"MOLIM VAS, HITNO JE" Baka Prase prodaje svoje luksuzne AUTOMOBILE na oglasima po drastično nižim cenama, SVE RASPRODAJE ZA VEČE ZBOG DUGOVA

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.459
Jutjuber Baka Prase otkrio je da je upao u ogromne dugove zbog kocke, te da je u proteklom periodu izgubio 240.000 evra.

tRmk9kpTURBXy82M2JmMjdmYWE2ZmFhNjcyMjkyODQwN2MyMTEyNDQ3ZC5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF


On je sada na svom Instagram storiju podelio oglas da prodaje svoje luksuzne automobile i to po drastično nižim cenama.

2WOk9kpTURBXy80ZWZlYTg3YWFiYmIzODQ5ZjE1OTcyN2Q4ZGIyZjhjZi5wbmeRkwLNBLAA3gABoTAF



Naime, Baka je dao oglas za automobil marke "Mecedes Benz AMG", kao i čuveni "Lamboghini", ali i kabriolet "Mercedes", koji je nedavno poklonio svojoj devojci Anji Bla.
"Hitno. Cene su spuštene na maksimum", napisao je Bogdan Ilić uz emotikon koji moli.
Baka je iznenadio sve kada je otvoreno na Instagramu napisao da ne vidi izlaz iz dugova zbog kocke, od koje je poslednjih meseci zarađivao vrtoglave cifre.

Mnogo sam para sj*bao i mnogo sam se zadužio, nemam odakle da stvorim lovu i ne mogu da se vratim dok ne rešim sve. Mnogo sam ispao glup, sve sam zas**o... Napravio sam mnogo veliko s*anje, ne znam šta da radim. Sve sam sje*ao. Je*ala me kocka - napisao je jutjuber.

Inače, i jedan od njegovih najboljih prijatelja, Stefan Delić u jednom podkastu na Tiktoku ispričao je zbog čega je Baka propao.

Istina je. Brate, pakao. Krenuo je baš da se za**bava što se toga tiče. Video si i sam da je pukao 160.000 evra i mnogi misle da je to za*ebancija, marketing... Ali ljudi, vidite i sami šta sve lik kupuje. Zavozao se i to je najveći problem kad te to zavoza, kad te zavoza ta lova, mora da ostaneš malo bistre glave. Što više imaš, to više želiš, vuče te... I onda sve više, i više i više i onda j**i ga, šta ćeš... - rekao je Delić u "panama podcastu".

https://www.blic.rs/zabava/baka-pra...-oglasima-zbod-dugova-molim-vas-hitno/plmlq90
 
jutjub scena se raspada, pada promet jutjubu i slaba je zarada.
to sto vidis da jutjuberi imaju pare, to dolazi 90% od reklama a ne od samog jutjuba.

i taj baka prase ne pamtim da je okacio klip, uglavnom strimuje i kocka se online da ga gledaju.
 
cena kola? prava sitnica....
kakav forum...ajmo svi u jutjubere....:p
Jbg...moraš znati da se kreveljiš i budeš dijabola. Nije ni to lako.
Normalan čovek sa normalnim kontentom ako ubode 50 jura mesečno od YT.... premija :lol:
 
Tako je to kad se za tebe zalepe "prijatelji" mafijasi, pa ti posle nekog vremena kazu - daj i nama malo, vidi koliko ti imas. I onda to malo, posle nekog vremena, postane sve sto imas 🤗
Odakle mu tolike pare? Tržište srspkohrvatskog jezika gde on može da prođe nije veliko a pun para. Samo od reklama na tim njegovim kanalima teško može toliko da se zaradi.
 
Izgubio je malo više od 240k čim prodaje automobile za 570k hitno.
malo je cudna prica.
ako vec ima sponzorski ugovor sa kladionicom i tih 80k poklonjenih para za kocku zasto mu kockarnica nije oprostila dug jer sad kockarnica ima vece stete ovom njegovom pricom nego da mu je prosto oprostila dug..igra za dzabe ne ulaze ne zaradjuje a reklamira ih.

ovo je sad velika antireklama za kladionice.
 
malo je cudna prica.
ako vec ima sponzorski ugovor sa kladionicom i tih 80k poklonjenih para za kocku zasto mu kockarnica nije oprostila dug jer sad kockarnica ima vece stete ovom njegovom pricom nego da mu je prosto oprostila dug..igra za dzabe ne ulaze ne zaradjuje a reklamira ih.

ovo je sad velika antireklama za kladionice.

download.gif
 

Back
Top