanost u nasem narodu je na zalost velika,i za to je krivo skolstvo,mediji i drzava!Licno ja se informisem i zabavljam satelitskim programom,domacu TV i ne gledam,jer mi podignu pritisak,pocevsi od debilnih reklama,serija rekordnih gledanosti i dnevnika!Ni na jednoj stranoj TV stanici nisam dozivela da me reklame ili neka emisija dovedu do ludila!Na zalost veliki deo nase populacije pomno prati sve ono sto im vlast prezentuje ne bi li narod sto vise zatupeo,jer sa nepismenim i glupim je lako manipulisati!
;);)Kao prvo nisam DRAGA nego DRAGI.;)
E sad,drzava manipulise sa onima kojima moze,sa nama malo mladjim tesko da to moze.Mi dobro znamo sta je drzavna propaganda, kada i zašto se koristi.Nije ono sa PARADOM PONOSA I NEMIRIMA U ITALIJI koje su izazvali nasi navijaci,slucajnost.
To je uradjeno da se narodu skrene paznja sa trenutne situacije u drzavi koja je nepovoljna za sve njene stanovnike kao i za vlast,sto bi izazvalo jos vece nemire.
Na zapadu nemaju potrebe za takvim extremnim nastupom prema narodu,s'tim sto ni tamo nisu bas toliko pismeni koliko mi mislimo da jesu ,to se tamo krije.Prema tome sve je to isto.Narod guta ono sto mu se servira,e sad uvek je bilo onih koji bas ne jedu sve.Mislim da smo se razumeli.
A što se tiče tvrdnje za prijatelje da gledaju ili rade ovo ili ono,to mogu tvrditi samo za sebe,u da nasnje vreme za druge NE.:think:
 

Back
Top