molim za hitnu pomoc oko kupovine kacketa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ne_dam_se_ja_lako

Zainteresovan član
Poruka
187
Pozdrav,interesuje me gde bih mogao u Bgu da kupim kacket na onaj fazon kao sto nosi Serlok Holms ako znate na sta mislim,kao karirani kacketi sa onakvim sarama (ne znam zbog cega neki to zovu kao kao kacketi za "opasne" ali meni su bas u fulu),i te fore,bas su mi se nesto svideli u zadnje vreme...ili tako nesto na foru army kacket,gde u Bgu mogu da kupim takve hvala?!?!?! i da samo da nemaju ono preko usiju da ide...nesto na ovu foru gde bih mogao da kupim???? hvala unapred http://www.google.com/imgres?imgurl...itary-hat/buy-cap-military-hat-cadet-6845.jpg
 
sherlock-holmes.jpg


Ovako nešto, g-din Strašni?:cool:

Ja bih jedne cool cvike.A?
 
Od Terazija kad krenes prema Slaviji , negde na pola puta sa desne strane , nalazi se zanatska radnja koja ''vekovima'' pravi sesire i , kape , kackete ..... pitaj tamo
Sigurna sam da mogu da ti naprave sta god zelis

Slicno kao i u Balkaskoj ............... a nisam bas sigurna , ali mislim da ima i u Prizrenskoj preko puta ''trovaca''

Nadji sliku sta zelis i odnesi
 
Poslednja izmena:
Samo sam cuo da to u Balkanskoj kosta ko Svetog Petra kajgana, jel to tacno?

Eh pa sad... pitao si gde ima da se nađe, a ne koliko košta... ;)
Šalim se... :D
Nije baš tako kako si čuo... raspon cena ti je jako veliki... od par stotina, do par hiljada dinara... pristupačno je za svačiji džep, što se kaže... zavisi od toga šta želiš...
Najbolje ti je da lepo odeš i vidiš šta ima i koliko košta... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top