Molicu savet :)

i ja sam bila u takvoj situaciji ali on je znao da mi se svidja i nimalo nije promenio odnos prema meni svi su znali...i samo jedan dan kad smo isto tako bili sa drustvom pozvao me da odemo sami da setamo i tako smo se smuwali bili smo zajedno 5 dana i opet prijateljski odnos kao da nista nije bilo
 
i ja sam bila u takvoj situaciji ali on je znao da mi se svidja i nimalo nije promenio odnos prema meni svi su znali...i samo jedan dan kad smo isto tako bili sa drustvom pozvao me da odemo sami da setamo i tako smo se smuwali bili smo zajedno 5 dana i opet prijateljski odnos kao da nista nije bilo

Da,u tvojim godinama to je sasvim normalno!:)
 
E ovako pozzzz svima kao prvo :) .
Dakle moj prolem je ovakav :) :
Ima jedan dechko sa kim sam stvarno ok…druzimo se i to sve…fora je u tome shto mi se u pochetku nije svidjao…ali sada poludim kad ga vidim! U preovdu jakooo mi se svidja…uveche kada svi izadjemo I skupimo se…uvek ja ,on i jos 2-3 njih odemo sami od ostalih da se setamo…i to je sve ok…voli me kao drugaricu i to…ali problem je…shto mislim da zna da mi se svidja…a ja to ne zelim da zna…posto bi to moglo da poremeti nas prijateljski odnos ;) …e sada…kako ja njemu da dokazem da mi se ne svidja a da bude ubedljivo..? ili…jos bolje…neka zna pa sta bude :)) mozda se i ja njemu svidjam…? Shta bi vi radili da ste na mom mestu…? Molim vas pomoziteeee miii :))) ...i da...reko je da sam mu jedna od naj drugarica ;)
hvala unapred :))

Nadjes nekog frajera i pravis ga ljubomornim to je provereno pitaj sve zene
 

Back
Top