Mokrenje, problem

pele27

Primećen član
Poruka
959
Bicu malo opsirniji ali sta da radim.. Dakle, pre par dana sam prilikom masturbiranja primetio da se nesto cudno desava. Pre orgazma (svrsavanja) tj onog osecaja kada sve krene meni, par sekundi pre toga kao da se otvori neka 'klapna' u korenu penisa i pokulja nesto, a mozda je to presemena tecnost i tek onda za njom i sperma. Ja lepo osetim tu tecnost kako je naglo krenula ka izlazu. I prilikom predigre izlazi mi veca kolicina presemene tecnosti nego ikada. I onda odjednom, pocinjem posle dan dva da osecam da se nesto desava pri mokrenju. Dakle, mokrim i za par minuta imam utisak kao da ima jos..ali ja to ne osecam ne znam ni ja gde, u besici vec u zoni, da kazem glavica..dakle kao da ce mi iscureti samo od sebe i onda sam konstantno stisnut jer imam utisak da ce mi jos nesto izaci. Imam blag osecaj pecenja ali ne dok mokrim. Sve mi to stvara neopisivu nervozu. Da li neko moze nesto da mi kaze na ovu temu?
 
Bicu malo opsirniji ali sta da radim.. Dakle, pre par dana sam prilikom masturbiranja primetio da se nesto cudno desava. Pre orgazma (svrsavanja) tj onog osecaja kada sve krene meni, par sekundi pre toga kao da se otvori neka 'klapna' u korenu penisa i pokulja nesto, a mozda je to presemena tecnost i tek onda za njom i sperma. Ja lepo osetim tu tecnost kako je naglo krenula ka izlazu. I prilikom predigre izlazi mi veca kolicina presemene tecnosti nego ikada. I onda odjednom, pocinjem posle dan dva da osecam da se nesto desava pri mokrenju. Dakle, mokrim i za par minuta imam utisak kao da ima jos..ali ja to ne osecam ne znam ni ja gde, u besici vec u zoni, da kazem glavica..dakle kao da ce mi iscureti samo od sebe i onda sam konstantno stisnut jer imam utisak da ce mi jos nesto izaci. Imam blag osecaj pecenja ali ne dok mokrim. Sve mi to stvara neopisivu nervozu. Da li neko moze nesto da mi kaze na ovu temu?
Ако осећаш да би и након мокрења могао и опет да мокриш може бити упала мокраћне бешике али и упала простате.
Наравно, описано само лични на наведено. Али ћеш морати да одеш код уролога по дијагнозу. ;)
 
Ahhhh osudjen sam na prokleti bris uretre, verovatno... Evo sada, kada malo vise poslusam sebe nemam osecaj da bih mogao jos da mokrim vec i posle mokrenja, kada sednem osetim kao da bi se jos neka kap izvukla iz mene i onda sam stalno stisnut..odem u kupatilo da kao piskim i opustim se i nistaaaaaaaa..posle nekoliko sekundi osetim mokracu i kao esto ispiskim...
 
Samo jo snesto da dodam..da li je moguce da je ovo, sto osecam da bi konstantno htelo da izadje (a na kraju i izadje malo, jer vidim na vesu) - presemena tecnost?!?!? U prvom postu sam napisao da sam osetio da se nesto desava prilikom masturbacije, da nju osetim kako izlazi pre pojave sperme..a i pre par dana sam, tokom predigre sa suprugom primetio da mi je te tecnosti izaslo mnogo vise nego ikada, gace su bile potpuno natopljene u zoni glavica. Da li je uopste moguce da se izlucuje presemena tecnost dok penis nije u erekciji? Sada, kada se opustim i pustim da mi se pojavi ta neka kap na vrhu, vidim da je rastegljiva..def lici na presemenu tecnost...
 
Значи имамо две ствари: осећај да ти се мокри и након мокрења и веће количине секрета из уретре ( не знамо да ли је из семених кесица или простата лучи ;) ).
Мој савет је и даље исти- да посетиш уролога. Није потребан само брис уретре већ и ултра-звук простате и бешике. :)
 
Ne, nemam osecaj da mi se mokri posle mokrenja..izgleda da mi je taj osecaj skupljanja tog sekreta izazivao osecaj kao da mi se mokri.. Ipak imam utisak da imam neki osecaj peckanja..nesto se desava sigurno.. U principu ovo bih mozda mogao da pripisem i nazebu jer sam 4-5 dana pre pokave ovih simptoma na poslu sedeo na nekom elednom limu..ne znam, videcu..
 
I evo, imam nalaz urinokulture u rukama, i glasi prosto i jednostavno - zasejane podloge su ostale sterilne! Pretpostavljam da to znaci da nemam nikakve bakterije niti infekciju, jel da? Dakle, nesto drugo izaziva stvaranje ovog sekreta...
 
Да, то значи то. :D
Али то и даље не значи да није упала. Упала не мора бити искључиво узрокована бактеријама. Зато сам ти и рекла да одеш на ултра звук.
 
ljudi imam problem...ne izmokravam se dovoljno i vec traje neko vreme,na ultrazvuku je utvrdjeno da postoji znacajna kolicina rezidualnog urina..ne znam sta da radim..smeta mi osecaj stalnog nagona za mokrenjem..ima li neko neki savet..?
 
Sofija, hvala na odgovoru! Evo, zakazao sam UZ besike i prostate pa cemo da vidimo. Ono sto mi je receno jos je da uradim spermokulturu i uuuuuuuuuuuuuuuzasne briseve na sve plazme i hlamidiju!!!
 
Pa niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisammmmmmmmmmm..a tako bih rado to da izbegnem ali vidim da nema nista od tog izbegavanja.. By the way., nemam vise onaj osecaj curenja.. Ali sada imam novitet..'osecam' levi testis..nije bol ali samo osecaj da ga imam :)))) boze kakvo objasnjenje...
 
Osecam prisustvo (e sto volim kada me zena razume, a muskarcima ne mogu da objasnim). Ma prvo je pocelo da me zeza nesto u zoni levo od pupka pa na dole, negde unutra..e onda sam to nesto poceo da osecam polako u preponi i u testisu..koliko sam ovde cituckao, da nije kila, majku li joj.. Mada aj da probam da ne razmisljam vise o svemu tome..dovoljno mi je ovo sto me je zezalo danima, pa se sada bacam na ove pretrage nego sada i o necemu durgom da razmisljam..
 
Може кила тако да се осећа. ;)
Али заврши прво ове анализе па ако тај осећај и даље буде ту, тражи упут за абдоминалног хирурга.
 
da li moze neko da mi pomogne? nekad imam peckanje dok mokrim, ali nekada imam samo taj odvratni osecaj da ce da me boli dok mokrim ... stalno se vraca taj osecaj i nista ne pomogne dok se ne okupam vrelom vodom i dok ne popijem caj od uve ili brusnice, pila sam baktrim pre par nedelja ali vec dve noci se bol vraca tokom noci
 
Molim za sa savet vise nisam sigurna kod kog specijaliste da idem. Vec godinu dana imam problem koji se javlja periodicno. Sve mi krece u vreme nakon prvog seksualnog odnosa, dobijam cistitis, ili je bar tako mislio urolog popila sam eritromicin, bilo mi je dobro dok sam ga pila nakon njega nastavljaju se isti sledeci simptomi stalni nagon na mokrenje, osecaj da mi je besika puna a malo izadje, nelagodnost nakon mokrenja, i svrab u okolini uretre i vagine. Posto mo je urinokultura cista i ultrazvuk abdomena ok upucena kod ginekologa. Uradila sam cervikalni, papa, hlamidiju, ureo i mikoplazmu, sve je sterilno. Jedino je na ultrazvuku nadjena cista koju sam sada uz pomoc hormonske terapije smanjila. Nemam pojma sta moze biti uzrok i kako to da resim, vec me i psihicki opterecuje.
 
Imao sam ja sličnu situaciju sa svojih 24 god. Hronični prostatitis - bila je moja dijagnoza.

Karakteristični bezbojni sekret pojavljivao mi se nakon tvrde stolice. Normalno, kada odem da obavim veliku nuždu, najpre se isprazni bešika, nakon izvesnog vremena obavim i defekaciju (tvrde konzistencije) i primetim nekakav malo gušći sekret na izlazu uretre. Sekret je bezbojan, gust, želatinozan i jako klizav kada se prstima protrlja.

Mislim da ovaj sekret potiče iz prostate. dolazi tako što tvrdi feces pritisne žlezdu (koja je pod upalom) i tako iz nje istisne sekret.

Primetio sam da se nakon ovog slučaja moja uretra promeni, osećao nekakvu vatru unutar mokraćovoda, nastajala bi verovatno nekakva upalna reakcija, koja mi je posle toga smetala izvesno vreme.

Međutim, to nije ništa naspram onog tupog osećaja između nogu koji me je ubijao u pojam. Prostatitis je braćo moja mila, jako zahebano obolenje.

No ne mora da znači da je to prostatitis. Urolog će reći naravno!
 
Višak testosterona, konverzija u DHT. Pisao sam o tome na temi koju si postavio u vezi testosteronskog dopinga mislim.

Trajalo je mislim nešto više od 3 godine. Bezuspešno lečenje antibioticima. Brisevi, palpacije, antibiotici, brisevi, palpacije, antibiotici i tako u krug bez rezultata. Imao bakterije ili nemao simptomi su isti, nema nikakve razlike. Mikoplazme i hlamidiju nisam imao, ali ove druge uobičajene su se smenjivale. Bilo je perioda kada je antibiogram bio negativan i po dva tri meseca, ali je prostata i tada bila jako prisutna i fiziči i psihički.

Ovaj tup osećaj u zoni prostate nije klasičan bol, već nešto kao osećaš da imaš prostatu, osećaš kao vatru koja te peče, ne znam kako bih to opisao. Mora se doživeti.

Osećaj ubija seksualnu želju i praktično ti menja lični opis. Kada se pogledaš u ogledalu vidiš izobličenu facu, kao da si bolestan od ko zna koje teške boleštine.

Maksimalna osetljivost na hladnoću. Toplota dok si joj izložen smanjuje ove simptome, ali kad izađeš iz kade ili tople postelje opet krene da te tišti. Tokom leta je bilo lakše, simptomi su se smanjivali, ali jesen i proleće, najgore. Ne znam iz kog razloga, ali je famozni oktobar bio ubedljivo najgori što se pogoršanja simptoma tiče. Ima ona svoje faze i cikluse - bio je komentar jednog urologa.

Kao student sam uglavnom ispite spremao u krevetu sa flašom vruće vode između nogu.

Hronični prostatitis, braćo moja mila, bilo - ne ponovilo se.

To je i razlog mog upoznavanja sa Ruskim čajem. Da ne beše onog primarijusa sa VMA i njegove preporuke da naručim Epilobijum i krenem sa inhalacijom prostate, ko zna koliko dugo bih vukao prostatitis?
 
Au covece kao da si se kamenjem na boga gadjao sto bi rekli, pa ovo je uzas sto sam procitao. Auuu, najezih se.

I to hajde da se kasnije desava, kao vecini muskaraca, nego kada trebas da zivis zivot punim plucima.....

Bilo ne ponovilo se nikome !
 

Back
Top